Strona 98 z 211
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny. Przez weekend czytałam forum ale jakoś nie mogłam się pozbierać żeby napisać.

Chomiczek jak się czujesz? Jeszcze jesteś w szpitalu?

A co do prenatarnych to wydaje mi się że po 35 roku życia i w razie wad w rodzinie są refundowane, ale u każdego lekarza jest inaczej. Musicie dziewczyny po prostu dowiedzieć. Najlepiej zadzwonić tam gdzie chcecie zrobić badania i wypytać. Nie ma co się denerwować. Ja nie robie prenatalnych bo u mnie to koszt 300zł i dla mnie to strasznie dużo pieniędzy.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Auri

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-30 zobacz kalendarz
    Właśnie miałam pisać, że przeszły mi mdlosci i wymioty i wylądowałam w łazience-wiec jednak za wcześnie się cieszyłam. Ja dla swojego świętego spokoju robiłam prenatalne żadnego skierowania nie miałam. Jestem przyzwyczajona do płacenia za wszystko, niestety na NFZ to nie mam nic, prywatne wizyty, badania wszystkie tez odpłatne. Mój mąż się śmieje, że za moje ciążę to można auto kupić no ale cóż co chwile dzieci nie rodze, a lekarza zmieniać nie będę bo chodzę do niego już 9 rok i mi odpowiada. Ja na l 4 od początku praktycznie jestem przez zagrożona ciążę i mus leżenia w sumie popracowałam 2 miesiące po wychowawczym i ciąża hehe nie nacieszyli się mną długo

Member
    Auri

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-30 zobacz kalendarz
    Co do grupy na fb to jestem w grupie jeszcze z poprzedniej ciąży i do dziś się trzymamy, codziennie praktycznoe gadamy, wrzucamy fotki wiec super sprawa. A były tam też dziewczyny które nie miały konta na fb i nie były za tym pomyslem po czym założyły konta i najwięcej się udzielają

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Chomiczek- jak tam u Ciebie??

Ja mam mega mdłości na szczęście na nich się kończy ale czasami mam ochote sama iść do wc wsadzić sobie palec w gardło i może by mi się lepiej zrobiło.

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Dziewczyny czy Wy też jesteście takie nerwowe?? Mnie takie pierdoły irytują i normalnie czasami tak jadę z łaciną że masakra :/

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Cytat Zamieszczone przez ryjek Zobacz posta
    Dziewczyny czy Wy też jesteście takie nerwowe?? Mnie takie pierdoły irytują i normalnie czasami tak jadę z łaciną że masakra :/
    haha ja tez jestem bardzo nerwowa, wybucham kilka razy dziennie chociaz juz chyba coraz rzadziej, na nikim to juz nie robi wrazenia

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    aha, co do Pappa chcialam sie umowic na skierowanie, obdzwonilam cala Warszawe i najwczesniej terminy za miesiac, a to juz po ptokach

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Rosalinn co do Pappy nie mam zielonego pojęcia. O tym badaniu w ogóle dowiedziałam się w poprzedniej ciąży na forum,bo niektóre kobietki o tym pisały.
    Ja osobiście nie robiłam tego badania i w tej ciąży również nie będę robić,chyba,że będą ku temu jakieś wskazania od lekarza.
    Prenatalnych też w pierwszej ciąży nie robiłam,teraz Pan doktor jutro na normalnej wizycie,ma sprawdzić przeziernosc karkowa i zrobi cała resztę pomiarów.
    Jutro mam wizytę,nie wiem,ale zawsze tak dzień czy dwa przed wizytą dostaje takiego stresa i fiksuje,że może być coś nie tak z dzieckiem.
    Nie mogę doczekać się ruchów,wtedy nasza kruszynka będzie dawać o sobie znać a ja będę czuła się spokojniejsza.

Ola1403, ja zapisywałam się jakieś dwa tygodnie temu do szpitala Orłowskiego na Czerniakowskiej i zapisali mnie na 31 sierpnia. Tam probowałaś? Ja też na skierowanie nfz.

Junior Member
    AniaK112

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, wczoraj wróciłam z Chorwacji i próbuję nadrobić wasze rozmowy

Ja mam badania prenatalne w środę rano i się stresuję, ale robię tylko usg i nic więcej chyba, że będą wskazania.
    A nastepnego dnia idę do ginekologa po L4 bo w pracy już mnie dwa miesiace nie było a pracuję w przedszkolu jako nauczyciel- więc ułożyli sobie grafik i nie chca mieszać na dwa ub trzy miesiące po których pewnie i tak bym poszla na wolne, poza tym jak pomyśle o tych wszystkich zarazkach i wirusach to wolę być w domu.

Dziewczyny ja już jestem na plusie 3kg od początku ciąży... i brzusio też już wystaje ale wygląda to tak jakbym zgrubla na brzuchu u nas znajomi jeszcze nie wiedzą chcemy im powiedzieć dopiero za jakies dwa tygodnie bo teraz biorą ślub i nie chcemy im kraść ich wyjątkowych chwil więc mam problem jak zamaskować brzuszek w sukience???muszę coś wymyślić

Jeśli chodzi o grupę na fb to ja chętnie dołącze, ale najpierw muszę się zorienyowac gdzie się tu wysyła prywatne wiadomości bo jestem zielona z tego...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów