Strona 70 z 211
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Hihi no mi to nie przeszkadza bo przy mojej oszalamiajacej wadze 51kg piersi sa tak samo niewielkie, ale teraz w dzien stanika nie ściągam hahana xD

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny! Starajcie się tak wszystkim nie przejmować. Ani Wam ani Maleństwu to nie pomoże. Nie ma sensu się zadręczać i martwić wszystkim
    Jeśli chodzi o książkę to polecam 'Ciężarówką przez 9 miesięcy" Jest rewelacyjna!
    Co do teściów to mogę jedynie 'narzekać' na to, że moja teściowa za bardzo próbuję się ze mną zaprzyjaźnić :P Jest strasznie nachalna a mi kończą się powoli wymówki
    W staniku po domu w ogóle nie chodzę! Tylko mi przeszkadza :P

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Katharina Zobacz posta
    AniaK super! mam nadzieję, że moja fasolka też będzie pięknie machać na następnej wizycie ja dlatego właśnie myślałam o tym przystawnym, żeby przez te pierwsze 3 miesiące chociaż spało blisko mnie, żebym uniknęła tego nocnego dreptania zaraz po porodzie etc. później można z niego zrobić normalne łóżeczko. myślicie, że bobo tak szybko aż się przyzwyczai? tylko te przystawne jakieś takie brzydsze są niż tradycyjne
    `ja chce kupic drewniania przystawke.wyglda jak lozeczko,tylko jest mniejsza.

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    U mnie teściowa to temat rzeka,fałszywa plotusnica,nie przepadam za nią i daje jej to jasno do zrozumienia. Zresztą jak można lubić osobę,która zawsze 'ma rację' w Ty za przeproszeniem gowno wiesz.
    Co do zakupów,ja mam postanowienie,w tej ciąży nic nie kupuję. Mam wypchana po brzegi cała szafę ubranek,które kupowalam dla chłopców. Co do łóżeczek,mam kupione trzy,które stoją w piwnicy,nosidełka również mam trzy schowane aby nie były w zasięgu mojego wzroku. Jedynie czego nam brak,to wózek. Który mam zamiar kupić po porodzie,ewentualnie przy dobrym rozwiązaniu na samym końcu przed terminem cc,no i na tym koniec.
    Pampersow,chusteczek,kocykow,rozkow itd mam cała druga szafę,więc zakupy mnie ominął,z czego się bardzo cieszę.

O mnie
    u mnie tez wozek do zakupu bo po synku sprzedalam,ale juz wtedy wiedzialam ze bede chciala miec drugie bobo ale nie ten wozek,wiec to byl jedeyny "sprzet" ktorego sie pozbylam.no i przystawka chyba jeszcze do kupienia.pozatym troche ciuszkow uzupelnic,bo sporo pooddawalam bracia(w miedzyczasie dwom urodzily sie dzieci) i takie pierdoly jak pieluchy i proszek do prania...i to chyba wszystko termometry,aspiratory do nosa itp mam po synku.nawet plyn do kapania bedzie synowy,bo uzywa nadal hipp dla dzieci.swietny skal zreszta.
    co do smarowania ciala to ja tak jak tez ktoras z was.oliwki i balsamy z baby dream.naprawde super sklady!bez parafiny itp.w pierwszej ciazy regularnie pilingowalam strategiczne miejsca,masowalam i balsamowalam dwa razy dziennie i ani jednego rozstepu-a mam duuzee sklonnosci!z dojrzewania mam caly tylek w drobnych rozstepach i troche na bokach,a w ciazy nic.fakt ze przytylam 10kg wiec nie duzo alew np.moja mama poorana rozstepami a tez w zadnej ciazy nie przytyla wiecej niz 12.
    wiem ze rozstepy to przedwszystkim sklonnosci genetyczne,ale mimo wszystko widzac jaka mam "genetyke",robilam wszystko co moge,aby jej pomoc i sie wtedy udalo.czy sie uda teraz,tego nie wiem,ale napewno nie zamiezam odpucic

O mnie
    wklejam link dla zainteresowanych.moze ktores sie przyda.babka robi naprawde fajne analizy skladow.kozystam z tego od urodzenia syna,bo analizuje mnostwo rzeczy.jasno i konkretnie podsumowuje.
    http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ja również polecam baby dream,świetne kosmetyki dla kobiet w ciąży w niskiej cenie,korzystałam z nich w ciąży z chłopcami i teraz również stosuję,polecam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez dagmaraz Zobacz posta
    wklejam link dla zainteresowanych.moze ktores sie przyda.babka robi naprawde fajne analizy skladow.kozystam z tego od urodzenia syna,bo analizuje mnostwo rzeczy.jasno i konkretnie podsumowuje.
    http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html
    Też korzystam z tej strony i polecam wszystkim bo warto.
    Dla dziecka od urodzenia również używamy kosmetyków hipp i babydram, zgadza się świetny sklad bez żadnych konserwantów, parabenow i to się liczy .

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Dagmaraz przez Ciebie z 3 godziny w nocy nie spałam... Czytałam bloga Sroki z analizą składów. Wielkie dzięki za link, mam już upatrzonych kilka produktów z dobrym składem i w przystępnej cenie

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    A co u Was?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów