Strona 80 z 211
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    Marce

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Rosalin ja mialam 10 na plusie, dlatego po urodzeniu malo co zostalo. Teraz podejrzewam bedzie wiecej, wtedy mialam bardzo duzo ruchu, teraz mam prace siedzaca, mysle ze bedzie to mialo niezly wplyw na wage. Poprzednio do 7 m-ca ostro zasuwalam, obecnie prowadze swoja dzialalnosc to tez od razu nie moge sobie odpuscic, ale ciaze przechodze znacznie gorzej.
    Porod tez byl 5 stycznia

2. dzieckozakupy.pl
    Rosalinn ja tez przytylam 13 kg:-) Rodzilam 31.01.2014. Ok 1,5 -2miesiecy po porodzie wrocila do wagi wyjściowej, a pozniej jezzcze schudlam:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Ja przytulam w pierwszej ciąży 12kg, miesiąc po porodzie nie było po nich śladu a później schudlam dodatkowe 6, niestety jak kończyłam karmic to wrocily. Zobaczymy jak będzie tym razem

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ja w poprzedniej ciąży - nie donoszinej - do momentu przyjęcia do szpitala przytylam +16 kg,później w szpitalu byłam przykuta do łóżka i wtedy zaczęłam tyc myślę że zamknęłam się w +22 kg.
    Ale po porodzie był duży stres,nie jadłam,nie spałam,że tydzień po porodzie jak weszłam na wagę po ciąży zostało mi +7kg,doszły antydepresanty i w zasadzie po miesiącu maks po porodzie waxylam tyle samo ile przed ciążą,zostały mi tylko zwoje skóry na brzuszku

Dziewczyny czy będąc w ciąży pozwalacie sobie na picie kawy? Mnie do tej pory odrzucało od kawy ale chyba już powoli przechodzi

Junior Member
    Dragusia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Witajcie. Ja prawie bez objawowo przechodzę tę ciążę.Ta senność i jednocześnie mdłości momentami dają w kość, ale i tak nie jest źle.
    Jak wam mija niedziela ?

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Ja przed ciążą piłam ok 2-3 kawy rozpuszczalne dziennie,teraz piję jedną,ale nie codziennie z połowy łyżeczki z dużą ilością mleka czyli bardzo słabą!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Dragusia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Ja kawę piję bardzo rzadko, od wielkiego dzwonu.Też mam nadzieję, że nie długo poznam płeć, ale najbardziej chyba czekam jak zapewne większość z nas na pierwsze ruchy dziecka

Ja juz w styczniu jak zaczelismy planowac bobo odstawilam zupelnie kawe:-) I tak sie tego 3mam do teraz. Oj tak byle do pierwszych ruchów♡♡♡ Ja juz w piatek w dzien urodzinp podgladne swojego maluszka♡♡♡ Mam nadzieje ze Pani doktor bedzie dla mnie miala same dobre wiesci :-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Marce ale zabawnie to mamy obie dzieciaczki z wigilii Trzech Króli mój gin powiedział: "Pani córeczka urodziła się w wigilię Trzech Króli, to jest królową"

Anek trzymam kciuki za dobre wieści urodzinowe!

Ja mam wizytę w czwartek, też już nie mogę się doczekać, a jednocześnie jestem poddenerwowana...

Co to kawy, to ja nie piję, bo mnie odrzuca, właściwie to generalnie mam teraz duże problemy z piciem. Ale na późniejszym etapie ciąży czasem piłam jedną dziennie z dużą ilością mleka, jak Pati82. Mój gin powiedział, że można.

Paula07 to ile, od którego tygodnia musiałaś leżeć plackiem w szpitalu? Współczuję...ja miałam przez 3 tygodnie pozwolenie na korzystanie z toalety, ale jeden dzień mi nie pozwolili i to było po prostu koszmarne, bo wtedy akurat w nocy roniłam, a w zw z tym, że wieczorem Dzidzia jeszcze żyła, to w nocy nie pozwolili mi wstawać a co chwilę dosłownie chciało mi się sikać...
    Wiadomo, że z trojaczkami, to samo przez się się rozumie, że się więcej tyje niż w pojedynczej ciąży...

A w którym tygodniu poczułyście ruchy? Jak sobie to uświadomiłam w 19 tygodniu w ciąży z Lili...ciekawe, jak będzie teraz...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów