Strona 9 z 211
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    Aspiryna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny. Dołączam do Was z terminem 03.03.2017 jestem po pierwszej wizycie na której był pęcherzy i ciałko żółte. Kolejna wizyta 25.07 mam nadzieję, że będzie widać więcej i będzie wszystko dobrze. Jestem po dwóch nieudanych próbach - pierwsza zakończyła się usunięciem prawego jajowodu (niezauważona ciążą pozamaciczna), a drugi raz to poronienie w 8 tygodniu. Po 1,5 rocznych staraniach zobaczyłam 2 kreseczki,a później prawidłowo zagnieżdżony pęcherzyk zapisałam się do Was, bo nawet nie ma z kim pogadać (nie chcę się chwalić, bo odkręcanie tego później mnie przerosło ) a mąż jak to mąż - "Będzie dobrze Kochanie" liczę na Wasze wsparcie i ofiaruje swoje.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    gosiak_

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    witam się i dołączam, chociaż na razie tak nieśmiało Dwie kreski są, betę dzisiaj zrobiłam i czekam na wyniki, a wizyta 21.07. Pierwszy raz miałam tylko ciążę biochemiczną teraz mam nadzieję, że się utrzyma. Trzymam kciuki za wszystkie jeszcze niepewne i cieszę się z tymi potwierdzonymi

Junior Member
    bara

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-15 zobacz kalendarz
    Witaj Aspiryna widzę że mamy niestety podobne początki... najważniejsze że jest pęcherzyk także trzeba się cieszyć bo ja na niego czekałam ponad dwa lata... wizytę kolejną mam na 26.07 także cierpliwości nam dużo trzeba i będzie dobrze pozdrawiam

Witam nowe dziewczyny
    U mnie juz po wizycie, jest serduszko mam juz tez założona kartę ciązy, bardzo się cieszę, ale jeszcze nie bede sie nikomu z rodziny chwalic, poczekam do nastepnej wizyty za 3 tyg

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Witam nowe dziewczyny!

Jaogodowa to super!!!

Do mnie wczoraj dzwoniła klinika do, której chodzę ale nie zdążyłam odebrać. Oddzwoniłam dosłownie po 3 minutach i Pani mnie poinformowała, że dzwoniła ponieważ zwolniło się miejsce u mojego lekarza ale niestety już nie aktualne No i trzeba czekać do 25.07. A już się nie możemy doczekać!

Junior Member Awatar natalias0610
    Mieszka w
    Straszewy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-28 zobacz kalendarz
    Data
    28.02.2017
    Witam
    termin mam na 28.02 JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!
    pozdrawiam wszystkie mamuśki :*

Junior Member Awatar natalias0610
    Mieszka w
    Straszewy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-28 zobacz kalendarz
    Data
    28.02.2017
    Test zrobiłam 22 czerwca i zobaczyłam dwie kreski, ucieszyłam się bardzo
    Niestety będę musiała zmienić lekarza ponieważ ten u którego już byłam dwa razy (aktualnie 7tydzień ciąży) częściej mówi ''nie wiem'' ''zastanawiam się'' ''nie jestem pewny''
    niż podaje jakieś konkretne informacje na temat mojego dziecka...
    odbyłam dwie wizyty i każda wizyta kosztowała mnie mnóstwo stresu ponieważ za pierwszym razem usłyszałam że nie wiadomo czy to jest pęcherzyk, a jeżeli jest to jest bardzo malutki.. (bardzo chciałam mieć dziecko i nie przyjmowałam do siebie innej informacji) za dwa tygodnie miałam kolejną wizytę (11.07.2017) usłyszałam że owszem jestem w ciąży, ale nie słychać echa zarodka i to go bardzo niepokoi. Okropnie się przestraszyłam. Ale później rozmawiając z innym lekarzem się trochę uspokoiłam.. powiedział że na echo można czekać nawet do 8 tygodnia i nie ma się czym przejmować. A wy w którym tygodniu usłyszałyście echo serduszka?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kawka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-15 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny.
    Czytam Was odkąd wyszły 2 kreski, ale nie chciałam zapeszać. Teraz już nie mam co zapeszać.
    Teoretycznie mam teraz 7 tydzień, a na usg nadal pusty pęcherz ciążowy, do tego podłużny z wklęśnięciem. Echo zarodka i pęcherza żółtkowego brak. Już po poprzednim usg pani ginekolog mówiła, że może być puste jajo płodowe, więc już byłam częściowo przygotowana. Teraz tylko kwestia czasu, kiedy wydalę z organizmu.

Ogólnie ciąża nie była planowana. Mam lot 16-godzinny, intensywne wycieczki, ale już zdążyłam się nastawić i myślałam o zmianie planów. Najtrudniej będzie powiedzieć mojej córeczce, że jednak nie będzie miała rodzeństwa jeszcze

Postanowiłam napisać, bo zauważyłam na innych wątkach, że co najmniej jedna ciąża kończy się przed czasem. Wypełniam to miejsce, z nadzieją, że Wy wszystkie będziecie się cieszyć szczęśliwym zakończeniem

Zastanawiam się, czy mogę już teraz zacząć płakać, czy poczekać, aż będzie po wszystkim.

Junior Member
    Aspiryna

O mnie
    Bara i nawet wizyty mamy w podobnym czasie. Trzymam kciuki, damy radę tym razem

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    hej
    bylam dzisiaj na usg i byl pecherzyk,takze super.ciaza troche mlodsza dlatego troszke pozniej sie pojawil

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów