Strona 90 z 209
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Dojdę trochę do siebie to nadrobię zaległości.
    Pozdrowienia dla Was Mamuśki i dla Waszych fasoleczek!!
    [

2. dzieckozakupy.pl
    Ojjj Chomiczek :-( Współczuję ♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Współczuję fatalnego samopoczucia Ja się śmiałam że zamiast ciągłego zmęczenia mogłabym mieć mdłości :P to teraz jestem zmęczona i mdli mnie z samego rana. Więc czasem warto uważać na to, co się mówi. A mam do Was pytanie: czy Was też tak kwieciście wysypało na twarzy, dekolcie? Przed ciążą nie miałam wogóle pryszczy, może gdzieś raz na kilka miesięcy miałam jedną krostkę... a teraz? Masakra, szyja, dekolt, twarz. I nie wiem co z tym robić

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny.
    Witam nowe przyszłe mamusie.
    Tak się zastanawiam nad tym forum na facebooku i jestem za. Wtedy bedziemy juz cos wiecej wiedziec i moze po porodach bedziemy się razem trzymać. Proszę tylko o wiadomość na priv.

Ja mam jutro wizyte o 9.00 i nie wiem dlaczego ale jakos nie stresuje się. Ostatnimi dniami dziwnie się czuję. Piersi mnie bolą, ale przestałam być ciągle zmęczona. Pojawiły się jeszcze upławy ale podobno w ciąży są normalne. Nie ma krwi i zapachu więc mam nadzieję że wszystko jest dobrze.

Anek88 a jak tam u Ciebie?

Chomiczek współczuję tego odwodnienia.

Oj tak, moja twarz jest też cała w niedoskonałościach, zwłaszcza broda. Myslalam o oczyszczaniu twarzy ale nie wiem jakimi metodami w ciąży to dozwolone i czy to teraz wogole ma sens.

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Mnie troche wysypalo, ale niedlugo to trwalo, szybko mi zeszlo
    ja prowadze ciaze w Lux Med, srednio polecam, dopiero teraz mam w miare ginekolog, wizyty mam mniej wiecej co miesiac. Pomysle nad tym Pappa, ale powiem szczerze ze to dosyc drogie zobacze co wyjdzie na genetycznym

Monika0603 dzieki ze pytasz. Ja ok, plamienia leciutkie od czasu do czasu i generalnie mam dzisiaj jakis przyplyw energii ;-) tez mam jutro wizyte z tym ze o 13 ale tez bez stresu, jestem tylko ciekawa o ile zmniejszyl sie moj krwiaczek.
    Co do wysypu na twarzy to ja mam od poczatku krostki na pograniczu brody i szyi O.o no ale coz:-P
    Mona lisa co do oczyszczania twarzy, to oczywiscie ze ma to sens:-) z bezpuecznych rzeczy to standardowo peelingi, moga byc naturakne zrobione orzez nas w domku. W gabinecie dozwolona jest mikro i kwas AZA i laktobion bezpieczny dla kobiet w ciazy:-) chociaz generalnie zaleca sie zaczac te zabiegi dopiero w drugim trymestrze, ale nie ma strikte badan zebycte zabiegi o ktorych oisalam powodowaly cos niebezpiecznego w 1 trymestrze tak sie po prostu dmucha na zimno ;-) zabronione sa wszelkie zabiegi z pradami czyli np kawitacja, mezoterapia beziglowa oraz agresywne zabiegi z innymi kwasami (owocowe, salicyle itp). Nie poleca sie tez prawdziwej mikronizowanej algi poniewaz przenika do ukladu krwionosnego, ale te algi ktor najczesciej sa stosowane w gabinwtach czyli alginaty co zastygaja w jeden plat jak najbardzien :-) Nalezy unikac w ciazy zabiegow i kosmetykow ktore w swoim skladzie zawieraja duze dawki retinolu:-) Uf to sie napisala :-P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A i na wypryski polecam punktowo paste cynkowa a jak ktos nie ma to to odrobinke pasty do zebow nakladac ;-)

Member
    Auri

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-30 zobacz kalendarz
    Ja na początku ciąży miałam problemy ze skórą, wypryski na plecach i dekolcie głównie teraz na szczęście wróciło do normy. Na ta chwile problem z bardzo sucha skóra, zawsze miałam sucha ale teraz to już przesada. A jakich kosmetyków używacie?ja mam mustele przy pierwszej ciąży ani jednego rozstępu wiec pozostałaM przy tych samych, ale wiadomo różnie bywa ciaza zupełnie inna to i rozstępy mogą się pojawić

Ja tak jak kiedys juz pisalam oliwka z baby dream :-) kocham te kosmetyki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów