Strona 7 z 211
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Hej dziewczyny coraz więcej nas

bara widzisz, wszystko bedzie dobrze z suwaka widzę ze strasznie wczesnie jeszcze, więc super że już pęcherzyk był

ja dzis robilam badania krwii, nigdy ze mnie tyle nie pobrali :P (z pięć probówek :O), część wynikow już mam i są chyba OK, poza tym że mi hemoglobina spadła sporo :/ Ale zobaczymy co lekarz powie

pozdrawiam mamuski

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Witam się i ja wczoraj na teście zobaczyliśmy II kreski. Po 7 miesiącach starań i 4 cyklach z CLO w końcu się udało. Beta z dzisiaj pokazała 680,20.

Jestem juz mamą, w marcu 2014 roku przyszła na świat nasza Nadia - była ona cudem staraliśmy się o nią prawie 3 lata.

Jutro natomiast idę do lekarza , wiem ze nie będzie jeszcze za wiele widać, ale jestem ciekawa co w ogóle powie.

Hej dziewczyny, a jakie macie objawy na tym etapie? Mnie czasem troszke mdłi, ale raczej do południa niz rano oraz mam takie ciagniecie w pachwinach

Cześć dziewczyny przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale się stresowałam.. i strasznie się źle czułam. wiem , że co tydzień mam USG...musiałam dzisiaj iść bo mi żyły popekały i się przestraszyłam... bo miałam straszne duszności.. ale byłam dzisiaj i okazało się, że wszystko jest ok...usłyszałam serduszko i jest ok najpiękniejszy moment mojego życia... pochwaliłam się już oficjalnie,że jestem w ciąży tak jest łatwiej...przynajmniej alkoholu przestaną mi proponować i nie muszę szukać wymówek bo nie lubie kłamać dostałam skierowania na wszystkie badania dla ciężarnych i karte ciąży za dwa tygodnie będę mieć założoną nie wiem czemu tak późno.. ale mam nadzieje, że USG nie zaszkodziło mi a tak to wszystko jest ok... jak tam u was dziewczyny ? martwią mnie pobolewania jak na okres lekarz mówił, że to normalne...
    Ostatnio edytowane przez maalinowa ; 13-07-16 o 21:14

malinowaa gratulacje tez bym chciała juz zobaczyc serduszko. My mielismy impreze w ten weekend i musielismy wymyslac jakies glupie powody czemu nie pije chciałabym byc juz na etapie chwalenia sie, ale mysle, ze jak bedzie wszystko ok to kolo 8-9 tc powiemy rodzicom, a reszcie to blizej 12 tc, chyba, ze brzuch bedzie szybciej widac

Maalinowa, super! właśnie tak myślałam, że miałaś mieć serduszkowe usg jakoś teraz. gratulacje ja też robię często usg, inaczej padłabym ze stresu... kartę ciąży mam mieć założoną jak będe miała wszystkie wyniki badań, jakoś w tym tygodniu albo przyszlym, więc to chyba normalne że tak późno. a jakie tetno ma maluch? moj bodajze mial 102 u/m, i to troche malo, ale lekarz powiedzial ze przyspieszy

JagodowaMama co do objawow, ja mam mdlosci, o roznych porach, nie bardzo silne ale irytujace (czasem koncza sie w lazience ). poza tym odrzuca mnie od wiekszosci gotowanych potraw, co jest strasznie upierdliwe bo nie mozemy jesc prawie nic z tego co jedlismy wczesniej :/ wchodza mi głównie kanapki i owoce :/
    Poza tym oslabienie (wczesniej bylam aktywna, teraz wyjscie z metra po schodach to wyzwanie ) i troche nabrzmiale piersi. Ale z tymi piersiami jest tak ze raz bola bardziej, raz w ogole, i tylko sie martwie przez nie. Dzis np bolą mniej i kazałam mężowi sprawdzac czy na pewno nie są mniejsze :P

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny ja też wczoraj zaliczyłam lekarza trochę wcześniej niż planowałam Rano poszłam do lekarza,który robił mi monitoring stwierdził 11mm pęcherzyk i nic poza tym,a obok krwiaczka 5mm przestraszyłam się i pojechałam prywatnie do lekarki,którą wybrałam na prowadzącą moją ciążę.Okazało się,że pęcherzyk ma 14,5mm,jest pęcherzyk żółtkowy i 3mm zarys zarodka,no i krwiaczek też niestety jest mam przepisane leki i zalecenie oszczędzania się.Za dwa tygodnie kontrola trochę mi ulżyło,bo na tą chwilę wszystko jest ok,poprzednia ciąża zatrzymała się na 9mm pustym pęcherzyku,ale boję się tego krwiaczka Pozdrawiam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    maalinowa gratuluję serduszka i trochę zazdroszczę ale tak pozytywnie ja pewnie na serduszko będę musiała poczekać jakieś 2 tyg, jestem dopiero na początku 5 tygodnia.
    co do typowych dolegliwości ciążowych - u mnie niestety nudności przez cały dzień i pobolewanie brzucha jak na miesiączkę. Lekarz twierdzi, że to normalne chociaż wczoraj wieczorem trochę się przestraszyłam bo jak wstawałam to czułam kłucie na dole brzucha.

Newmom ja na razie jeszcze jem normalnie, tzn, nie odrzuca mnie od niczego, ale tez ledwo co wchodze po schodach i od razu bola mnie strasznie nogi i czuje jakbym przebiegła maraton a nie weszła na 1 sze piętro hehe piersi tez nieco urosły i sa takie twarde, ale raczej mnie nie bola jakos szczegolnie.

Pati w 1szej ciazy tez na usg byl krwiaczek, ale sie sam wchłonał, teraz mam jakaś malutką torbiel, ale lekarz mowi, zeby sie nie przejmowac. Takie rzeczy najczesciej sie same wchłaniaja

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Mnie tak piersi bolą, że to jest masakra jakaś...Ale za to trochę urosły :P Oprócz tego mdłości ale to wieczorem. Zmęczenie ogóle i straszne wahania nastrojów. No ale trzeba to przetrwać My do wizyty jeszcze 12dni. Już się nie mogę doczekać!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów