Strona 81 z 211
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Rosalinn ja ruchy poczulam juz w polowie 15tc, ale chudzina ze mnie i malutko tłuszczu mam. W drugiej ponoc czuc je szybciej ale jesli znowu bylby to 15 tc to byla bym zachwycona;-) A tak poza tym to wiekszosc dziewczyn mowi ze wlasnie tak do ok 20 tc zaczynaja czuc, chociaz sa tez i takie co jeszcze później je wyczuwają.

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    O, to bardzo wcześnie poczułaś ja do grubasów też nie należę, ale miałam łożysko na przedniej ścianie, a wtedy podobno się później i słabiej czuje...

Jeju, ale beznadziejna pogoda, u Was tez?

Ja ruchy w pierwszej ciąży poczułam w 21 tc

Rosalinn to fakt lozysko przodujace znacznie utrudnia i opóźnia odczuwanie ruchów:-) U nas od 6 rano do 16 non topa lało. Teraz na szczęście juz przestalo i troszke sie przejasnilo:-) A mi wlasnie mąż wyjal z piekarnika pyszne domowe ciasteczka a la pieguski mniamii
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1471797187242-275667158.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	90.9 KB
ID:	98385

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Wyglądają pysznie

My dziś świętowaliśmy z rodzinką urodziny mojego męża, moje imieniny i naszą 6. rocznicę i była pierś z indyka z suszonymi pomidorami, oliwkami i serem bałkańskim, zapiekane w cieście francuskim. Do tego sałatka z rukoli z pomidorkami koktajlowymi, oliwkami i serem feta. A na deser cisto ze śliwkami i pianka karmelowa z borówkami amerykańskimi.

Junior Member
    Dragusia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Ja ruchy mojego Kuby poczułam gdzieś w 18 tygodniu ciąży.
    Zuzi tak samo . Na każde ruchy czekałam jak na zbawienie.Teraz też czekam

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cytat Zamieszczone przez rosalinn Zobacz posta
    Marce ale zabawnie to mamy obie dzieciaczki z wigilii Trzech Króli mój gin powiedział: "Pani córeczka urodziła się w wigilię Trzech Króli, to jest królową"

Anek trzymam kciuki za dobre wieści urodzinowe!

Ja mam wizytę w czwartek, też już nie mogę się doczekać, a jednocześnie jestem poddenerwowana...

Co to kawy, to ja nie piję, bo mnie odrzuca, właściwie to generalnie mam teraz duże problemy z piciem. Ale na późniejszym etapie ciąży czasem piłam jedną dziennie z dużą ilością mleka, jak Pati82. Mój gin powiedział, że można.

Paula07 to ile, od którego tygodnia musiałaś leżeć plackiem w szpitalu? Współczuję...ja miałam przez 3 tygodnie pozwolenie na korzystanie z toalety, ale jeden dzień mi nie pozwolili i to było po prostu koszmarne, bo wtedy akurat w nocy roniłam, a w zw z tym, że wieczorem Dzidzia jeszcze żyła, to w nocy nie pozwolili mi wstawać a co chwilę dosłownie chciało mi się sikać...
    Wiadomo, że z trojaczkami, to samo przez się się rozumie, że się więcej tyje niż w pojedynczej ciąży...

A w którym tygodniu poczułyście ruchy? Jak sobie to uświadomiłam w 19 tygodniu w ciąży z Lili...ciekawe, jak będzie teraz...
    Ja w 21+4tc miałam wizytę u gina i było wszystko oki,w 21+6tc coś często stawał mi brzuch,ale bez boleśnie,jak pojechałam na ip miałam rozwarcie na 3 cm i pęcherz plodowy w pochwie. Dali mnie na porodowke bo myśleli że zaraz się zacznie akcja porodowa,miałam zakaz wstawiania,leżenie na bokach no i łóżko ustawione tak,że tyłek do góry.
    Później zwizli mnie na patologię i lezalam tak kolejny tydzień czasu,niestety tylko tyle mój organizm wytrzymał,bo w końcu pękł pęcherz. Ja bardzo szybko przyzwyczaiłam się do toalety w łóżku,innego wyjścia nie miałam,a chłopców chciałam mieć w sobie jak najdłużej. Nawet sama kąpać w łóżku w misce się nie mogłam,żeby gwałtownych ruchów nie wykonywać,od rana myly mnie położne,a wieczorem mąż ewentualnie mama. Nawet głowę mylam w łóżku,przekrecalam się na bok,głowę lekko wychylalam i myli mi nad miską. Fakt nie jest to komfortowe załatwiać się do basenu,przy innych kobitkach na sali,jeszcze jak nie chcesz zrobić siu,siu,a co innego,nie jest komfortowe myć sie leżąc na golaska przy innych i jak obca kobita ma ci tyłek myć,ale czasem mus to mus. Dla swoich dzieci zawsze matka będzie się poświęcać,choćby nie wiem co.

Ja ruchy z chłopcami zaczęłam odczuwać w skończonym 16tc,słyszałam,że ponoć w kolejnych ciazach ruchy czuję się szybciej. Także mam nadzieję,że zacznę coś odczuwać na dniach..
    Najpierw ruchy były delikatnie i nie regularne,ale tak od 19tc ostro dawali znać,byłam cała skopana,ale strasznie mocno mi tego brakuje.
    Ostatnio edytowane przez Paula07 ; 21-08-16 o 21:40

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Witajcie Dziewczyny!

Podczytuję Was, ale nie mam weny ani siły odpisywać. Czuję się fatalnie. Brak mocy.....mega mdłości i wymioty nic nie mogę jeść,a węch mam taki, że wiem co sąsiedzi na obiad jedzą...najgorzej jest jak jedzą mięso........
    17 września czeka mnie wesele szwagra. Mąż jest świadkiem,nie wiem jak to będzie. Pomijam fakt, że nie mamy NIC do ubrania. Zosia ma sukienkę......
    Z utęsknieniem czekam na II trymestr
    [

Hej. Właśnie wróciłam z IP z Opola. Ok 19 zaczelam krwawić. Wylewalo sie ze mnie jak z kranu. Leciało i leciało. Jak dojechaliśmy i wstalam to cale nogi i spodnie mi zalalo.. Wierzyłam ze to krwiak ale strach byl olbrzymi. Na szczęście po usg okazalo sie ze krwiak jest przy ujściu szyjki i zaczal się oczyszczać. Ma 2,8 na 1,3 cm takze zmalal. Dzidzia ma się ok. Rośnie. Serduszko bije jak dzwon. Jenys ile ja sie stresu najadlam :-(

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Anek jak czytałam Twojego posta to mi się ciśnienie podniosło. Cieszę się, że to objaw pozbywania się krwiaka.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów