Strona 83 z 211
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    a jeszcze ruchy poczulam w 17tyg.dokladnie jak lecialam samolotem.w pierwszym momencie myslalam ze to cos od cinienia tak mi w brzuchu "bulgocze",ale juz od tamtej pory pojawialo sie to codziennie i coraz mocniej.Nigdy tego nie zapomne,bo straszenieeee boje sie latac,a to dziwne uczucie ,ktore domyslalam sie czym jest,sprawilo ze mialam cala podroz rogala na twarzy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Glooo Zobacz posta
    Kochana śpij na którym chcesz. Ma to znaczenie kiedy dziecko jest większe, a nasze okruszki maja jeszcze sporo miejsca w brzuchu pózniej na lewym
    dokladnie.to jak juz dziecko wieksze i uciska wszystko w brzuchu.

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez KlaudiaB Zobacz posta
    magnoliaa jak wizyta? Opowiadaj!
    dopiero o 20:30

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Paula07 masz rację, dla dziecka mama jest w stanie poświęcić wszystko...bardzo dużo przeżyłaś...teraz po prostu musi być dobrze...

Anek jeju, wiem, co przeżywałaś i przeżywasz...też tak miałam. Wypisali mnie po dwóch tygodniach do domu a po 4 dniach w domu, rano, zaczęła się fontanna, byłam w domu tylko z młodszą siostrą, która wezwała pogotowie, bo nie wiedziała, co robić...najważniejsze, że u Ciebie krwiak się zmniejsza! Trzymam kciuki!

Magnoliaa czekamy na relacje z wizyty ja póki co też nic nie przytyłam, a nawet schudłam troszkę...w ciąży z Lilianką miałam podobnie. Najpierw schudłam dwa kilo i dopiero w 16 tygodniu odrobiłam tę stratę...a potem już tyłam a rezultacie po zakończeniu karmienia ważyłam o 5 kilo mniej niż w momencie, gdy zaszłam w ciążę...

Dagmaraz
    to niezła sportsmenka z Ciebie ja niestety nie mogłam ćwiczyć w ciąży...najwyżej spacerowałam, bo jak tylko poszłam na aerobik dla ciężarówek (byłam zaledwie 3 razy), to zawsze potem bolał mnie brzuch i raz tak mnie ok 20tygodnia w nocy bolał, że wydzwaniałam do mojego gina i pojechałam do niego do szpitala...najpierw myślałam, że to przypadek, ale jak zdarzyło się to i drugi i trzeci, to już się bałam...

Marce a co się stało, że musiałaś mieć cc? Mój poród trwał 21h i końcu zakończył się cc - nie polecam takiej kombinacji...

A wszystkie macie już założone karty ciąży? Ja jeszcze nie (ostatnio byłam na usg w 7tyg) i mam nadzieję, że na najbliższej wizycie już mi gin założy...

Ja też ostatnio na wizycie byłam w 7tc i nie miałam jeszcze założonej karty ciąży, dopiero przy kolejnej wizycie początkiem września mi założą.
    Moja poprzednia ciąża równie nie obyla sie bez komplikacji, od 23 tc mialam twardnienie brzucha a potem doszły skurcze, brałam nospe i luteine a skurcze z każdym tyg stawały się częstsze i dłużej trwajace. Po 30tc były pojawiały się regularne trwajace np godzine, byłam kilka razy na Ip, w szpitalu kilka dni, dostalam sterydy na plucka i jakoś wytrzymała do terminu porodu . Szczerze mówiąc wtedy nie zdawałam sobie sprawy aż tak z powagi sytuacji ale teraz już wiem ze od takich skurczy zaczął się mój poród. Ciekawe jaka bedzie ta ciąża, jakie niespodzianki przed nami...

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Mona Lisa miejmy nadzieje,ze bez niespodzianek będzie u każdej z nas

Ja juz po wizycie Wszystko super, dziecko ma 4 cm, wg USG 10tyg6dn czyli dwa dni do przodu
    Serce mocno bije 174 Jedynie glukoza za wysoka wiec muszę iść na test z glukoza:/
    Za półtora tygodnia mam USG prenatalne i tu mam do was pytanie. Moj lekarz powiedział,ze on zawsze poleca zrobić od razu test Pappa ale decyzja należy do mnie. Czy wy robiłyście w poprzedniej ciąży ten test razem z USG?

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aisuna Zobacz posta
    ja miałam prenatalne w piątek. Jak narazie pan doktor powiedział ze dzidziuś jest zdrowy i widzi u dzidziusia siusiaka moja gin też mówiła na poprzedniej wizycie ze widzi siusiaka wiec juz dwóch lekarzy powiedziało to samo, /
    A w którym tygodniu byłaś? Jestem ciekawa czy mi też już uchylą rąbka tajemnicy!
    magnoliaa No to gratulacje!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Witam dziewczyny. W ostatnich dniach nie mam jakoś ochoty pisać. Czytam Was codziennie ale jakos na nic nie mam siły. Nadal męczą mnie mdłości z wymiotami i czasami mam już dość. Jeszcze opieka nad 4 latką... Jakaś masakra.

Anek88 ja w Twojej sytuacji chyba bym zwariowala z nerwów. Mam nadzieje że wszystko sie uspokoji i już do porodu będzie u Ciebie ok.

Junior Member
    aisuna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez KlaudiaB Zobacz posta
    A w którym tygodniu byłaś? Jestem ciekawa czy mi też już uchylą rąbka tajemnicy!
    magnoliaa No to gratulacje!

Klaudia w mojej gin byłam w 9 tyg., jak mi powiedziała ze chyba widzi siusiaka a na prenatalnych byłam 19 sierpnia to byłam w 12 tyg. i dc wg USG a z ostatniej miesiączki to równo w 12 tygodniu i tez doktor powiedział ze chyba siusiaka widzi Klaudia jesteśmy w tym samym tygodniu i mamy termin na ten sam dzień.
    Miała być Celinka ale co Bóg da to będzie.

Dzięki dziewczyny za odpowiedz. Wogole już nie będę chodzić do tej lekarki na NFZ tylko do mojej prywatnej. Bo byłam teraz w piątek to mowie jej ze brzuch mnie boli po lewej stronie - ona ze to źle, mowie jej później ze juz mnie piersi nie bolą - ona ze to też źle ! Mowie ze spie na lewym boku - ona to bardzo źle bo macica pani sie przesunęła na środek a dzidziuś juz ma 6 cm a ja jestem bardzo niska i "drobna" wiec ja się pytam gdzie ten dzidziuś ma mi sie rozwijać ! I tylko mnie zdenerwowała bo sie wystraszyłam ze będzie źle z moim dzidziusiem a jak byłam na prenatalnych to serducho biło dzidziusiowi 173 na minute

Mam pytanie do Was, kiedy zaczęłyście kupować ciuszki itp., dla dzidziusia. Nie chcę kupować na raz wszystkiego bo jak stanę przy kasie to na IP będą musieli mnie zabrać. Jestem juz w 12 tygodniu i 3 dniu.
    Ostatnio edytowane przez aisuna ; 23-08-16 o 09:28

Ja podchodze z dystansem do tak wczesnego mowienia o plci ttm bardziej ze narzady zewnetrzne mozna oinoc najwczesniej dostrzec ok 12 tygodnia i to i tak pod kilkoma warunkami:-)
    Aisuna ja w pierwszej ciazy pierwsze ciuszki kupilam ok 14 tygodnia. Ake wtedy nie przypuszczalam jak wiele moze sie wydarzyc i zmienic. Teraz mam ten plus ze wszystko mam po Julce. Wiec zostanie dokupienie jakis drobnostek. No chyba ze będzie chlopaczek to inne ciuszki ale mysle ze to nie wczesniej niz ok 20 tc. Chociaz narazie to jest moje gdybanie ;-) A jak wyjdzie w praktyce to bedziemy widziec na bieżąco:-P

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów