Strona 73 z 211
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    Dragusia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Witajcie.Fajnie,ze jest nas wiecej Ja wczoraj chyba przedobrzylam z jedzeniem bo najadlam sie ciasta a potem obiadek i coz....cos za duzo tego wyszlo.Nie zawsze mam takie dni ,ze jem duzo Ogolnie przy tej ciazy czuje taka nie moc.Ogarniajacego lenia nie wiem dlaczego.Dopiero w weekend mam wene na wszystko zwlaszcza w niedziele.Wczesniej usiedziec w jednym miejscu nie moglam a teraz...eh

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Katharina

O mnie
    ja dzisiaj zdecydowanie lepiej. brzuch przestał mnie praktycznie kompletnie boleć, mdłości niewielkie. wreszcie ufff

Junior Member
    Dragusia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Katharina Zobacz posta
    ja dzisiaj zdecydowanie lepiej. brzuch przestał mnie praktycznie kompletnie boleć, mdłości niewielkie. wreszcie ufff
    Mnie też czasem brzuch pobolewa, ale to chyba ze względu na to , że się szybko i łatwo denerwuje bo potem mam biegunkę...

Member
    magnoliaa

O mnie
    miala ktoras z was kleszcza w ciazy? Ja wlasnie wczoraj jedengo wyciagnelam, takiego mini ale juz nie zyl i dzisiaj zobaczylam ze mam w innym miejscu czarna kropke czyli pozostalosc po kleszczu:/

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez magnoliaa Zobacz posta
    miala ktoras z was kleszcza w ciazy? Ja wlasnie wczoraj jedengo wyciagnelam, takiego mini ale juz nie zyl i dzisiaj zobaczylam ze mam w innym miejscu czarna kropke czyli pozostalosc po kleszczu:/
    ja w ciazy nie miałam , ale moja sasiadka tak i chyba z tego co pamiętam lekarz przepisał jej antybiotyk w razie" w"

O mnie
    dziewczyny ja chyba bardziej będę kwietniówką chyba że dzidzi będzie sie spieszyć,

dzis po wizycie troche odetchnęłam serduszko bije,
    ciaża młodsza i wg usg 3 kwietnia, wiec owu musiałam mieć opóźnioną, dostałam skierowanie na badania prenatalne i zapisałam sie 13 wrzesnia

Hej Dziewczyny.

A ja znowu tylko czytam i czytam i weny do napisania brak :-)

Wiolcia, super, że serducho bije. Nie mogło być inaczej. Ja też mam juz umówiony termin badań prenatalnych. Tylko wlaśnie dziwi mnie trochę fakt, że mam iść dwa razy. 31 sierpnia i 2 września... no ale może tak powinno być. No i z mojego pierwszego usg tez wyszło, że ciąża jest młodsza.. u mnie o tydzień.

magnolia, kleszcze w ciąży nie miałam, ale może chociaż zadzwoń do lekarza i zapytaj czy powinnaś się z tym gdzieś zgłosić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Anitamta Zobacz posta
    Hej Dziewczyny.

A ja znowu tylko czytam i czytam i weny do napisania brak :-)

Wiolcia, super, że serducho bije. Nie mogło być inaczej. Ja też mam juz umówiony termin badań prenatalnych. Tylko wlaśnie dziwi mnie trochę fakt, że mam iść dwa razy. 31 sierpnia i 2 września... no ale może tak powinno być. No i z mojego pierwszego usg tez wyszło, że ciąża jest młodsza.. u mnie o tydzień.

magnolia, kleszcze w ciąży nie miałam, ale może chociaż zadzwoń do lekarza i zapytaj czy powinnaś się z tym gdzieś zgłosić.
    może masz osobno usg i badanie krwi, mi powiedziano ze najpierw mam zgłosić sie na usg a potem isc na pobranie krwi cz jakoś tak, tyle ze w tym samym dniu, nie wiem może ktoś lepirj to opisze kto już był

Junior Member
    aisuna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-04 zobacz kalendarz
    Hej mam pytanie a mianowicie w piątek mam wizytę u lekarza rano a po południu mam wizytę na badania prenatalne i chciałam przesunąć termin ale niestety nie da się. Czy bezpieczne jest robienie USG dwa razy w ciągu dnia ?

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    cześć.
    Zbieram się od kilku dni aby coś do Was napisać i zawsze coś Fajnie że grono mam marcowych nam się powiększa.
    Ja jutro jadę na badania głównie z krwi, niestety USG mam dopiero 7 września i do tego czasu mam się oszczędzać i nie nosić dziecka. Z tego co czytałam jest dużo mam które już mają dzieci fajnie będzie nam raźniej . Co do bólu brzucha też mnie czasami pobolewa tak jak ból menstruacyjny. miałam mdłości ale już jest lepiej.
    Współczuje mamom wymiotującym ( na szczęście w pierwszej ciąży nie miałam i teraz też i oby tak zostało). Jeśli chodzi o ból piersi w pierwszej ciąży był okropny. Teraz prawie wcale - może dlatego że dopiero od miesiąca nie karmię piersią...

Gloo ostatnio pisałaś o swoim rocznym synku i skojarzyłam że należałaś do grona mam lipcowych 2015 ja też mam synka lipcowego podczytywałam czasami forum ale się jakoś nigdy nie udzielałam. Nie wiem czy dobrze pamiętam że synek nazywa się Eryk ? Jeśli się mylę to sorki.

aisuna nie ma żadnych badań które wskazują na to że badanie usg jest szkodliwe. Choć spotkałam się z opiniami lekarzy którzy twierdzą że nie jest też udowodnione że nie ma wpływu na dziecko i jeśli nie ma takiej potrzeby to nie należy robić tego zbyt często. Natomiast ja na twoim miejscu nie miała bym obaw i poszła na obie wizyty.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów