Strona 67 z 211
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Mnie wlasnie zeby nadal bolaly te piersi tak jak bolaly do 8 tygodnia to bylabym spokojna bo tez nic innego mi sie nie dzialo. Ale ze nagle zniknal moj jedyny wyznacznik i piersi zrobily sie normalne to zwyczajnie sie boje... ale na nic nie mam wplywu. Robie co moge, jem wszystkie leki, kluje sie codziennie, odpoczywam. Mam nadzieje ze ten na górze czuwa nad nami i nie wystawi nas na kolejna próbę. Jakos musi byc:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    pewnie że tak...każda z nas musi wierzyć, że ktoś nad tym wszystkim czuwa.

A w temacie wiedzy ciążowej itd. czytacie lub polecacie jakąś literaturę przydatną na tym etapie? Wybieram się na urlop i poza swoimi podstawowymi pozycjami pomyślałam tez o tematyce która mnie bezpośrednio dotyczy.

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    ja czytam "ciężarówką przez 9 miesięcy" fajne, z humorem

Junior Member Awatar fantasmagoria
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Nihil, cieszę się, ze wszystko ok u Twojej Dzidzi
    Malinowa- nie martw się, myślę, że dziecku można zaszkodzić dopiero bardzo silnym i długotrwałym stresem. Ja np jestem początkującym kierowcą i nie ma dnia, żebym jadąc nie musiała wziąć głębszego oddechu

Co do teściów- widzę, że mam dużo szczęścia. Mieszkamy w jednym domu, ale mamy mieszkanie ze swoją kuchnią i łazienką. Teściowie są dobrymi ludźmi, o wnuki chyba dbają bardziej niż dbali o swoich synów.. Teściowa jak usłyszała, że mam ochotę na kompot to codziennie gotuje mi świezy z jabłek. I jak się wczoraj przypadkiem dowiedziałam, gotuje codzień rano świeze ziemniaki, na wypadek gdybym chciała wziąć na obiad do pracy Bratowa męża mówi, że się nie wtrącała jak z mieszkali z dziećmi, ale ja się boję tylko, że jej nadgorliwość z dobrego serca będzie mnie drażnić.. Ale przynajmniej jestem w 100% akceptowana i traktowna jak członek rodziny. Aha, i teściowa ZAWSZE stoi po mojej stronie a męża goni :P

Byłam dziś na pobraniu krwi, strasznie długo się wyczekałam.. kolejna wizyta w środę. Im bliżej tym mam większy niepokój, że coś będzie nie tak.. bez sensu zupełnie. Jedynym objawem jaki mam są bolące piersi, czasem myślę sobie, że jakbym miała mdłosci to bym bardziej "czuła", że jestem w ciąży. Taki głupie myślenie Cieszę się, ze mogę Was tu poczytać

Fantasmagoria to zazdroszcze takich tesciow:-) i ciesz sie kochana ze masz chociaz te bolacd piersi, ja nie ma nic...

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Anek88 stosujesz jakiś balsam do biustu?Ja zaczęłam kilka dni temu i też zauważyłam,że piersi niej boląa,ale na opakowaniu jest taka informacja,że zmniejsza napięcie,obrzęki itd

Co do teściów hmmm mieszkają 2tyś km od nas i dzięki Bogu!Cztery lata temu się rozstali co prawie doprowadziło i do naszego rozwodu,ale to długa historia i po czasie nawet umocniła nasze małżeństwo.O ile teść to spoko facet to z teściową zawsze miałam konflikty,teraz widzimy się raz,dwa razy w roku i jest ok.Mój mąż nie rozmawia z matką , więc skończyły się moje wszystkie problemyCo do mieszkania z rodzicami i teściami nigdy w życiu jak to mówią ciasne,ale własne

Pati, od tygodnia nic nie stosuje bo do lazienki jak wxhodze to tylko na siusi zeby bron Boze nie stac za dlugo i zmykam znowu do lozka, takze na pewno nie od tego. Eh nie wiem. Jak sie dalej będę tak męczyć to zadzwonie w najblizszy wtorek do porodni patologii ciazy do ktorej jezdze czy moze mi przelozyc wizte z 26.08 na piatek tydzien wcześniej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja tak probuje sie pocieszac, ze moze to iz leze od kilku dni powoduje u mnie takie zmiany. Moze organizm wlaczyl sie na teyb oszczednosciowy i np krew wolniej krazy, mam na pewno obnizone cisnienie, i moze stad to wszystko. Nie wiem cnwytam sie kazdej opcji... moze jest tu jakas mamusia ktora takxlezala i lezala i lezala i zaobserwowala u wiebie cos takiego?

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Ja zauważyłam u siebie taką prawidłowość,żę piersi bolą mnie bardziej przy noszeniu stanika,dlatego w domu śmigam bez i jest o niebo lepiej.Kurczę pamiętam swoją pierwszą ciążę miałam 24 lata niczym się nie przejmowałam,niczego nie czytałam,ba była praktycznie bezobjawowa,a teraz człowiek boi się o wszystko,wszystkim się stresuje

Hmmm pati ja przez te kilka dni jestem zupelnie bez stanika. Az zbadam ta przypadłość, moze w tym tkwi sekret:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów