Strona 93 z 211
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    olka91

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Hej Kobietki
    I ja mogę do Was dołączyć. Termin mam na 22 marca

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie nowe mamusie.
    Ja niestety nie mam fb

Ja teraz rzadko się udzielam bo mam dwóch łobuzów w domu i małe urwanie głowy z tego powodu Młodszy teraz śpi więc mam chwilę. Ja prenatalne mam na początku września. Jutro jadę zrobić badania.

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Ja po wizycie, dzieciatko sobie hopsa i pomachalo do mamy raczka. Ale kwiak sie znowu organizuje. Pani doktor powiedziala ze jestem jedynym takim przypadkiemcw calej jej karierze i zwyczajnie nie wie do konca co ma robic. Ma na mysli to ze wyniki pokazuja ze na pewno immunologia jest rojechana a na mnie nie dziala standardowy schemat leczenia. Zaczela od tego ze moze zmniejszymy dawke clexane do 0,2 bo zwyczajnie jestem dhuda i rak sobie juz o tym myslala ze skoro taka dawke podaje kobietom ktore maja po ok 70-80kg to przy moich 51 zwyczajnie moze byc za duzo i moze stad caly czas krwiaki. Pozniej powiedziala ze zwiekszamy encorton do 2 razy dziennie po czym mowi nie nie kozemy bo jestes za chuda ostatecznie po usg jak znowu zobaczyla jak wyglada ten krwiak itd mowi nie odkladamy zupelnie clexan. Cos tu nie dziala. Moze nie toleruje tego leku i stad powracajace krwawienia i ciągłe krwiaki. Mowi ze musimy tak sprobowac. Łożysko wyksztalcilo sie na szczescie na tylnej scianie czyli przeciwlegle do krwiaka wiec mowi ze to bdb bo dzieciatko jest odzywiane. I kazala zostac na luteinie, duphastonie, dolozyla cyclonamine no i encorton tak jak do tej pory.. napisalam esa do swojego gina zeby przejzal moja kartoteke co on o tym sadzi bo zwyczajnie boje sie odstawic tych zastrzykow, ze zrobi sie zakrzep... acardu i zaaxa tez juz przeciez nie biore od 3 tygodni. A co do tego sterydu to nie przestajemy go brac po 12 tygodniu tylko bierzemy dalej prawdopodobnie do prawie koncowki... mowi ze wie ze sie boje bo jest ryzyko wad ale jeszcze wieksze ryzyko jest jak go nie bede brala bo mam wysokie miano przeciwcial ANA... i tak z jednej strony sie ciesze a z drugiej boje. Moj gin ma oddzwo ic do mnie wieczorem..

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Anek faktycznie sytuację masz bardzo trudną, ale jak piszesz są też dobre wieści. Bardzo dobrze, że poprosiłaś o jeszcze jedną konsultację z innym lekarzem też bym tak zrobiła tym bardziej jak lekarka pisze, że jesteś jej "pierwszym przypadkiem" to nie chciałabym być królikiem doświadczalnym. Ja w pierwszej ciąży tak jak i teraz chodzę do dwóch lekarzy i w niektórych kwestiach mieli oni odmienne zdanie ale zawsze ufałam temu który pracuje w szpitalu i ma praktyczne doświadczenia z różnymi przypadkami patologii ciąż. W zasadzie dzięki jego wiedzy i ostrożności moje dziecko urodziło się w terminie ( a oznaki przedwczesnego porodu miałam od 28 tygodnia). Ale wracając do Ciebie pamiętaj, że w takim przypadku najważniejszy jest spokój i pozytywne nastawienie.

Witam nowe mamy na forum.

Co do FB też nie mam konta i tu zostaję więc mam nadzieję że kilka z nas ty będzie.
    Niestety też nie mam czasu za często się udzielać bo mój synek jest bardzo absorbujący i ciągle sobie tłumaczę i nie długo będzie lepiej.

Co do badań usg prenatalne mam 7 września i test papa też - tylko dlatego że mam to w pakiecie i nie muszę dopłacać. Gdybym musiała płacić nie robiła bym go. I tak wychodzę z założenia że nic by to nie zmieniło. A i tak nie ma 100 % pewności i błędy się zdarzają.

Jeśli chodzi o balsamy ja używam musteli i palmersa..

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Co do nadliczbowych kg to ja mam ich sporo. Zostało mi po drugiej ciąży. Tak naprawde to jeszcze 2 kg i będę ważyć tyle samo co do porodu z pierwszym synem.

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Trzymam mocno kciuki by wszystko bylo dobrze! czas szybko leci, oby do przodu , obz do marca

mi stwierdzila rozwarstwienie kosmowki, mam brac luteine .... dzidzi ma 43 mm.

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Cześć wszystkim ☺ Ja ostatnio więcej poczytuję niż piszę jakoś tak jestem mniej aktywna ostatnio, nie tylko na forum. . Do tego kilka razy mi się wszystko skasowało.
    We wtorek mam prenatalne, lekarz powiedział, że pappa zrobimy jeśli usg wyjdzie nie tak jak trzeba.
    Anek kupiłam dzisiaj składniki na Twój sernik, jutro zabieram się do dzieła☺ Już nie mogę się doczekać testowania

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny my już po prenatalnych Maluszek nadrobił i termin mam teraz na 7.03.Ma 66mm,wszystko idealnie Na 50% chłopak jednak było jeszcze za wcześnie na 100% pewność co do płci.Szansa na wystąpienie wad jak u 15 latki czyli powinnam czuć się młodsza niż jestem Usg dało nam 90%pewności,pappy nie robiłam,bo pewność wzrasta tylko o kolejne 5%.Następne prenatalne 21 października.Oby tak dalej jestem mega szczęśliwa

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Anek88 jestem z Tobą myślę,że konsultacja u innego lekarza to bardzo dobry pomysł!czasami przydaje się świeże spojrzenie kogoś z boku.Witam nowe mamy

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Ja również witam nowe mamy.

Mam nadzieję, że wszelkie problemy zdrowotne miną i spokojnie i zdrowo doczekamy marca

A póki co życzę miłego weekendu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów