Strona 96 z 211
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Pati ale ze skierowaie i trzeba placic? to w szoku jestem.kurcze to ja teraz nie wiem czy bede miala darmowe.ja nie mialam zadnych wskazan w sumie do tego.cos tam zaznaczyla,ale to raczej "zeby cos bylo".zadnych poronioen,zadnych wad genetycznych,ani wogule szybkich,czy nie okresnolych zgonow dzieci ani u mnie ani u M.Lekarka poprostu mi wypisala i powiedziala ze nie zaszkodzi a sa bardzo wazne.jakbym miala placic to bym sie niezdecydowala.Z synkiem tez nie mialam.
    na pobraniu krwi juz bylam i nic nie placilam...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Dagmaraz niestety tak moja lekarka do której chodzę prywatnie skierowała mnie do prtwatnej kliniki w Katowicach,gdybym miała potwierdzenie dwóch poronień nic bym nie płaciła.Obok mnie rejestrowała się dziewczyna ze skierowaniem i pielęgniarka też chciała dokumentację medyczną chyba zabezpieczają się przed możliwością obejścia płacenia za badania przez zaznaczenie wskazań których w rzeczywistości nie ma.Ja w pierwszej ciąży miałam tylko połówkowe,wtedy genetyczne były robione po 35 roku życia.Ale jestem bardzo zadowolona z tych badań,bo 10 lat różnicy między ciążami to sporo,a po drodze jeszcze te dwa poronienia.Maż i syn byli ze mną w gabinecie,a mały był zachwycony

Member
    Pati82

O mnie
    Czasami lekarze mają układy między sobą tak było u mojego poprzedniego lekarza.Chodziłam prywatnie,a prenatalne miałam mieć gratis u jego kolegi, właściciela dość znanej kliniki zajmującej się in vitro.Nie wiem jak jest w przypadku gdy lekarz prowadzący przyjmuje na nfz czy wtedy badania są też bezpłatne?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Pati82 Zobacz posta
    Dagmaraz niestety tak moja lekarka do której chodzę prywatnie skierowała mnie do prtwatnej kliniki w Katowicach,gdybym miała potwierdzenie dwóch poronień nic bym nie płaciła.Obok mnie rejestrowała się dziewczyna ze skierowaniem i pielęgniarka też chciała dokumentację medyczną chyba zabezpieczają się przed możliwością obejścia płacenia za badania przez zaznaczenie wskazań których w rzeczywistości nie ma.Ja w pierwszej ciąży miałam tylko połówkowe,wtedy genetyczne były robione po 35 roku życia.Ale jestem bardzo zadowolona z tych badań,bo 10 lat różnicy między ciążami to sporo,a po drodze jeszcze te dwa poronienia.Maż i syn byli ze mną w gabinecie,a mały był zachwycony
    ja mam skierowanie do przychodni gdzie przyjmuja na NFZ.tak pisze na tabliczce.bylam na pobraniu,wypelnilam ankiete,pobrali mi krew i nikt nic mi nie kazal dostarczac,ani pokazywac.na usg kazali poprostu przyjsc.kurcze teraz bede sie zastanawiac....

Member
    Pati82

O mnie
    Chociaż jak byłam rok temu po poronieniu u mojego lekarza z nfz i poprosiłam o jakieś skierowania na badania nie dostałam kompletnie nic,bo dwa poronienia to dla nich za mało nie refundują,wszystkie robiłam prywatnie.Internista okazał się bardziej życiowy i skierował mnie na badania tarczycy,krzepnięcia i chyba żelaza.

Member
    Pati82

O mnie
    Dagmaraz to powinno być ok pewnie by Ci powiedzieli,że są płatne.

Member
    Pati82

O mnie
    Moja koleżanka miała skierowanie i nie płaciła ani za usg ani za pappę,niestety pappa wyszła zła i nawet nifty miała refundowany,a wiadomo że to już spory koszt ok 2,5 tyś.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    no tez by dziwne bylo.bo krew pobieraja na pappe,wiec juz ja bede miala zrobiona jak na usg przyjde,to by sie pewnie zabezpieczyli szybciej i kazali zaplacici z gory.bo co jakbym np zrezygnowala i poprostu nie przyszla?badanie juz by zrobili i koszty poniesli...

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Mysle ze dobra wola lub wybor miejsca tu gra role. Ja pojde i sprobuje. Ale kase i tak przygotuje..ale to dopiero we wrzesniu, 31 sierpnia mam usg w lux med a oni niestety nie robia pappa
    Chomiczek dobrze ze jestes pod opieka na oddziale, oby szybko zaradzili na Twoje dolegliwosci

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Co do tego mojego wyjazdu w góry: chcemy jechać do Karpacza i Zakopanego. Lekarza mam dopiero w czwartek więc go zapytam. Dziękuję Wam za odpowiedzi

Nie wiem jak to jest z tymi dodatkowymi badaniami, ale chyba jeśli dostało się skierowanie od lekarza NFZ to za badania nie trzeba płacić (pod warunkiem że kobieta ma 35 lat albo że w rodzinie były przypadki jakiś chorób)
    Ostatnio edytowane przez karoolinaa ; 28-08-16 o 12:06 Powód: .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów