Strona 78 z 211
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Gloo powodzenia na wizycie daj znac jak bedziesz po:-)
    Pati82 tak u mnie ok, leżę ;-) Objawów nadal brak. Co do płci to z Jula lekarz powiedzial mi w 20 tc bo mial zasade ze wczesniej nie mowil. Nie wiem jak moj obecny do tego podchodzi, ale wiem ze czasami wstepnie juz nawet ok 14-15mozna powiedziec. Bodajże w 12 tc narzady zewnetrzne dziecka sa juz widoczne :-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ja płeć z chłopcami poznałam w 16/17 tc,wtedy nie mogłam się doczekać jeśli chodzi o płeć. Teraz z rezerwą na spokojnie,jak będzie widać to będzie widać,najważniejsze żeby urodziła się mycha zdrowa i żywa no i o czasie .
    Choć moja koleżanka dość nie dawno miała określoną płeć w 12tc będzie rodzić w październiku i jak ją razie wszystko się zgadza
    Ponoć chłopców jest łatwiej określić niż dziewczynki,tak słyszałam ale ile w tym prawdy to nie wiem

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Na wizycie wszystko idealnie. Emma nawet nam machała

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    znowu ucięło ;/ na 80% kobitka będzie. Lekko mnie to przeraża.

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Gloo super w ktorym jestes tygodniu? bo twoj kalendarz cos nie dziala chyba
    Dlaczego kobitka cie przeraza?

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    U mnie w rodzinie był ostatnio taki przypadek córka kuzyna trafiła do szpitala w 32tc,bo organizm zaczął przygotowywać się do porodu.Płeć potwierdzana kilkakrotnie córa jak nic,a tu w szpitalu powiedzieli jej,że syn jest załamana jednym słowem!Gloo super,że po wizycie wszystko ok w którym tygodniu jesteś?

W pierwszej ciąży bardzo chciałam znać płeć, ale niestety... w 12 tyg lekarz powiedział, że jeszcze nie widać, a w 20 tyg pokazała nam pupę, bo ułożyła się już wtedy pośladkowo. Także dopiero po porodzie okazało się,że dziewczynka.

Gloo czemu dziewczynka Cię przeraża? :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja w pierwszej ciąży poznałam płeć w 23 tyg, wczesniej maluszek nie chciał się pokazać, a że miałam usg co wizytę to później lekarz tylko potwierdzał płeć .

Dziewczyny jakie macie sposoby na mdłości? Bo mnie tak męczą że już nic nie ogarniam :/

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Ja w ciąży z Lili dowiedziałam się dopiero na usg połówkowym, ale słyszałam już od dwóch koleżanek, że im lekarz powiedział, że będzie chłopiec na usg genetycznym.

A mnie z kolei odrzuca od słodyczy, jak normalnie jestem strasznym łakomczuchem. Dziś mam fazę ta serek topiony i kwaśne potrawy...ogórkowa, żurek, kapuśniak...póki co schudłam 0,5kg.

Mam takie tabletki, co ponoć mają pomagać na mdłości. Mojej siostrze pomagały, mnie tak średnio, choć przyznam, że biorę je sporadycznie. Nazywaja się Prevomit 4 mama. Ginekolog nam to polecił.

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Witajcie
    Ja w pierszej ciązy o płci dowiedziałam się dopiero na usg prenatalnym połówkowym byłam taka zaszokowana , że bedzie córeczka , że nawet ginekolożka się ze mnie śmiała . Każdy mówił chłopak , chłopak więc i ja zaczełam tak myśleć , a marzyłam o córce od zawsze Teraz czuje się inaczej niż przy córce więc czuję , że pod serduszkiem nosze chłopaka , ale jest mi to obojętne , bo oczywiście najważniejsze zdrowe dzieciątko jest

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów