Strona 66 z 209
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Dziewczyny tak się martwię, że całą noc nie spałam. Podczas kłótni z teściem serio serce szybko mi tak biło...i głęboko oddychałam... że naprawdę boję się, że zaszkodziłam dziecku

tak w ogóle to też myślę o rozwodzie, albo o szybszej przeprowadzce do mojej mamy....i tam szukać mieszkania. Tylko u mojej mamy jest gorzej, bo mieszka z nią mój brat alkoholik... więc mam przerąbane.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    malinowa rozumiem ze teraz nie możecie sobie pozwolić na własny kąt tak?

czekam na mieszkanie z miasta...ale chyba zdecyduje się szybciej na wynajem...ja poprostu mam dość teściów.....nawet jak się śmieją z mojego wykształcenia bo psychologie robiłam i pedagogikę... potem śmieją się z mojego ojca...który już nie żyje...a jest bohaterem dla Polski bo walczył w strajkach teraz w tym roku dostał odznaczenie krzyża od Prezydenta pośmiertnie...a umierał w biedzie..i się z niego śmieją...mój teść to 100% komuch...tu się pojawił pierwszy konflikt ...drugi to taki , że przeszkadza im to, że jestem z miasta, a nie ze wsi...chociaż ja nie widzę różnicy... jak myślicie mogłam zaszkodzić dziecku?

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    spokojnie, myślę że taki jednorazowy stres zdarza się wielu kobietom. Co innego gdy zostaniecie u teściów i to będzie dla ciebie norma... Wówczas bym się martwiła.

p.s. Nie wiem czy ja podchodzę z jakiś za dużym dystansem, czy za mało wiem o ciąży po prostu...ale nie mam aż takich obaw jak wy. Może nieświadomie szkodze tym dziecku.

nie zaszkodzisz na pewno jesteś spokojna, a to jest tu wskazane i tak powinno być

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    maalinowa ja to się denerwuję co chwilę... więc myślę, że gdyby to miało wpływ to żadna z nas już by nie miała swojej fasolki bo kto ma bezstresowe życie... czytam o tych historiach z teściami i aż ciężko uwierzyć.. bardzo mi przykro. rodzice mojego faceta mało się nim przejmowali kiedyś, mało też się przejmują teraz- więc widzę, że ma to jednak swoje plusy... są 150 km ode mnie, mój mężczyzna dopiero za jakieś 3 tyg się przeprowadzi więc będziemy mogli sobie wszystko spokojnie poukładać. moi rodzice są blisko, zachwyceni moją ciążą, na mamę będę mogła zawsze liczyć więc trochę się zbieram po tym początkowym szoku

Katharina masz szczęście, że mieszkasz daleko od swoich teściów ! Też tak miałaś, że serce Ci tak mocno waliło ??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Maalinowa spokojnie nie zaszkodziłaś dziecku. Nie znam takiej osoby, która się nie stresuje. Zrelaksuj się i nie myśl, że mogło się coś stać Twojemu dziecku.
    [

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Co do moich tesciów. Mam z nimi dobre relacje, zawsze możemy na nich liczyć, nigdy nie odmówili nam niczego. Teść to złoty człowiek, natomiast teściowa......fałszywa, zakłamana osoba. Mówi zawsze to co dana osoba chce usłyszeć. Przykład.....mamo , prosiłam, żebyś nie dawała Zosi słodyczy......."no przecież nie daję, a buzia małej w czekoladzie......"jedz mama nie widzi, babcia cię obroni" i takie teksty. Chciałaby wiedzieć wszystko co się u nas dzieje, ze szczegółami.
    Ze względu na mojego męża i teścia (matki się nie wybiera, z żoną inaczej, ale może się ukrywała przed ślubem) trzymam język za zębami i staram się nie zwracać na nią uwagi. Sytuację ułatwia znaczna odległość i nieczęste spotkania rodzinne, więc da się przeżyć. Jednak nie wyobrażam sobie mieszkania z nią pod jednym dachem.
    [

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez magnoliaa Zobacz posta
    anek88 moja teściowa tez wiecznie była niezadowolona a ulubione zdanie to : mi się nie chce.
    Ciesze się,ze dzisiaj trochę lepiej u ciebie z samopoczuciem bo ja nadal jestem jakaś niespokojna:/
    Niby wszystko ok ale martwię się, ze z tych moich objawów to tylko ból piersi został i leciutkie nudności raz na jakiś czas. Boje się,ze może serduszko już przestało bić a ja dopiero się dowiem za ponad tydzień:/
    Jadę na weekend do rodziców to może nie będę miała czasu tak wszystkiego analizować i roztrząsać
    ja mam tylko bol piersi.pozatym nie mam i nie milam zadnego wiecej objawu.w pierwszej ciazy to samo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów