Strona 84 z 211
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny ja właśnie w trasie mąż wymyślił spontaniczny wyjazd w góry wracam w piątek akurat na prenatalne.Cieszę się odstresuję się i nie będę ciągle myśleć o usg.Anek88 oby to już koniec Twoich przygód i będziesz mieć spokój do końca ciąży Ja mam już sporo rzeczy kupionych ,praktycznie całą wyprawkę na 56 i 62 już mam.Niby zostawiłam ciuszki po Oskarze,ale on jest rodzony pod koniec maja czyli mam raczej letnie ubranka.Rzeczy do kupienia jest sporo więc kupujemy stopniowo co miesiąc coś.Po synku mam tylko matę i projektor do łóżeczka.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar fantasmagoria
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    dziewczyny! wczoraj byłam u ciążowego dietetyka- i już wiem o co chodzi z serami plesniowymi! bynajmniej nie o pleśń ona się dezaktywuje w niskim ph w żołądku. Trzeba wybierać sery z mleka pasteryzowanego, a klasyczne śmierdziuchy podobno z niepasteryzowanego są robione (podobnie jak np oscypki). Trzeba czytać skład

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Anek mam nadzieję,że Twoich perypetii ciazowych już koniec,a teraz będzie wszystko dobrze i z górki

Ja absolutnie nic z wyprawki nie kupuję,wszystkiego mammy aż za dużo dla jednego dziecka. Brak nam wózka i jakiś podstawowych kosmetyków,ale kupimy to na samym końcu przed terminem planowanej cc nie wcześniej.

Z chłopcami szał zakupów zaczęłam wcześnie około 12tc,teraz balabym się co kolwiek kupić,bo wiem jak to może się skończyć,a poza tym mamy całą szafę ubranek,pampersow itd.itd. foteliki i łożeczka ze wszystkimi dodatkami + przewijaki+kolyska wszystko jest,więc w zasadzie nic potrzebne nie jest..

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Co do wyprawki to mam wszystkie ubranka po synku. Problem będzie z róznica pory roku, bo młody z Lipca. Gdyby była dziewczynka to wiadomo będzie trzeba coś babskiego jej kupić dokupimy komodę, szafkę z przewijakiem i wanienką(obecnie mamy piętrowe mieszkanie). Nie wyobrażam sobie nosić wody do góry, bo mamy dosyć strome schody. Tak wiec, taka komoda z przewijakiem i wanienką staną w łazience. No i jeszcze regał dokupimy. Przy synu bardzo nam się sprawdza system regał i skrzynie na zabawki, pampersy, kosmetyki i ubranka do prasowania. Jeszcze 7 dni do prenatalnych, już nie umiem się doczekać i w poprzedniej ciąży robiłam PAPPE. Mamy to szczęści że w Grudniu i Styczniu są mocne wyprzedaże, dlatego jeżeli mi się uda wytrzymać to w tym okresie zrobię najwiecej zakupów wyprawkowych.

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Nie wiem co się ze mną dzieje w tej ciąży.
    Zajadam ciasto słonecznikowe z plackami z cukini na przemian. Wczoraj zjadłam ogórka malosolnego z lodami czekoladowymi. Z synem tak nie miałam.

Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    witajcie dziewczyny ale popisałyście muszę kochane ponadrabiać.

gloo czyżby to zwiastowało chłopczyka masz racje najlepiej kupować na wyprzedażach, ale ja ponieważ jestem przesądna nigdy nie kupiłam nawet jednej rzeczy przed urodzeniem chłopców moja mam kupowała to krzyczałam na nią

paula ja też mam rzeczy po synkach, ale w sumie i tak ubrania są zniszczone, więc oprócz wozka, łózeczka i tego typu rzeczy to i tak pożniej się okazuje ze troche kasy trzeba w sklepach zostawić

anek twoje perypetie aż mnie wystaszyły, bardzo cieszę się , ze już ok, teraz na pewno będzie już wszystko z górki.
    Stresu wystarczy.

pati82 udanego wyjazdu w góry !

fantasmogaria - z czystej ciekawości skąd dietetyk, bo nie widziałam nic w poprzednich wątkach chyba ze przeoczyłam

u mnie w miare, ale mdłosci są non toper cały czas czuje..dzisiaj byłam na badanich jutro mam wizytę oczywiście denerwuję się jak to zawsze i mam nadzieje ze będzie ok. pozdrawiam Serdecznie wszystkie

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ja ciuszkow musze dokupic bo bracia pooddawalam wiekszosc i poszly dalej.troche mi zostalo ale tez nie wykorzystam wszystkich bo teraz bobo z marca wiec juz blizej letnich rzeczy,a syn z wrzesnia,wiec zima byla.pozatym jak bedzie corka to tez inna bajka.ciesze sie ze sprzety lezaczki,karuzele itp.mam po synku bo to duzo kasy kosztuje.
    kupowac zaczne cos mysle ze ok 20tyg.moze jakiegos tam pojedynczwego ciuszka kupie wczesniej jak trafi sie okazja,ale nie planuje.nie mam duzo do kupienia,a to juz ulatwia sprawe
    ja penatralne mam dopiero za dwa tyg,ale moja ciaza tydzien mlodsza.bede dokladnie w 13tyg.moze tez juz poznam plec.na penatralnych maja duzo lepszy sprzet nim moja ginka,a z synem plec poznalam u niej w 15tyg i to bez zastanowienia na 95% mi podala-tak juz bylo widac

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    W pierwszej ciąży przytyłam ok 20 kg, na szczęście szybko schudłam do poziomu poniżej wagi sprzed ciąży i to o kilka kilogramów☺ o dziwo nie było bardzo źle, bo byłam szczupła I mam 172 wzrostu i jakoś się rozłożyło. Teraz jestem już z 3,5 kg do przodu... mam nadzieję, że uda mi się tym razem w 15 zmieścić. .. Apetyt miałam największy na początku teraz już mniejszy.

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    A co do płci to na pierwszych prenatalnych lekarz powiedział, że na 80% będzie dziewczynka, a na połówkowym okazało się, że jednak będzie syn i jest syn) Mimo wszystko liczę, że tym razem mu lepiej pójdzie na pierwszym usg i tym razem będzie córka do końca ☺ mam już dla niej kilka ubranek po tej pomyłce

Wczoraj napisałam posta, dzisiaj patrze, a go nie ma... chyba się nie dodał.

To jeszcze raz. W poniedziałek byłam na wizycie drugiej. Wedlug usg ciąża wyrównana. (Na pierwszym usg wyszlo, że jest tydzień mlodsza). Ale mam podwyzszone TSH i muszę do endykrynologa pójść. No i pani doktor kazała mi zakwaszać mocz.... kupilam sobie witaminke c i sok z żurawiny w aptece.

Starfish, ja w pierwszej ciąży tez przytylam 20 kg... tyle że moja corcia ma już 6 lat a mi nadal kilka kg zostało ;-) ale za to poki co nie przytylam nic. Wagę mam identyczną jak na pierwszej wizycie :-)

Piszecie o wyprawce... no ja też mam dużo rzeczy po córci. Wózek, łóżeczko, ubranka... wiadomo, że bez zakupów się nie obejdzie. Ale póki co jeszcze o tym nie myślę. Wydaje mi się, że to trochę za wcześnie. Szczególnie dla kogoś kto już jakieś rzeczy ma. Bo jak trzeba kupic wszystko od podstaw to rozumiem ideę kupowania na raty :-)

Anek też mam nadzieję, że juz bedzie ok u Ciebie. Daj znać jak sie czujesz.

Pati, baw sie dobrze, tylko za dużo nie brykaj po tych górach :-) a gdzie dokladnie jedziecie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów