Strona 79 z 210
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 2092

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    U mnie objawy ciąży odchodzą powoli w sina dal,pozostaje tylko ból piersi i ból brzuszka,ale cieszę się że wymioty się skończyły

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Ja marzę o córeczce byłaby parka układ idealny,ale po naszych dwóch stratach chcę żeby tylko wszystko dobrze się skończyło i fasolka była zdrowa

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    U mnie w ciąży z Lili mąż, jak zagadywał to brzuszka, to zawsze pytal "Jak tam syn?". Ja śmiałam się w duchu i pytałam go czasem, co będzie, jak frędzelka nie będzie to żartował sobie, żebym się nie martwiła, bo jak będzie dziewczynka, to też będzie kochał jak swoje :P

Jak się staraliśmy, to zaznaczał, że teraz to juz na pewno syna zamawia :P a jak będą znowu baby, to ma po znajomości zarezerwowane miejsce w wariatkowie

Ja się cieszę, że mam już córeczkę, więc teraz jest mi to zupełnie obojętne...tak jak Wy, uważam, że najważniejsze, zeby maluszki były zdrowe...

U mnie płeć maluszka też obojętna bo zdrowie jest najważniejsze, z pierwszym dzieckiem bardzo dużo po porodzie przeszłam pod wzgledem zdrowotnym i teraz się boję, dlatego nie ważne kto się urodzi, ważne aby dzieciątko było zdrowe.

U mnie koszmarnych mdłości ciąg dalszy, na nic nie mam ochoty i już sama nie wiem co jeść, schudlam już 2,5kg

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Dziewczyny Wy chudniecie,a ja przybieram już na wadze !! mam nadzieję że maksymalnie w + 15 kg się zamkne ( wiadomo marzenie + 10 kg,ale te dodatkowe 5 kg sobie dodaje w razie czego )

Mnie wymioty się skończyły,raz na jakiś czas się zdarzają,ale to rzadkość,najgorsze są noce !!! Budzę się głodna i buszuje. Na początku wciagalam czwkoladke,ale teraz czekają na mnie w lodówce serki bakusie czekoladowe lepsze to niż tabliczki czekoladki

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Jestem w 12 tc. Nie nastawiam się że będzie to na 100% córka, bo może jeszcze sisior się pokazać. Liczę że na prenatalnych dowiem się czegoś wiecej, bo na dużo lepszym sprzęcie je wykonują. Fajnie jest mieć syna zwłaszcza ze nie lubie różu, a kokardki i sukienki lekko mnie przerażają. Mam dwóch starszych braci więc zawsze trochę byłam chłopczycą. Nie wiem jak to jest mieć córkę i jeżeli Emma olaże się Emmą na 100% to z chęcią się przekonam. Podczas pierwszej ciąży, ustaliliśmy imię w 7 tc(nie znając oczywiscie płci) i okazało się że dobrze określaliśmy syna - męskim imieniem. Teraz mówimy Emma i zobaczymy czy faktycznie zadziała

Glooo, ja za różem też nie przepadam ale jest tyle pięknych kolorów w które można ubierac coreczki i mimo to wyglądają wciąż dziewczęco - biały, czarny, czerwony, błękitny z szarym, żółty z granatem, zielony, fiolet . A Emma piękne imię, myśleliśmy o nim przy pierwszym dziecku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Dzisiaj mój P. mówił do brzucha "Rośnij duży Maksiu!". Ja się zaczęłam śmiać i mówię "Jak to Zuza to się nieźle wkurza!" Najważniejsze żeby było zdrowe!

Junior Member
    Marce

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, dolaczam do Was
    Moj termin to 15.03, zobaczymy czy taki sie potwierdzi po kolejnym usg. Mamy juz w domu 5 latka wiec nie jest lekko, jak bylo w 1-szej ciazy ale jakos dajemy rade kiedy mozna bylo bezkarnie lezakowac.
    Mdlosci zyc nie daja, potrafia byc przez caly dzien :/ imbir troszke pomaga. Ja juz na pierwszej wizycie mialam zlecony caly szereg badan z krwi wiec mam juz wyniki, chyba jest ok z tymi wirusami i innymi, 4 strony wynikow Nie moge sie doczekac usg w 13-tyg.
    Troszke poczytalam czyli 20 ostatnich stron moze jeszcze nadgonie. Ogolnie to cierpie na mega brak czasu, praca, dom, synus no i psiak ale czas na posiedzenie tez musimy teraz znalezc bo brzuch troszke pobolewa.
    Trzymam kciuki za wszystkie Wasze brzuszki i obysmy mniej zestresowane chodzily

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Witamy nowa koleżankę

Oj tak, jak się już ma jednego lub więcej szkrabów, to już nie da się "leżeć i pachnieć" kiedy się ma na to ochotę...

Mam pytanie do dziewczyn, które były już w ciąży...ile przytyłyście? Ja w donoszonej z Lili 13kg. Z racji, że rodziłam 5 stycznia, to końcówka była pretekstem do obżarstwa...święta, potem Sylwester...a w dzień przed porodem zjadłam niezliczoną ilość placków ziemniaczanych....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów