Strona 97 z 211
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Kurcze laski nie straszcie że ze skierowaniem są płatne prenatalne.
    Chociaż ja najpierw mam wizytę w Poradni badań prenatalnych i genetycznych, mam przynieść dokumentację córki i męża (przez co mam wskazanie do tych badań) i na tej wizycie ustalony będzie termin pobierania krwi (to rozumiem że do pappa) i potem usg, później znów wizyta, kolejne badania w 20tyg i wizyta. Jak będzie ok to na tym koniec jak nie to dalsze badania, np amniopunkcja.

2. dzieckozakupy.pl
    Geberalnie i na platne i na nfz potrzebne jest skierowanie. To czy bedzie sie placic zalezy od tego czy sa wskazania na bezplatne tak jak pisaly dziewczyny wady genetyczne w rodzinie, powyzej 35rz. Jesli nie ma zadnych wskazan to sa platne. Chyba ze wykonuje sie je w przychodni gdzie prscuje wasz lekarz i moze wqm je zrobic za darmo albo ma jakas wlasna umowe z jakims lekarzem ;-)
    A ja zaraz zrobie zastrzyk. Postanowilam sama na wlasna odpowiedzialność, ze do wizyty prenatalnej tj 5.09 bede brala co drugi dzien zastrzyk. Jutro ide na badania przed wizyta i zbadam tez dodatkowo aptt, pt, inr i fibrynogen czyli czynniki krzepliwosci. Nie robilam ich ani razu podczas brania zastrzyków wiec mysle ze warto zobaczyc co sie tam dzieje. Bedziemy widziec jak to jest z moja krzepliwoscia.

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    nie,to jaja jakies.ja do tego momentu bylam pewna ze bede je miala bezplatnie.nikt mi nigdzie nie napomknal ze bede za nie placic.pozatym juz lekarka wypisujaca powinna mnie chyba poinformowac czy ja je wogule chce zrobic bo bede miala platne itp.a ona tylko powiedziala "dam ci skierowanie na penatralne badania bo sa bardzo wazne" i tyle.mi wogule na nich nie zalezalo,nie robilabym ich,bo tak naprawde nie mam wskazan i wiem ze niewiele by zmienily.a ze mialam skierowanie to stwierdzialam ze skorzystam.przy pobraniu krwi tez cisza o placeniu i zandych dokumentow nikt nie wymagal ani wtedy,ani na nastepna wizyte...chyba tam jutro zadzwonie i sie poprostu spytam...

O mnie
    tymbardziej ze moja lekarka(inna niz dawala mi skierowanie-u tamtej bylam na poczatku dwa razy bo moja byla na urlopie- ma dobry sprzet i przy synku tez mi dobrze wszystko pomiezyla,posprawdzala itp.pappa to juz tak jak pisalyscie statystyka i czesto wychodzi bledna,wiec nawet troche zaluje ze ja robilam bo teraz tylko sie martwie o wynik...

Dagmaraz kochana ale moze ma wlasnie jakis uklad z przychodnia gdzie robia prenatalne i bedziesz miala za darmo. Takze nie spinaj sie tak jeszcze♡ mozesz sobie zadzwonic i zapytac jej ze wlasnie chcialas sie dowiedziec jak to jest z tymi prenatalnymi i platnoscia bo zapomnialas ja zapytac. Spokojnie ♡♡♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez anek88 Zobacz posta
    Dagmaraz kochana ale moze ma wlasnie jakis uklad z przychodnia gdzie robia prenatalne i bedziesz miala za darmo. Takze nie spinaj sie tak jeszcze♡ mozesz sobie zadzwonic i zapytac jej ze wlasnie chcialas sie dowiedziec jak to jest z tymi prenatalnymi i platnoscia bo zapomnialas ja zapytac. Spokojnie ♡♡♡

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Co do skierowania na prenatalne to ja mam, jak się rejestrowałam telefonicznie to pani się pytała o powód badań, ja że 35 plus, no i tyle. Nie mam pojęcia jak jest gdy jest się młodszym i nie ma wskazań do badan w sensi chorób genetycznych w rodzinie.

Co do gór, to tydzień temu byłam w Zakopanem na weekend. Wydaje mi się, że spacery dolinkami nie powinny zaszkodzic, na szlaki w wyższe góry bym się nie pchała. Chociaż moja teściowa ponoć dostała krwawienia po wyjeździe do Zakopanego, ale mógł być to zwykły zbieg okoliczności. Ja w pierwszej ciazy w I trymestrze latałam samolotem i nic nie było.

Mam przyjaciółke która urodziła bliźnięta, była to jej trzecia ciąża. Miała cc w 39 tc, obie dziewczynki ważyły ponad 3 kg. Natomiast po porodzie drugiej córki lezalam na sali z babką, która urodziła bliźnięta w 38 tc siłami natury, a drugie z bliźniąt szło pośladkowo, więc go jakoś lekarz obrócił. Różne są przypadki

A mnie w ten weekend wywaliło i mam juz małą piłeczkę przed sobą Powiedzieliśmy znajomym o ciązy, nie kryli zaskoczenia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Mi tez sie wydawalo, ze brzusio widac ale myslalam ze to za wczesnie i ze poprostu sam tluszcz czyli jednak moze wczesniej sie uwypuklac

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Wiesz co może, a szczególnie w kolejnych ciążach. U mnie nie jest tak, że obcy zauważą, jeszcze nie, ale ja widzę że odstaje I ciuszki jakby ciaśniejsze.

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Ja wygladam jak bym wzdęcie miała , daleko do wyglądu brzuszka ciążowego zwłaszcza , że miałam oponkę przed ... co do bdań prenatalnych to własnie chyba są bezpłatne po 35 roku życia , lub wady genetyczne w rodzinie jak pisała wyżej koleżanka , ja w pierwszej ciąży tych pierwszych prenatalnych nie robiłam dopiero w drugim i 3 trymestrze , teraz też pierwszych nie robię .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów