Strona 91 z 211
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Ola1403 w jakim mieście mieszkasz? Pierwszą ciążę prowadziła mi ginekolog w lux-med w Poznaniu. W sumie już chodzę do tej samej ginekolog w lux-medzie już 5 rok. Ja mam wizyty co dwa tygodnie i generalnie nie czuję żadnego skrępowania.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Och, czyli z tymi krostami nie pozostaje chyba nic innego jak tylko przeczekać A co facebooka - myślę że to dobry pomysł

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Z kosmetyków również używam te z serii baby dream,uważam,że są bardzo dobre oraz w niskiej cenie.
    Mam malutki problem,pewnie to normalne bo się 'rozciagamy' ale momentami mam takie uczucie szczypania po bokach na bliznie po cc

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez anek88 Zobacz posta
    Takie cudo stworzyliwmy dzisiaj razem z mężem:-) Serniczek na zimno stracatela:-)

Załącznik 98442
    Moze tu nie wyglada tak rewelacyjnie ale smakuje wyśmienicie xD

o jaaaa....chce przepis!!!

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Chmiczek współczuję oby mdłości przeszły Ci w II trymestrze! Anek88 ja też mam prenatalne o 13 tej dzisiaj wszystko odpuściło i jestem spokojniejsza Co do pappy mam koleżankę,która na usg genetycznym miała wszystko ok,ale zrobiła dodatkowo pappę i wyniki wyszły złe,zaczął się stres itd.Lekarz zlecił test nifty i dopiero po nim okazało się,że wszystko ok,ostatnio stwierdziła,że jeżeli będzie w kolejnej ciąży zrobi tylko usg.Sporo przeszli jednym słowem,a córeczka zdrowa jak ryba

Magnoliaa a oto przepis http://przekaskinaimpreze.pl/sernik-straciatella/ ;-) Ja jedynie zmienilam to ze dalam wiecej herbatnikow (pelnoziarnistych) tzn ok 200g, smietanki dalam ok 450-500ml, i zmniejszylam ilosc cukru do ok 3/4szklanki :-) ciasto naprawde niesamowite♡
    Pati82 swietnie bedzie mi myslami razniej hihi :-) to fakt z badaniami z krwi roznie bywa to jest tylko prawdopodobieństwo i moze nas niepotrzebnie zestresowac. Ja rrobie bo tak jak pisalam zwyczajnie jak sie chodzi do mkjego gina to prenatalne i pappa sa wtedy za darmo.

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar Kasienka_P_
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamusią Karolinki 23.02.2011 :) i Kamilki 24.09.2013
    Wpisów
    2
    Dzień dobry mamusie.

Przepraszam, nie chcę wam robić za spam na wątku, ale chciałam podpytać czy może komuś przydałyby się jakieś ubranka dla dziewczynek. Mam do sprzedania po mojej córce w rozmiarze od 56/62-92/98, w dobrej cenie, miałam oddać w rodzinie, ale sami chłopcy się rodzą.
    Mogę na priv przesłać zdjęcia w zależności co byłoby potrzebne. Jeśli jakaś mamusia jest z Warszawy to można będzie osobiście.

Zdrówka dla Mamuś i dzidziusiów.
    Pozdrawiam Kasia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Pati82

O mnie
    Dziewczyny co do płci właśnie się dowiedziałam,że zostałam ciocią chłopczyka,a miała być dzieczynka Życie lubi płatać figle!Dzidziuś malutki,waży 2 kg ale poród wywołany w 37tyg dziecko nie rosło,a dzieczyna miała małowodzie,ale wszystko skończyło się dobrze.I taka ciekawostka dziadek tego maluszka w styczniu zostanie tatą Ach życie.....

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Co do tych testów pappa i usg to one razem daja obraz na 95 % czy dziecko ma czy nie te choroby genetyczne. Ja za nie nie będe płacić, zapłaci nfz :P

Pati, gratuluję zostania ciocią

Co do kosmetyków to ja używalam Palmersa i też nie mam rozstępów. Ale mam wrażenie że to bardziej cechy genetyczne niż kosmetyki wpływają na te rostępy...

Member
    Pati82

O mnie
    Dziękuję Anitet co do rozstępów myślę,że masz 100% rację ja w pierwszej ciąży przytyłam chyba ok 20 kg nie pamiętam dokładnie został mi jeden 2cm rozstęp,a stosowałam tylko balsam z Ziaji 10 lat temu nie było takiego wyboru jak teraz.Natomiast moja mama po urodzeniu mnie ma i rozstępy i żylaki,więc to chyba zależy od indywidualnych predyspozycji.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów