Strona 77 z 211
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Co do luteiny,to progesteron który odpowiedzialny jest za podtrzymywanie ciąży,wiadomo w pierwszym trymestrze jeszcze w dodatku na początku,te wachania hormonów to coś normalnego,dlatego podaje się luteinke aby podwyższyć poziom progesteronu. Nie wolno leków odstawiac całkowicie z dnia na dzień tylko stopniowo. Myślę,że jeśli lekarz każe odstawiac to znaczy,że jest wszystko dobrze,pewnie on wie co robi.
    Ja muszę do końca ciąży być na luteince,przed wcześnie urodziłam synkow na co złożyło się kilka rzeczy,więc pomoc hormonalna będzie nam potrzebna do końca

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Cytat Zamieszczone przez mamaagniesia Zobacz posta
    Cześć dziewczyny, jestem Agnieszka, mam już synka 3 letniego, teraz czekam na drugi poród w marcu 2017. Dokładnie na 10 marca czy są tu mamy które już mają dzieci i są w kolejnej ciąży? Bo to w sumie dopiero początki a ja już nie wyrabiam z moim 3latkiem Pozdrawiam Was serdecznie
    Cześć, też mam termin na 10 marca ☺ Mam również prawie 19 miesięcznego synka, który czasami daje mi w kość. Ciężko przy nim odpocząć, no chyba że jak się kładzie na drzemkę, ale wtedy mam masę innych rzeczy do zrobienia, choć ostatnio często po prostu padam i zasypiam...

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    U mnie z objawów zostało tylko zmęczenie, ciężko mi się zmobilizować do działania, poza tym jestem drażliwa, ale to głównie mąż mnie wkurza... Prenatalne mam 30 sierpnia.

Moje objawy to niesamowita senność, brak energii i siły na wszystko, częste bóle glowy i potworne mdłości, mam ich dość bo czuję się jak na wiecznym kacu hehe, czasem wolalabym już zwymiotować mając nadzieję ze się lepiej po tym poczuje. Dodatkowo nie mogę również patrzeć na mięso, nie smakuje mi kawa ani nawet lody. Czekam do drugiego trymestru z nadzieją że wszystkie objawy mina lub staną się mniej uciążliwe.
    Wszystkie piszecie o wizytach a ja miałam póki co jedną, druga dopiero początkiem września, nawet badań jeszcze nie robilam, pod koniec sierpnia będę. Jest ktoś kto miał tylko 1 wizytę?
    We wrześniu również wizyta w Poradni badań prenatalnych.

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anitamta Zobacz posta

Mi mdłości jakby trochę dopuściły, ale zupełnie nie mogę patrzec na mieso... moj dzisiejszy obiad, to czerwony barszczyk z jajkiem, a potem ziemniaki z mizerią :-)
    Skąd ja to znam! Jestem ogromnym mięsożercą a od ponad tygodnia na mięso nie mogę patrzeć! Tylko mleko i jogurty Mdłości przeszły ale senność pozostała.

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Widze, ze nie tylko ja mam wstręt do mięsa od samego poczatku na mysl o jakimkolwiek miesie mnie mdli. Zjem kawalek kurczaka albo ewentualnie kanapke z wedlina ale tylko w gosciach. Sama nie kupuje miesa bo mnie odpycha. Tam samo jak KlaudiaB tylko mleko i jogurty no możne jeszcze owoce i słodycze trochę mnie ta dieta martwi bo przytyłam tylko 0,5 kg i mam świadomość, ze żadnych cennych witamin sobie nie dostarcza. Dzisiaj chyba się zmobilizuje i kupie trochę warzyw

Monalisa, ja też miałam dopiero jedną wizytę i to wymuszoną, bo pierwotnie w przychodni zapisali mnie na pierwszą wizytę na 5 września. Ale poszłam, pomarudziłam i lekarka przyjęła mnie 25 lipca, a na drugą wizytę idę w poniedziałek. :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi o objawy to od dwóch dni nie mogę spać w nocy:/ budzę się o 3 i do rana zasnąć nie mogę. Później cały dzień ziewam i robię sobie drzemki. Na całym ciele mam taka siatkę żył,ze chyba z każdego miejsca można byłoby pobrać krew Mdłości miałam tylko na początku, teraz już bardzo rzadko. Niestety zamiast tego mam zawroty głowy:/
    Do tego wzdęcia, gazy, lekkie bóle brzucha, wczoraj klucie w kości łonowej, ból piersi i to chyba na tyle. Oby do poniedziałkowej wizyty jeśli będzie wszystko ok to możne przestane się stresować

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny dawno się nienodzywałam. Dziś mam wizytę i trochę się stresuje, bo ostatnio sporo bolał mnie brzuch. Jestem już ciekawa kto zamieszkał w moim brzuchu. Mam nadzieję że dowiem się podczas badań prenatalnych, ktore mam na koniec miesiaca. Moj synek daje ostatnio w kość i ma lęk separacyjny. Ciąglę tylko mama i mama. Postaram sie Was nadrobić chociaż łatwo nie będzie. Co do objawów ciążowych... Moje piersi urosły już dwa rozmiary. W pierwszej ciazy skończyłam na rozmiarze F, a zaczęłam z C. Przy czym nie da się ukryć byłam mleczną krową

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny u mnie dalej marnie mdłości,mdłości i jeszcze raz mdłości Ale o dziwo mam jednocześnie apetyt,odrzuca mnie od mięsa jak większość z nas!Anek 88 mam nadzieję,że u Ciebie wszystko ok Tak się zastanawiam kiedy teraz lekarz może wskazać płeć na usg?Ja w pierwszej ciąży wiedziałam po usg 3d gdzieś ok 5 miesiąca,ale to było 10 lat temu jak jest teraz?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów