Strona 71 z 211
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Super się czyta wasze wpisy, również nie moge sie doczekać terminu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Starfish Zobacz posta
    Dagmaraz przez Ciebie z 3 godziny w nocy nie spałam... Czytałam bloga Sroki z analizą składów. Wielkie dzięki za link, mam już upatrzonych kilka produktów z dobrym składem i w przystępnej cenie
    hah,wiem jak to wciaga nagle czlowiek przeglada na oczy i widzi co za syf wczesniej uzywal

Junior Member
    Dragusia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Witam
    Jestem na tym forum nowa
    Z chęcią dołączę do marcowych mamuś.
    Termin mam na 16 marca Pozdrawiam

Member
    Katharina

O mnie
    Dragusia to tak samo jak ja witamy! A co tutaj tak cicho???

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cześć dziewczyny,
    U mnie z samopoczuciem o niebo lepiej,nie wymiotuje już tak często,ale sutki bolą mnie tak jakby ktoś mi obciążniki na nie powiesił moja twarz to masakra,wyszło mi tyle chrostek że szkoda gadać..a z wagą mamy +0.5 kg
    Możliwe że z samopoczuciem lepiej bo zaraz wchodzimy w 2 trymestr,u nas 11+4tc

Junior Member
    Dragusia

O mnie
    Kasiu tak? Bo tak właśnie masz na imię prawda? Miło mi bardzo , że masz termin wtedy co ja
    Jak się czujecie?
    Ja już miałam pierwsze usg i choć mam już dwoje to to badanie mnie rozczuliło Dowiedziałam się, że dzidzia cała i zdrowa i od razu lżej na duszy mi się zrobiło
    Kolejne usg mam na 5 września a wizytę dopiero pod koniec września.

Member
    magnoliaa

O mnie
    Dragusia jest nas wiecej z tym terminem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    magnoliaa

O mnie
    Hej dziewczyny!
    Cicho sie zrobilo bo dlugi weekend i pewnie wszystkie maja jakies zajęcia
    Ja tez od 3 dni u rodzicow. Tutaj jest zawsze cos do roboty wiec w sumie zapominam,ze jestem w ciazy
    Objawy nadal średnie. Dzisiaj zauważyłam, ze mi żyły bardziej widać na piersiach i reszcie ciała. Brzuch rano jak po dużym kebabie zaokrąglony w okolicy łonowej.
    Czy wam tez tak szybko rosną włosy? Ja się muszę golić co trzy dni
    Pojutrze idę na wszystkie badania z krwi a za tydzień nareszcie na kolejne usg i modle się żeby serduszko mocno bilo

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Witam dziewczyny po krótkiej nieobecności. Dużo stron naskrobałyście i staram się Was nadgonić.

Witam nowe dziewczyny na forum.

Troche się pogubiłam i w związku z ttm moja taka prośba. Trzeba by zrobić listę dziewczyn z nikami i imionami. Później dodamy daty porodu i płeć maleństwa. Co Wy na to? Która chętna?

Mnie podróż nad morze minęła fatalnie. W pierwszą stronę czułam się fatalnie. Wymiotowałam i nic nie mogłam przełknąć. W drugą stronę o niebo lepiej. Nic mi nie było.

Dziewczyny, które są aniołkowymi mamami strasznie Wam współczuję.

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki, witaj Dragusia,

jak Wam minął weekend? U mnie rodzinnie, dziś byliśmy na wsi na grillu. Szkoda tylko, że mnie brakowało apetytu...mdłości i wymioty cały czas mi towarzyszą...

Co do wyprawki, to ja jeszcze o tym nie myślę...w razie czego mam ciuszki po córeczce lub po siostrzeńcu...

Jeśli chodzi o łóżeczko dla dziecka, przystawkę, spanie z nim etc., to ja w ciąży z Lili byłam twardo za tym, żeby dziecko spało w swoim łóżeczku cały czas. Z początkiem rzeczywiście tego pilnowaliśmy, ale jak przeprowadziłam się na czas remontu do mojej mamy na prawie 3 miesiące, kiedy Lila miała prawie pół roku, to zaczął się jakiś horror. Budziła się co średnio 2h i płakała...ja wyskakiwałam z łóżka, uspokajałam ją i w efekcie była chora, bo jednak nawet nie zdążyłam ubrać szlafroka, bo nie chciałam budzić mamy, po drugie byłam nieprzytomna potem...i rozdrażniona...gdy wróciliśmy do własnych czterech kątów, to wprawdzie odkładałam Lili po karmieniu do łóżeczka (zazwyczaj usypiała przy piersi) a jak przestałam karmić po 11 miesiącach, to pilnowałam, żeby usypiała sama w łóżeczku, ale jak budziła się w nocy, to nie upierałam się, tylko brałam ją do siebie. Dzięki temu ona czuła moją bliskość i lepiej spała, a ja w miarę się wysypiałam. Jak urosły jej wszystkie zęby, to budziła się coraz rzadziej. Na drugie urodziny dostała nowe łóżeczko, z którego mgła sobie wychodzić i zaczęła przesypiać noce...obecnie budzi się max raz w nocy, a raczej nad ranem, ok 4 lub 5, jak chce jej się pić...i śpi sama w swoim pokoju...dlatego uważam, że wszystko trzeba dopasować do potrzeb dziecka i swoich z drugiej strony...spanie z dzieckiem, jak jest malutkie, jest na prawdę słodkie... - pod warunkiem, że nie przeszkadza to mamie, ale też tacie /- ja nie wyganiałam męża na sofę

Dziewczyny, a jak z kosmetykami w ciąży? Myślicie, że peeling enzymatyczny do twarzy (np. z Lirene) jest bezpieczny?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów