Strona 95 z 211
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    anek88 trzymam kciuki za Ciebie! Na pewno wszystko sie ulozy!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Dziekuje dziewcxynki za wiare♡♡♡
    Rosalinn i Paula07 ja podobnie jak wy moge gadsc o tym co juz wiem, i doswiadczeniach ktore mam, a gdybanie i plany zostawiam narazie w tyle. Życie nauczylo juz kazda z nas, ze nigdy nie można niczego przewidzieć wiec trzeba przykmowac z dystansem to co mamy ♡♡♡
    Chomiczek jak po wizycie na IP?
    Starfish jak tam serniczek:-P

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Może Wy wiecie: czy w ciąży można jechać w góry? Mamy z mężęm zaplanowy wyjazd w góry, ale czytałam że ciąża i góry raczej nie idą w parze. Urlop zaplanowany na połowę września, czyli jak będę ok 13-14 tc. Czytałam że zmiana ciśnienia jakie jest w górach jest niebezpieczna. Dodam, że jestem z nad morza, więc mój organizm raczej nie przyzwyczajony do gór
    Proszę, może będziecie coś wiedziały

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Cytat Zamieszczone przez karoolinaa Zobacz posta
    Może Wy wiecie: czy w ciąży można jechać w góry? Mamy z mężęm zaplanowy wyjazd w góry, ale czytałam że ciąża i góry raczej nie idą w parze. Urlop zaplanowany na połowę września, czyli jak będę ok 13-14 tc. Czytałam że zmiana ciśnienia jakie jest w górach jest niebezpieczna. Dodam, że jestem z nad morza, więc mój organizm raczej nie przyzwyczajony do gór
    Proszę, może będziecie coś wiedziały
    ojej naprawde? ja tez sie wybieram w gory. ze wzgledu na rozwarstwiona kosmowke zrezygnowalam z lotu samolotem i mega napalilam sie na gory. Ja nie slyszlaam o zadnych przeciwskazaniach..

Dziewczyny mam jedno pytanie apropo Pappa. Otoz juz zdecydowalam ze prawdopodobnie za zaplace i je zrobie, potem pogrzebalam w moich ciazowych papierach i znalazlam skierowanie od gina na badania prenatalne Pappa i USG, ponizej wymienione sa wskazania (wiecej niz 35 lat itp) i nic nie zaznaczone. Zastanawiam sie czy kazdy dostaje takie skierowanie i nie oznacza ono , ze jest uprawnionym sie do NFZ czy gin chcial mi przysluge zrobic i wystawil to bym sama sobie zaznaczyla i nie placila ? Heh, nadzieji sobie narobilam, chociaz kolezanki mowia ze na bank bede placila :/
    Milej niedzieli

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Jestem na oddziale. Czuję się trochę lepiej. Z Maluszkiem ok. Zosia u rodziców.
    [

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    karolina w jak wysokie góry się wybieracie? Ciśnienie w górach odczuwalne jest na około 2 tys i wyżej. W Polskich górach nic nie powinno się wydarzyć.

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Hej ja miałam skierowanie i zaznaczone możliwe wady genetyczne i niestety musiałabym zapłacić ponieważ chcieli abym przedstawiła dokumentację szpitalną obu poronień,a ja byłam tylko raz w szpitalu.Za usg płaciłam 250zl lekarz przedstawił nam możliwość zrobienia pappy za kolejne 200zl,ale nie namawiał.Pappa daje o 5%więcej pewności.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Karolina ja spędziłam ostatnie dni w górach wszystko było ok.Mąż już planuje wyjazd na narty pod koniec stycznia czyli będzie to mój 8 miesiąc.Ja też w pierwszej ciąży miałam puls powyżej 90 uderzeń,miałam tylko prowadzić książeczkę z pomiarami i przedstawiać ją na każdej wizycie.

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Paula07 dziękuję za podzielenie się wiedzą i doświadczeniami na temat ciąż wielopłodowych i ich rozwiązania...łał, to super dotrwała ta kobitka i jej dzieci do skończonego 39tygodnia! A propos blizny, mnie też czasem kłuje to w jej okolicach, to gdzie indziej, albo mam takie skurcze po bokach - chyba się więzadła naciągaja...
    A orietujesz się, jak to jest z pappa przy bliźniakach?

Ja mam usg genetyczne 13. wrzesnia. Gin doradził mi, żeby to bylo w 13 tyg, W ciąży z Lili jak genetyczne wyszło ok, to nie robiłam nic innego...

Karoolinaa Ja byłam ok 16tc z Lilą w Krynicy i wszystko było ok, też myślę, że jak nie będziecie się wspinać wysoko :P to na pewno będzie ok

Ja też kiedyś muszę wypróbować ten serniczek, bo wygląda super

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Anek musi byc wszystko dobrze!innej opcji nie ma
    karolina jezeli nie masz zadnych przesiwskazan o mysle ze jak najbardziej mozesz jechac.ja w pierwszej ciazy caly czas "latalam".w pracy 9h na nogach,po pracy "kijki" i aktywna bylam do konca.a teraz w drugiej musze przystopowac przez krwiaka i narazie prowadze zycie "statecznego emeryta" za dwa tyg usg to sie okaze czy moge troche przyzspieszyc

co do dyskusji o narodzinach,porodach i jak to bedzie potem,to tez moge naprawde z mila checia pogawedzic o juz przebytych doswiadczeniach z synkiem.teraz staram sie nie myslec o tym za duzo i poprostu przedtrwac kolejny dzien.moze po usg nastepnych genetycznym jak sie okaze ze wszystko ok to troche mnie to uspokoi i zaczne powoli cieszyc sie ta ciaza.nie,nie mam zadnych zlych doswiadczen,ale za duzo widze.slysze i czytam.staram sie nie nakrecac.
    wszystkie wyobrazenia jak sie zorganizujemy "po" mam jeszcze z przed ciazy,bo zanim zaczelismy starania,wiadomo ze myslelismy o tym jak bedzie wygladalo nasze zycie z dwojka itp.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów