Strona 94 z 211
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    MartaGG

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-17 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!

Szukam dla siebie jakiegoś fajnego forum, jestem na jednym ale szczerze mówiąc wątek średnio nam się klei Jakoś tak co wrzucę jakiś temat to dostaję odpowiedź, że to za wcześnie na dyskusje (np. o życiu z noworodkiem, planach na przyszłość, zakupach), na moje zapytania forumowiczki odpowiadają zdawkowo, no jakoś się nie odnajduję, nie widzę tam pola do rozmowy Więc może tu? Chętnie dołączyłabym do tajnej grupy na facebooku, czułabym się swobodniej, można się bliżej poznać, no i równocześnie np dyskutować na kilka tematów.

Mieszkam w woj. śląskim, za chwilę skończę 27 lat i to moja pierwsza ciąża. Planowany tp 17.03, ale myślę, ze może być troszkę wcześniej Póki co wszystko jest w porządku, żadnych nieprawidłowości dr nie stwierdził, ciągle pracuję, planuję l4 od listopada. Przed ciążą miałam regulowany cykl luteiną i z tego względu również w ciąży ją przyjmuję, podobno do 30 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Witaj Martagg ja również jestem ze Śląska.Pozdrawiam

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Pati czy dobrze pamiętam, że dostałaś coś przeciw wymiotom?? Boję się, że wrócę do szpitala ciągle wymiotuję mam dość
    [

Chomiczek oj biedaku :-( zadzwon do swojego gina i niech Ci przypisze recepte sa bodajze dwa leki na wymioty w ciazy.
    Ja jestem dzisiaj pierwszy dzien bez zastrzyku... gin dzwonil rano i podtrzymal opinie Pani doktor. Tłumaczą to tym ze dla jich zawsze najwazniejsza jest pacjentka a jest bardzo duze ryzyko krwotoku... nachodza mnie mysli czy chociaz dawki 0,2 nie brac codziennie albo chociaz co drugi dzień. Nie wiem jak wytrzymam do tych badan prenatalnych 5.08... niby to tydzien i dwa dni ale w tym przypadku jest to dla mnie wieczność :-/ w ogole musialam sie dzisiaj z mezem wylonic z domu do sklepow bo okazalo sie ze jednak znalazlo sie miejsce dla mojej cory wmprzedszkolu wiec wyprawka robiona na szybko O.o

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Chomiczek to nie ja,ale pamiętam,że ktoś pisał o jakimś leku.U mnie mdłości przechodzą powoli do historii

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Chomiczek,współczuję tak jak pisze Anek są leki przeciwwymiotne na receptę,musialabys jednak uzyskać ja od lekarza. Wiem,że dziś sobota więc może ciężko by było,ale wydaje mi się że gdybyś zajrzała na wieczorynke od internisty również pewnie byłby skłonny przepisać lek.
    Poza tym pamiętaj - pij jak najwięcej wody..trzymaj się !

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Jadę na IP zobaczę co powiedzą. Boję się kolejnego odwodnienia
    [

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez chomiczek Zobacz posta
    Jadę na IP zobaczę co powiedzą. Boję się kolejnego odwodnienia
    Bardzo dobrze robisz,lepiej dmuchać na zimne,na pewno jakoś zaradza i pomogą Tobie i dzidzi. W wolnej chwili daj znać jak się czujesz,i czy coś poradzili

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Chomiczek ja pisałam o Prevomit 4mama, to suplement diety...na mnie tak średnio działa, ale może u Ciebie się sprawdzi...u mnie też fatalne mdłości i wymioty, ale póki co jeszcze się trzymam w domu...choć waga leci w dół...obecnie 52.9kg...

Anek - niestety korzystam z laptopa, a ie neta w komórce (taka staroświecka jestem) i musiałabym zrobić zdjęcie, potem zgrać na komp i załączyć...jak się zbiorę, to zamieszczę, choć fotka nie jest oszałamiającej jakości...gratuluję miejsca w przedszkolu! Ja się rozglądam, ale gin mi odradzał teraz jeszcze przedszkole dla młodej, bo zgodnie z ostatnim badaniem w kierunku cytomegalii w maju, mam nadal ujemne IgG i IgM, teraz będę powtarzać i mam nadzieję, że wyniki wyjdą co najmniej takie same...no i troche się boje, że mi młoda coś przyniesie...więc jeszcze troche się wstrzymam...
    Jeju, współczuje Ci tej sytuacji i bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! Rzeczywiście, może lepiej skonsultować to z innym ginem...

MartaGG - witamy ja chętnie opowiem/podyskutuję o opiece nad noworodkiem etc. - z doświadczenia, natomiast, jeśli chodzi o dalsze plany na przyszlość, to ze względu na moje przykre doświadczenia a teraz i ciążę ryzyka (z resztą takich dziewczyn jest tu chyba co najmniej połowa) o jestem bardzo ostrożna...trzymam się dowcipu: "Jak chcesz rozśmieszyć Boga, to opowiedz mu o swoich planach"...

Olka91 - witam ja mam wg OM na 23.03.2017, ale pewnie rozpakuję się ok miesiac wczesniej...
    Ostatnio edytowane przez rosalinn ; 27-08-16 o 20:52

O mnie
    Rosalinn to ze Cię rozpakuja wcześniej masz pewne jak w banku choć oczywiście są wyjątki od reguły - w zeszłym roku bratowa mojej przyjaciółki rodziła bliźniaczki -cc- które miała zrobione 39 tc + któryś dzień. Ogólnie jej stan fizyczny był dobry,'ciężko' się czuła,ale nie było wskazań ze względu na jej stan zdrowia a co wazniejse stan zdrowia coreczek aby rozwiązywać ciążę.
    Zazwyczaj ciążę mnogie - bliźniacze rozwiązuje się rozpoczynając 36tc,dziecko urodzone przed 36 tc klasyfikuje się jako wcześniak,a wiadomo,że we wczesniejszych tygodniach maluszków każdy dzień jest na wagę złota.
    Chyba,że organizm mamuśki fiksuje ( nie wspominam o dzieciatkach bo z nimi zawsze będzie dobrze ) to wtedy ciąża musi być szybciej rozwiązana.
    Jednak ja trzymam mocno kciuki abyście przetrwali do 36tc !! a później ' niech się dzieje wola Nieba '

O ciazach mnogich powyżej bliźniąt,nie będę pisać bo tu już nie ma reguły kiedy tną. Takie ciążę wiarza się swoimi regułami,jak organizm matki wytrzyma tak będzie i zazwyczaj w przypadkach takich ciąż lekarze nie wiele mogą pomóc. Bo zaden gwiazdki z nieba nie sięgnie i jak organizm mamy nie wytrzymuje już,to nie wzlozy z powrotem dzieci do brzuszka aby tam wytrzymały jeszcze parę tygodni.
    Ja tam zresztą wiem swoje,że Ktoś tam na górze,weryfikuje nasze plany w zyciu i w pewnych kwestiach niestety nie wiele mamy do powiedzenia...

Jednak myślę,że u każdej wszystko będzie dobrze !!

A co do planowania - życie nauczyło mnie jednego,nie warto. Należy żyć z dnia na dzień,bo nie wiadomo co przyniesie nam jutro.
    Ostatnio edytowane przez Paula07 ; 27-08-16 o 21:46

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów