Strona 76 z 211
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Magnolia, mi sie zdarza, szczegolnie w takich momentach jak gdzies dalej ide... tlumacze to sobie luteina... ze wyplywa... ale tew poniedzialek ide na wizyte i wtedy wszystkiego sie dowiem.

Natomiast u mnie pojawił się inny problem... wylazł mi jeden duzy hemoroid... no masakra... jest mniej wiecej wielkosci sredniego paznokcia i zupelnie nie wiem co z nim zrobic... w życiu nie miałam z tym problemow....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cytat Zamieszczone przez Anitamta Zobacz posta
    Magnolia, mi sie zdarza, szczegolnie w takich momentach jak gdzies dalej ide... tlumacze to sobie luteina... ze wyplywa... ale tew poniedzialek ide na wizyte i wtedy wszystkiego sie dowiem.

Natomiast u mnie pojawił się inny problem... wylazł mi jeden duzy hemoroid... no masakra... jest mniej wiecej wielkosci sredniego paznokcia i zupelnie nie wiem co z nim zrobic... w życiu nie miałam z tym problemow....
    Ja z hemoroidami zaczęłam mieć problemy pod koniec poprzedniej ciąży,po porodzie była masakra,później to zaleczylwm jednak u mnie powolutku ostatnimi dniami znów zaczęły odzywać się problemy,biorę olejek rokietnikowy na łyżeczce codziennie i on mnie pomaga. Jednak u mnie odezwalo się to świństwo możliwe że dlatego bo ostatnio troszkę jestem zaziebiona.
    Jednak z tym nie ma żartów,lepiej reagować na początku kiedy jest to małe i reakcja bolowa nie jest duża,a przzede wszystkim nie ma krwi.
    Ja obawiam się co to będzie po 20tc,może po 25tc,kiedy ten ucisk będzie większy i wtedy pewnie u mnie zacznie się spory problem...Jednak jak w moim przypadku reakcja bolowa nie minie - na szczęście krwi nie ma,to powiem ginowi na kolejnej wizycie pewnie przepis ze coś dobrego na receptę. Bo bez recepty przerobilam już wiele,gowienka na maksa. Jak na razie u mnie tylko ten olejek robi cuda

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Anitamta no co Ty?! tak szybko? Ja tez nigdy nie miałam takich problemów:/ Nawet nie wiem jak to wygląda i czy bym to rozpoznała... Współczuje!

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Dlatego na hemoroidy trzeba szybko reagować,bo nie leczone niosą wiele bólu,ale później i ogromnych problemów..

Junior Member
    gosia91

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-02 zobacz kalendarz
    Witam, u mnie na szczęście mdłości i inne objawy mineły.niestety urlop się kończy, czas wracać do pracy, ale raczej nie na długo ponieważ w pracy jestem narażona na duży stres. kolejną wizytę mam 2 września

Junior Member
    Dragusia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Anek trzymam mocno kciuki za was
    Ja w sumie czuję się ciągle zmęczona, usypiam na krótkie drzemki jak jadę autobusem... no w różnych miejscach.
    Wieczorem padam jak kawka.Fakt , że pracuje fizycznie , mam dużo stresów i się nie wysypiam tak jak bym tego chciała, ale z drugiej strony jak jest nawet okazja do większego odpoczynku to zrywam się z rana, nie zawsze , ale tak bywa.
    Macie może problem z zatrzymującą się wodą w organiźmie ? Można jakoś temu zaradzić?

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Piszecie o hemoroidach... Mi wychodziły zawsze tydzień przed okresem i trwały dwa tygodnie. Później znikały i tak w kółko... Od kąd zaszłam w ciąże póki co to nie mam z tym problemu.

Niestety gdy jeden problem znika pojawia się następny. Od dwóch dni nie mogę dojść do siebie. Jestem jakaś przemęczona i w dodatku męczą mnie całymi dniami mdłości wraz z wymiotami. Najgorzej jest po jeździe samochodem, nawet takiej krótkiej. Masakra...

Anek88 co tam u Ciebie słychać?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hejo, dziewczyny jak to jest z odstawianiem luteiny...teraz kończę 12 tc..lekarz kazał mi dokończyć to opakowanie i już nie brać..czyli starczy mi jej do końca 13 tc...tak do połowy 13 tc będę brać 2x1 a potem 1x1...mam pewnie obawy....

Hej dziewczynki. Co do hemoroidow to najlepiej pogadac z ginem na pewno poleci jakis dobry specyfik:-)
    Co do mnie to nie jest zle, plamienie nie nasilo sie. Co jakis czas cos tam wypada ale ogolnie jest ok:-) koncze pic koktajl i ide spac bo dzisiaj caly dzien jakas senna jestem O.o
    Takze spokojnej nocki wam życzę:*

Aniołek[*] kwiecień 2016...

To mnie nastraszyłyście, że potem hemoroidy mogą sie nasilić. Dobrze, że wizytę mam już w poniedziałek to zapytam mojej ginekolog. Może coś doradzi.

Mi mdłości jakby trochę dopuściły, ale zupełnie nie mogę patrzec na mieso... moj dzisiejszy obiad, to czerwony barszczyk z jajkiem, a potem ziemniaki z mizerią :-)

Uciekam spać. Dobranoc :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów