Strona 69 z 211
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    A ja wstawał am do syna może z 3 tygodnie, a potem zabrałam go do naszego łóżka i się wreszcie wyspałam. Synek dalej budzi się na mleko ale tak raczej nad ranem jak już się prawie wyśpi. Jestem za podejściem, że dziecko potrzebuje przede wszystkim bliskości, a u zwierząt też się nauczą nie zostawia "poza gniazdem". Nie przeszkadza nam synek tylko się martwię jak się docelowo zmieścimy w 4... przeprowadzkę planujemy za rok, tutaj się większe łóżko nie zmieści. Myślę o otwarciu boku łóżeczka i zrobienia z niego właśnie takiej dostawki do naszego. Teraz łóżeczko asekurujesz z jednej strony

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    A i jak komuś zależy na karmieniu piersią to polecam blok Hafija☺

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Katharina Zobacz posta
    a nie bałyście się nocnego wstawania? przy takim przystawnym to tylko rękę wyciągniesz, cyca dasz i spokój, nawet się za bardzo nie musisz budzić ile trwa takie nocne karmienie? Chicco też mi się bardzo podobało tylko właśnie cena plus to, że tak krótko służy..
    ja takie przystawke kupuje,ale dlatego bo mamy malo miejsca i wlasnie na ok pol roku musimy sie pocisnąć razem w jednym pokoju.we czworke.syn mial normalne lozeczko.syn spal z nami w lozku z wygody nocnego wstawania do 4m,potem poszedl do lozeczka i spal tam do 1,5roku,a potem zaczal przylazic i doszlo do tego ze w sumie to z nami spal.kilka miesiecy temu wzielam sie za oduczanie i juz jest o niebo lepiej.czasem przyjdzie,ale juz duuzo rzadziej.
    reszte akcesorii bujaczki,maty,karuzele itp mam po synku,wiec szal zakupow i wyborow mnie mija w sumie to przy synku nic mi sie nie sprawdzilo.najlepsze byly mamy rece

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaK112 Zobacz posta
    Dziewczyny ja byłam dzisiaj u lekarza i mój bobasek się już nieżle rusza i macha nóźkami i rączkami) dzisiaj wyjeżdżam na wakacje trzymajcie się i do usłyszenia za dwa tygodnie
    super.teraz juz po kolei kazda na kolejnym usg bedzie widziala ruchliwe szkraby

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    AniaK super! mam nadzieję, że moja fasolka też będzie pięknie machać na następnej wizycie ja dlatego właśnie myślałam o tym przystawnym, żeby przez te pierwsze 3 miesiące chociaż spało blisko mnie, żebym uniknęła tego nocnego dreptania zaraz po porodzie etc. później można z niego zrobić normalne łóżeczko. myślicie, że bobo tak szybko aż się przyzwyczai? tylko te przystawne jakieś takie brzydsze są niż tradycyjne

Dziewuszki eureka xD chodze w staniku chyba 3p2-3godziny i jaki efekt? Nabrzmiale, obolale piersi xD ale jaja, w sensie ze niesamowite jak nagle zmienily sie odczucia O.o jak ktoras z was ma mozliwosc przetestowac to i pochodzic bez stanika orzez cale 3 dni to sprobojcie co bedzie z piersiami ;-) hihi ciesze sie jak glupia do sera :-P

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    ja ściągam od razu jak go tylko nie potrzebuję. od zawsze :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Katharina ale praktycznie od 1,5 tyg nkn topa w lozku, a od soboty w ogole w ogole bez stanika i w zyciu bym nie przypuszczala ze z wieledodniowego jego braku piersi zupelnie (ale tak naprawde zupelnie) zmiękną i zwyczajnie nie beda sie zachowywaly jak w ciazy O.o czlowiek uczy sie przez cale zycie:-P stres troszke ze mnie zszedl bede to przez najblizsze dni kontrolowwc, oczywiscie juz ze stanikiem:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Anek88 bardzo się cieszę,że pomogło będziesz spokojniejsza w tym temacie

Ojej nie pomyslalabym że stanik może mieć taki wpływ na nasze piersi, szok. Ja jakoś nie mogłabym chodzić bez, mam piersi w rozmiarze E/F i jednak lubię jak stanik je podtrzymuje

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów