Strona 72 z 211
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    Dragusia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez magnoliaa Zobacz posta
    Dragusia jest nas wiecej z tym terminem
    I bardzo dobrze Im więcej nas tym raźniej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Co do teściów - ja na moich nie narzekam, dobrzy ludzie, ale wiadomo, każdy ma "swoje". Dlatego fajnie, że widzimy się z nimi zaledwie 2 razy po kilka dni na kwartał i jest ok

Junior Member
    Dragusia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Monika0603 Zobacz posta
    Witam dziewczyny po krótkiej nieobecności. Dużo stron naskrobałyście i staram się Was nadgonić.

Witam nowe dziewczyny na forum.

Troche się pogubiłam i w związku z ttm moja taka prośba. Trzeba by zrobić listę dziewczyn z nikami i imionami. Później dodamy daty porodu i płeć maleństwa. Co Wy na to? Która chętna?

Mnie podróż nad morze minęła fatalnie. W pierwszą stronę czułam się fatalnie. Wymiotowałam i nic nie mogłam przełknąć. W drugą stronę o niebo lepiej. Nic mi nie było.

Dziewczyny, które są aniołkowymi mamami strasznie Wam współczuję.
    Jestem za Na innych forach też było podobnie
    Szkoda, że miałaś tak fatalną drogę. Ja tak córką miałam , że nie mogłam jeździć ani samochodem ani komunikacją miejską i tak do 3 miesiąca.

Junior Member
    Dragusia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez rosalinn Zobacz posta
    Co do teściów - ja na moich nie narzekam, dobrzy ludzie, ale wiadomo, każdy ma "swoje". Dlatego fajnie, że widzimy się z nimi zaledwie 2 razy po kilka dni na kwartał i jest ok
    Mówicie o teściach... hmm. Niestety ja nie miałam szczęścia do teściów.2 razy zostałam samotną mamą w obu przypadkach nie miałam dobrych teściowych.Teraz po latach zdecydowałam, że nie chce być sama.Mój facet super, ale teściowa jeszcze gorsza od poprzednich ....Dla niej jestem ta najgorsza....Cóż....

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Ja dziś wymiotowałam trochę. Byliśmy u mojego P. u babci. Tam było mięsko na obiad. Ja niestety ostatnio na mięso patrzeć nie mogę Ale jak wróciliśmy to usmażył mi placki ziemniaczane! Jest najukochańszy! <3 Zmarzłam też dziś strasznie. Już czuję, że mnie coś bierze więc mleko z czosnkiem i miodem wypite. Dziewczyny orientujecie się jak temperatura wzrasta w ciąży? Czy w ogóle wzrasta? Witam nowe koleżanki

Junior Member Awatar mamaagniesia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-01 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, jestem Agnieszka, mam już synka 3 letniego, teraz czekam na drugi poród w marcu 2017. Dokładnie na 10 marca czy są tu mamy które już mają dzieci i są w kolejnej ciąży? Bo to w sumie dopiero początki a ja już nie wyrabiam z moim 3latkiem Pozdrawiam Was serdecznie

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Dragusia i ja mam termin na ten dzień co Ty

Mamaagniesia jestem mamą 2,5 letniej Nadii, żywy wulkan energii... mąż wraca z pracy wieczorami wiec w ciągu dnia jakoś musze dawać rade choć czasem mam ochotę usiąść i popłakać bo nie zawsze samopoczucie i biometr korzystny.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Co do tej listy,jestem jak najbardziej za,tak jak pisałam w poprzedniej grupie miałyśmy taka listę zrobioną na 1 stronie..Ale widzę,że dziewczyna która założyła wątek nie daje o sobie znaku życia,więc może trzeba byłoby zrobić ta listę w jakimś oddzielnym pliku? Tylko kto się tego podejmie ?

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    czesć dziewczyny
    ja mam dzis pierwszą wizyte u lekarza o 13 i strasznie sie boje i nie mogę doczekać, obym tylko usłyszała dobre wieści

witamy nowe mamy
    Mamaagniesia tez mam 3 latkę w domu i w dodatku strasznego uparciucha wiec czasem tez nie wyrabiam

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    widzę ze duzo mam na forum ma termin na 16 marca, ja też mam w tym dniu urodziny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów