Strona 68 z 211
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    ja też jak tylko mogę to chodzę be stanika, jest mi o niebo wygodniej bez stanika bo biust urósł mi już znacząco i teraz kupiłam rozmiar miseczki E zobaczymy na jak długo starczy...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    nie mogłam się powstrzymać i weszłam do sklepu z akcesoriami dla bobo- przeraża mnie ten wybór :P co myślicie o łóżeczkach przystawnych? pytanie zwłaszcza do obecnych mam

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Mojemu mężowi bardzo się podoba łóżeczko Chicco Next2me,ale dla mnie mało praktycznie chodzi mi głównie o czas wykorzystania do 6 m-cy.Ja postawiłam na zwykłe drewniane,ale kupimy monitor oddechu.Do salonu chce kupić kosz Mojżesza mam możliwość azamówienia w UK gdzie ceny i wybór są o wiele korzystniejsze

Katharina u nas wystarczylo zwykle lozeczko, dziecko szybko przyzwyczaja sje jak lezy ciagle obok mamy ;-) jak Jula skonczula dokladnie rok poszla juz spac do sama do swojego pokoju i tak jest do chwili obecnej:-) oczywiscie zdarza sie ze w nocy przydrepta to wtedy ja przytulam i spi juz ze mna a tatus do niej do pokoju;-) takze to co sobie wypracujemy za niemowlaczka procentuje badz staje sie pozniej ciezkim tematem ;-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    Pati82

O mnie
    Anek88 dokładnie tak jak piszesz mój mały spał sam w łóżeczku do roku,ale mój mąż zachorował na ospę i przeniósł się do salonu,a ja wzięłam sobie synka do siebie do łóżka niby na te kilkanaście dni,a został 8 lat.Już nigdy nie popełnię takiego błędu,bo im dziecko starsze tym trudniej go odzyzwyczaić

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    a nie bałyście się nocnego wstawania? przy takim przystawnym to tylko rękę wyciągniesz, cyca dasz i spokój, nawet się za bardzo nie musisz budzić ile trwa takie nocne karmienie? Chicco też mi się bardzo podobało tylko właśnie cena plus to, że tak krótko służy..

Junior Member
    AniaK112

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja byłam dzisiaj u lekarza i mój bobasek się już nieżle rusza i macha nóźkami i rączkami) dzisiaj wyjeżdżam na wakacje trzymajcie się i do usłyszenia za dwa tygodnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    AniaK112 swietnie ♡♡ zazdroszcze ze malenstwo juz takxsobie fika ♡♡♡ i udanych wakacji ♡
    Co do nocnego wstawania roznie to bywalo, zmeczons bylam ale wiedzialam ze to tylko poczatki beda takie ciezkie, a ile trwalo nocne karmie ie tez roznie srednio ok 20-30 min ale czasami nie dojadla i np za 30 min znowu sie budzila ;-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    Pati82

O mnie
    Moje dziecko było na piersi tylko kilka tygodni karmiłam przez kapturek,a mały ciągle nam płakał wszyscy mówili,że kolki,mój mąż nawet pojechał po SabSimplex na Czechy, a okazało się,że syn był po prostu głodny!Jak przeszedł na butelkę spał od 19 do 7 rano codziennie bez budzenia się na mleko!Teraz się śmieję,że jadę z butelką już do szpitala Tak więc u nas obyło się bez wstawania w nocy,ale podobno drugie dziecko może być zupełnie inne u nas to ja wstawałam i sprawdzałam czy oddycha

Member
    Pati82

O mnie
    AniaK112 jednym słowem pięknie u Ciebie udanych wakacji odpoczywaj

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów