Strona 82 z 210
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 2092

Marcówki 2017 na start !

Starfish ja generalnie starałam sie myslec pozytywnie ale jak w pewnym momencie zaczelo leciec po nogach, spodjiach i wszedzie to jakbym sie odlaczyla normalnie od swojego ciala i włączyła O.o noc nie byla zla. Krew dalej wylatuje ale juz nie w takich olbrzymich ilościach. Normalnie w brzuszku mam mega dzielnjw fasolkę ♡♡♡♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    witam
    Piszecie o wadze w ciąży ja w pierwszej przytyłam 15 kg, w tym przez ostatnie 3 tygodnie 5 kg byłam spuchnięta okropnie i na szczęście było to lato to chociaż wciskałam na nogi japonki. Okropne uczucie. Niestety po porodzie spuchłam jeszcze gorzej w szpitalu nie mogłam już założyć żadnych klapek ( po 3 dniach od porodu miałam 10 kg na plusie) a po 5 dniach nagle cała woda w nocy ze mnie" zeszła " i został mi kilogram po którym po miesiącu nie było śladu. Natomiast teraz myślę że się bardziej utuczę już trochę przytyłam ;(

Paula pisałaś o przedwczesnym porodzie ja miałam tak w 28 tygodniu nagle zaczął mi się stawiać brzuch zupełnie bezboleśnie jak pojechałam na IP to odnotowali czynność skurczową i skracającą się szyjkę leżałam tydzień wyciszyli mi skurcze i założyli pessar podtrzymujący szyjkę. Ale i tak do końca leżałam w domu i byłam jeszcze 2 razy w szpitalu na wyciszenie skurczy. U mnie na szczęście można było jeszcze coś zrobić. Ale piszę Ci to dlatego że rozmawiałam teraz z moim lekarzem i powiedział mi że po 20 tygodniu muszę zwracać na to uwagę i jeśli się okaże że będą jakiekolwiek objawy skracania się szyjki to musimy od razu interweniować ( czyli pessar i szwy na szyjkę). Z tego co piszesz też miałaś taką przypadłość i możesz rozważyć taką sytuację z twoim lekarzem.w takim przypadku trzeba dmuchać na zimne bo niestety jak się zacznie rozwarcie to poza kroplówkami już nic nie można zrobić. Ze mną w szpitalu leżała dziewczyna która w 32 tygodniu trafiła do szpitala z rozwarciem 2 cm i udało jej się wyleżeć do prawie 36 tygodnia ciąży.

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Anek88 podziwiam Cie! Ja juz bym chyba umarła ze stresu:/ Na pewno już teraz będzie wszystko dobrze!

Jeśli chodzi o wagę to ja narazie nic nie przytyłam a jem już trochę więcej niż na początku kiedy męczyły mnie mdłości. Nie mam doświadczenia bo to pierwsza ciąża.

Dzisiaj mam wizytę i usg. Juz zaczynam się stresować czy wszystko z dzieckiem ok ale mam dobre przeczucia. Zobaczymy badania myślę, ze są w porządku, tylko w moczu jakieś nabłonki i glukoza lekko podwyższona:/
    Trzymajcie za nas kciuki

Junior Member
    Marce

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Rosallin pyszne to Wasze menu bylo ale czasem oczy by moje chcialy zjesc ale wech juz nie :/
    No u nas szczescie od Boga ze maly sie urodzil dzien przed Trzema Krolami akcja wymagala natychmiastowego cc.

Anek wspolczuje tego stresu ale dobrze ze taki obrot sprawy jest i ze to byl krwiak.

U mnie tez bylo stawianie sie brzucha od 28 tyg i tez lezalam na podtrzymaniu z 2 tygodnie, zapewne dostawalam sterydy na rozwoj plucek w razie jakby maly chcial wyjsc za wczesnie.Pamietam ze te skurcze nie chcialy sobie odejsc i rowniez pamietam ze byly praktycznie od poczatku widocznej ciazy ale to przez to ze sie dobrze czulam, tak bynajmniej mi sie wydawalo i duzo pracowalam. Ta ciaza mi nawet nie pozwala nawet jakbym chciala bo mdlosci i oslabienie okropne.

Marze rowniez o 2 trymestrze.

Dziewczyny w ktorym tygodniu macie miec 2 usg, tzn. to z mierzeniem itd? Ja na pierwszej wizycie bylam w 8 tyg a teraz mam isc w 13, nie moge sie tez doczekac, troszke brzuch mnie pobolewa i szczypie wiec jak tak dalej bedzie to sprobuje sobie przyspieszyc o tydzien.

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Cześć
    Moja bestia poszła na drzemkę więc szybciutko do was zaglądam.
    Anek, trzymam kciuki żeby to paskudztwo jak najszybciej odeszło w zapomnienie.
    Ja mam kolejną wizytę 30.08 i to prenatalne. Generalnie to mam USG vo 3 tygodnie, bo chodzę prywatnie. Nie wyobrażam sobie 3 USG w całej ciazy. Zwariowałabym z ciekawosci:P
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach ten marzec będzie bardzo obfity w dzieci Moja przyjaciółka ma termin na 24.03

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Glooo Zobacz posta
    Ja mam kolejną wizytę 30.08 i to prenatalne. Generalnie to mam USG vo 3 tygodnie, bo chodzę prywatnie. Nie wyobrażam sobie 3 USG w całej ciazy. Zwariowałabym z ciekawosci:P
    Ja tak samo: co wizytę. Nie wyobrażam sobie inaczej! Jutro prenatalne! Trzymajcie kciuki!

magnoliaa jak wizyta? Opowiadaj!

Junior Member
    aisuna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-04 zobacz kalendarz
    ja miałam prenatalne w piątek. Jak narazie pan doktor powiedział ze dzidziuś jest zdrowy i widzi u dzidziusia siusiaka moja gin też mówiła na poprzedniej wizycie ze widzi siusiaka wiec juz dwóch lekarzy powiedziało to samo, ale tak jak mówicie najważniejsze jest żeby urodziło sie zdrowe i o to modle sie codziennie Jest to moja pierwsza ciąza wiec tez nie moge sie doczekać pierwszych ruchów dzidzi.
    Ja mam natomiast inne pytanie na którym boku spicie, bo mi jedna z lekarek powiedziala ze mam spac na prawym, a w poradnikach pisze ze lepiej na lewym :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Aisuna na lewym. Wtedy nie uciska sie glownej tetnicy i dotlenienie dzidziusia jest lepsze:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aisuna Zobacz posta
    ja miałam prenatalne w piątek. Jak narazie pan doktor powiedział ze dzidziuś jest zdrowy i widzi u dzidziusia siusiaka moja gin też mówiła na poprzedniej wizycie ze widzi siusiaka wiec juz dwóch lekarzy powiedziało to samo, ale tak jak mówicie najważniejsze jest żeby urodziło sie zdrowe i o to modle sie codziennie Jest to moja pierwsza ciąza wiec tez nie moge sie doczekać pierwszych ruchów dzidzi.
    Ja mam natomiast inne pytanie na którym boku spicie, bo mi jedna z lekarek powiedziala ze mam spac na prawym, a w poradnikach pisze ze lepiej na lewym :/
    Kochana śpij na którym chcesz. Ma to znaczenie kiedy dziecko jest większe, a nasze okruszki maja jeszcze sporo miejsca w brzuchu pózniej na lewym

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Anek to sie naprawde musialas strachu najesc!dobrze ze wszystko ok

co do kg w ciazy to w pierwszej +10,ale nie dosc ze 9h w praxcy na nogach to po pracy jeszcze 5km chodzilam z kolezanka na "kijki".i tak do konca II trymestru.w III juz "tylko" pracowalam.teraz jak sobie pomysle o tym ile ja sie ruszalam to sama sobie sie dziwie cale szczescie ze ciaza bez problemowa byla,bo jakos tak nie czulam takiego strachu i nie widzialam tylu zagrozen co teraz.ale tez i nie czytalam nic na forach,bo nie mialam w sumie za bardzo czasu i nie nakrecalam sie tak.Teraz panikara ze mnie duuzoooo wieksza
    a co do plci to fajnie by bylo zeby byla dziewczynka,bo synka mam,ale naprawde z reka na sercu,ze jedynie na czym codziennie potrafie sie skupic to zeby ciaze donosic i dziecko urodzilo sie zdrowe.nie,nigdy nie poronilam,ale wiecej czytam,widze i jestem naprawde przerazona...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów