Strona 75 z 211
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Anek, spróbuj nie denerwować się, może właśnie to tem krwiaczek. Jestem z Tobą całym serduszkiem.

Ja dziewczyny miałam wczoraj okropny dzień. Cały przeleżałam na dworze pod kocykiem. Na szczęście mój mąż ma urlop i zajął się córcią. Chyba dopadło mnie jakieś przesilenie. Nie mam ani ochoty ani siły na nic

2. dzieckozakupy.pl
    Anek88 i co u Ciebie?? Dzwonilaś do lekarza? Co za paskudy te krwiaki... wiem ile to stresu, bo mi w pierwszej ciąży pękł i lała sie żywa czerwona krew, ale mimo tego ciąży nie straciłam, także trzymam mocno kciuki!! Bedzie dobrze!!!

Rosalinn ja też mam niejadka w domu... ale pocieszajace jest to, że im starsza, tym jednak wiecej potraw zjada i to czesto ze smakiem :-) jak jej coś nie smakuje, to nie ruszy, a np. pierogow z miesem potrafi zjesc 6 (moj mąż na obiad zjada 7) :-) Ale swoje z nią przeszlismy. Jak miala 8 mc to z dnia na dzien przestala pić mleko. Jak jej dawałam to miała odruch wymiotny... kaszki, jogurciki... to wszystko jadła, ale bardzo niechetnie... Także swoje przeszliśmy hehe

No wiec pisalam z lekarzem dopóki nie leje sie duuuuuuuuzo krwi, nie boli mnie mocno brzuch to spokojnie leżeć. Zrezygnowac z lutki dopochwowej na poczet podjezykowej. No wiec leżę. .. O.o Anitamta no ja tez juz raz krwaiwilam na zyyyywo czerwono. Dlatego teraz sie nie az tak nie stresuje. Poza tym wcsorajxwidzialam mojego szkraba wiec jest ok :-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    anek88 trzymam kciuki! Na pewno to krwiak się ewakuuje i teraz już będzie tylko z górki

Właśnie wróciłam z badan krwi. Było tak duszno,ze zemdlałam:/ na szczęście za chwile już było lepiej. Jak byłam młodsza to zdarzało się to dość często wiec już jestem doświadczona i wiem co robić Ja za wszystkie badania zapłaciłam 96 zł to chyba niedużo Zobaczymy jakie będą wyniki.
    Dzisiaj stwierdziłam,ze te resztki kleszcza to chyba nie to. Przypomniało mi się,ze zawsze miałam tam pieprzyk No chyba,ze kleszcz wbił się centralnie w jego środek...Pokaże to w poniedziałek mojemu lekarzowi.
    Tak ogólnie to się przeziębiłam ale nie jest najgorzej. Biorę syrop Prenalen i spray do nosa. Niestety pogoda w Szczecinie nie zachwyca:/

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Magnolia ja też bardzo często mdlałam przy pobieraniu krwi lub szczepieniach natomiast od dłuższego czasu chodzę prywatnie na wszystkie badania jest tak klimatyzacja duże pomieszczenie i zawsze pobierają mi na leżąco. I jest ok w poprzedniej ciąży straciłam przytomność przy krzywej cukrowej i raz w szpitalu jak się uparły pielęgniarki że założą mi welflon w zabiegowym na krześle ( choć prosiłam czy mogą to zrobić w sali na łóżku) ale po akcji omdlenia już szły na kompromis i zawsze robiły mi na łóżku. ( w sumie się nie dziwnie tak źle się czułam że siedziałam w zabiegowym chyba godzinę i wywoziły mnie na wózku bo nie miałam siły dojść do pokoju).

Mi z wczorajszych badań wyszło że mam w moczu erytrocyty a wizyta we wtorek. I za wysokie żelazo we krwi - tak też miałam w pierwszej ciąży.

Miłego dnia dziewczyny w ten pochmurny dzień.

Member
    magnoliaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez martkak Zobacz posta
    Magnolia ja też bardzo często mdlałam przy pobieraniu krwi lub szczepieniach natomiast od dłuższego czasu chodzę prywatnie na wszystkie badania jest tak klimatyzacja duże pomieszczenie i zawsze pobierają mi na leżąco. I jest ok w poprzedniej ciąży straciłam przytomność przy krzywej cukrowej i raz w szpitalu jak się uparły pielęgniarki że założą mi welflon w zabiegowym na krześle ( choć prosiłam czy mogą to zrobić w sali na łóżku) ale po akcji omdlenia już szły na kompromis i zawsze robiły mi na łóżku. ( w sumie się nie dziwnie tak źle się czułam że siedziałam w zabiegowym chyba godzinę i wywoziły mnie na wózku bo nie miałam siły dojść do pokoju).
    martkak ja na szczęście nie mam problemów jeśli chodzi o sam zabieg pobrania krwi.
    Pani w kasie źle zaznaczyła jedno badanie i korekta tego trwała jakieś 20 minut:/ Stanie w dusznym korytarzu pełnym ludzi przez dłużej niż 10 minut w moim przypadku równa się omdleniu:/ tak samo mam w lato np. w kościele.

Junior Member Awatar fantasmagoria
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    cześć ponownie.
    Wczoraj byłam na comiesięcznej kontroli, w końcu z mężem, żeby zobaczył co narozrabiał
    Maluszek jest, całe 3 cm, ale nie było dane go poobserwować dłużej bo okazało się, że mam krwiaka.. Nosz kurde. Czułam, że jak się pochwalę komuś spoza bliskiej rodziny, że jestem w ciąży to coś się wydarzy. Wszystkie wyniki książkowe, więc byłam spokojna. A tu klops. Niby nie jest duży- w najszerszym miejscu 1x1.5 cm, ale się "wydłuża" wokół pęcherzyka z dzieckiem i z jednej strony odkleja końcówkę kosmówki lekarka mnie uspokajała, że to nie zagraża, czytam też że u Was się zdarzają i dziecku to nie szkodzi.. W panice sprawdzam co chwilę czy nie plamię.. Do tej pory ani się nie przeciążałam, ani nie dzwigałam, w pracy większość czasu na spokojnie sobie siedzę a nawet poleguję.. Może bez sensu doszukiwać się przyczyn. I tak nie mam wpływu na t co tam się dzieje. Próbuję zachować spokój, ale wiecie jak jest :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    magnoliaa

O mnie
    dziewczyny czy któraś z was miała taki bezowy śluz?
    Najpierw myślałam, ze jest różowawy ale w naturalnym świetle okazało się, ze bardziej żółty:/
    Poradźcie coś bo już się martwię :/

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Dziewczyny,współczuję z tymi krwiaczkami mam ogromną nadzieję i życzę każdej z Was aby jak najszybciej Wam się wchlonely

Co do śluzu jeśli nie ma w nim krwawo czerwonej krwi to nie ma co panikowac. Raz na jakkis czas również pojawia się u mnie jakiś śluz,choć często była przynajmniej w moim przypadku oznaka jakiejś małej infekcji.

Member
    magnoliaa

O mnie
    [QUOTE=Paula07;2951246 Co do śluzu jeśli nie ma w nim krwawo czerwonej krwi to nie ma co panikowac. Raz na jakkis czas również pojawia się u mnie jakiś śluz,choć często była przynajmniej w moim przypadku oznaka jakiejś małej infekcji.[/QUOTE]

Jutro będę mieć wyniki badan to zobaczę czy w moczu jest wszystko ok.
    Na razie staram się nie panikować bo nie jest to obfite. W poniedziałek mam wizytę u mojego lekarza wiec mam nadzieje, ze nic do tej pory się złego nie wydarzy Ogólnie widzę, ze jestem osłabiona chyba przez to przeziębienie:/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów