Strona 88 z 209
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Klaudia, super, super

Widzę że sporo z was bierze leki dodatkowo, oby przyniosły zamierzone rezultaty ..ja tylko witaminy prenatalne. Ta ciaża jest mega inna niż poprzednie, nudności, ból piersi, zmęczenie...w pierwszej to jakby nie brzuch to bym nie wiedziała że jestem , zero dolegliwości. W drugiej gorzej troche, ale bez tragedii. Każda ciąża inna jak każde dziecko inne...

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Witam Mamusie dopiero co dołączyłam do Was. Termin kiedy zobaczę Maluszka mam na 27 marca. Jest to moja pierwsza ciąża więc wszystkie wątki czytam z zaciekawieniem. Pozdrawiam serdecznie

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Byłam dziś na USG , Dzidziuś ma 4 cm , podryguje już rączkami i nóżkami , serduszko bije 170 uderzeń na minutę piękny dzwięk , najważniejsze jest to , że z nim i tam wszystko jest w porządku , a ja jestem spokojniejsza .

Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    hej ja też melduje się po wizycie u nas też wszystko dobrze, widziałam jak maluszek nożkami rusza

kaarolinaa ja też mam termin na 27 marca

wszystkim z krwiaczkami życzę oby szybko poznikały

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    hej hej dziewczyny melduję się po urlopie kończę 10tydzień ciąży, kolejna wizyta za tydzień idziemy razem z mężem, będzie to koniec 11 tygodnia i chciałabym żeby mąż mógł zobaczyć już ruchy dzidziusia, bo cały czas pyta kiedy mi brzuch urośnie. Czekał bardzo długo na dziecko i teraz nie może się doczekać widocznych objaw ciąży, szczególnie że ja nie wymiotuję i czuję się raczej normalnie. On smaruje mi ciało balsamem dla ciężarnych, robi soki i wysprzątał mieszkanie, żebym czuła się komfortowo... Zapowiadają mu się ciężkie miesiąc pracy

Nie przeczytałam wszystkich waszych wypowiedzi jednak doszłam do ustaleń o przeniesieniu dyskusji na Facebooka będzie mi bardzo smutno jeśli grupa upadnie na mjakmama, gdyż konta na facebooku nie posiadam.

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Mnie znów dopadaja mdłości,troszkę to dla mnie dziwne bo się wszystko uspokoilo,jesteśmy w 13tc a tu takie cyrki
    U mnie już brzuch jest spooooory jak na ten tydzień oczywiście a na plusie mam już 2 kg w zasadzie jem porcję normalne ale czekoladzie oprzeć się nie mogę

Oj ja też mam nieodpartą pokusę na słodkie ino ile przed ciążą słodyczy nie kupowałam (bardzo rzadko) i starałam się nie jeść tak teraz sobie pozwalam. Ciekawe jak szybko odbije się to na mojej wadze, póki co nic nie przybyło ale to pewnie kwestia czasu.
    Mdłości wciąż mnie nie opuszczają ale są postępy bo mięso juz mi przechodzi przez gardlo i kawa ładnie pachnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Hej wszystkie Marcoweczki,
    wlasnie sie zarejestrowalam.
    termin mam na 19 marca, 31 sierpnia mam USG genetyczne i bardzo sie denerwuje. zastanawiam sie tez nad testem Pappa ...mam 27 lat, pierwsza ciaza, ale tyle sie forow naczytalam, ze mam strach czy oby z dzidzi wszystko ok...
    a Wy planujecie test Pappa?

Ola1403 witaj:-) Masz termin tak jak ja:-) Ja bede miala pappa i prenatalne bo jest to w zestawie mojego lekarza.
    Kakadin super wiesci:-)
    Paula07 a buuuu z tymi mdlosciami. Na ogol drugi trymestr jest super ale zdarza sie ze właśnie wtedy organizm zaczyna swirowac O.o oby u Ciebie to bylo jednorazowe i oby wszystkie dolegliwości juz znikaly♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki,

ja tez trzymam kciuki za nas wszystkie, a szczególnie te, które mają krwiaczki etc.

Ja też nie mam konta na fb, więc zostanę tutaj...liczę, sie z tym, ze jak jest to forum ogólnodostępne, to inni je czytają...choć rzeczywiście nieładnie, że przekazują info dalej, jesli wiedzą, kto tu dokładnie pisze...ale są ludzie i kaloryfery...niestety...

U mnie mdłości też nadal obecne, póki co jestem 1kg na minusie...ciekawe jak dlugo jeszcze...

Byłam dziś u gina - skończyłam 10tc. Widziałam jak maluchy się ruszają i jak biją im serducha jeden ma 3,34cm a drugi 3,59cm mają wspólną "miseczkę" - kosmówkę, ale ufff...na szczęście dwa "domki" - worki owodniowe...za 2,5tyg usg genetyczne...w związku z bakteriami w moczu gin zlecił mi posiew - na szczęście wyszedł jałowy no i cały czas mam brać luteinę, w związku z poronieniem i tym, że to ciąża bliźniacza...

O wyprawce nie myślę...mam ciuszki po córeczce i będę mieć po siostrzeńcu i w zasadzie z grubszych rzeczy mam do kupienia wózek i łóżeczko, ale moja przyjaiółka z lawki w podstawówki ma bliźniaki, więc w razie czego od niej odkupię - ja jestem raczej za używanymi rzeczami, bo dzieci tak szybko z nich wyrastają i wolę zaoszczędzoną kasę przeznaczyć np. na szczepienia...

Witam serdecznie nowe Dziewczyny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów