Strona 64 z 211
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    dziękuję, mam taką nadzieję. czasami kompletnie zapominam, że już nie wszystko mi wolno

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Katherina będzie ok, ja dźwigam jak przed ciążą, syn + torba + zakupy i tak codziennie i nic się nie dzieje. Na pewno warto się bardziej oszczędzać ale jak z dzieckiem ma być ok to chyba nie tak łatwo mu zaszkodzić.

Member
    Katharina

O mnie
    oby oby! a dziewczyny mam pytanie, już raz je zadałam ale bez odpowiedzi jak liczycie te tygodnie ciąży? bo "moja ciąża" mówi, że jestem w 10 tygodniu a np z wyliczeń to 9 tyg i 1 dzień. liczyć to tak do przodu?

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Myślę, że chodzi o to, że jesteś dokładnie w 9 tyg i 1 dniu czyli masz skończone pełne 9 tygodni i zaczyna się kolejny tydzień czyli 10 ty. Czyli zawsze jesteś w tym tygodniu "do przodu", a precyzyjniej podajesz dni od ukończenia poprzedniego pełnego tygodnia. Ech nie wiem czy cokolwiek rozjaśniłam;/

Katharina, wszystko sie zgadza. 9 tyg i 1 dzień oznacza, że masz skończone 9 tygodni i zaczęłaś 1 dzień 10 tygodnia. Najlepiej to sobie wytlumaczyć patrząc na poczatek ciazy. Ostatni okres mialam 4 czerwca. Czyli od 4 do 11 czerwca byl to moj pierwszy tydzien ciazy. 12 czerwca mialam skonczony 1 tydzien i 1 dzien, czyli defakto byl.to juz moj drugi tydzien :-) mam nadzieje ze za bardzo nie naplatalam :-)

Member
    magnoliaa

O mnie
    Widze dziewczyny, ze wiekszosc z nas ma problemy z tesciami mojej historii nawet nie opowiadam bo ksiazke mozna by bylo napisac teraz juz od kilku lat nie utrzymujemy kontaktu z meza rodzina i na dobre nam to wychodzi bo wczesniej myslalam nawet o rozwodzie:/ tak nas psychicznie wykanczali.

Katharina ja w pierwszej ciazy tez sie nadzwigalam i wieczorem dostalam brazowych plamien (myslalam,ze to przez to) , rano szpital i diagnnoza pustego pecherzyka. Dopiero po kilku dniach plamienie ustalo po luteinie. Teraz wiem,ze to byl znak,ze cos jest nie tak.

P.S. Dziewczyny ciesze sie, ze po raz pierwszy w zyciu zapisalam sie na jakies forum bo teraz wiem, ze wiele z was tez ma obawy i problemy takie jak ja. a to duze wsparcie!

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    witam sie i ja
    po wczorajszej wizycie-zmienialam lekarza prowadzacego,dlatego znowu wizyta-malenstwo ma cale 2cm i juz widzialam jak sie rusza
    troche nadrobilo i jestem juz w 9tyg i 1dn,takze z wyliczeniami @tylko 5 dni roznicy-a bylo juz i 9.suwaczek zmienialam bo ciaza tydzien mlodsza byla,ale teraz mysle ze wroce do pierwszego wyliczenia z @
    pozatym mam krwiaczka i z tad plamienia ,a mialam juz wczesniej 2 usg,plus jedno na ktorym nie bylo jeszcze pecherzyka i dopiero teraz moja doktorka go zauwarzyla.wkoncu wrocila z urlopu i dopchalam sie na wizyte.prowadzila mi ciaze z synem i ta tez bedzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dagmaraz bardzo sie ciesze ze dzidzia urosla i nadrobila, i fajnie ze bedziesz u lekarza, ktoremu ufasz ♡
    U mnie dzisiaj troszke lepszy humor, ale nie moglam zasnac do 1 nad razem bo myslalam ze mi glowe rozsadzi tak mnie bolala O.o
    Co do tesciow tez sie nie wypowiadam...? Aktualnie czekam na decyzje czy tesciowa orzyjedzie w przyszlym tygodniu od rana do 14 zajac wie jula bo ja nie moge, moja mama od poniedzialku do srody tez ma pierwsza zmiane jak maz, a w czwartek idzie do szpitala na operacje na zylaki, wiec zostaje nam ona, dodam, ze nie pracuje tylko tak o siedzi w domu, nie ma zadnych stalych obowiazkow ani niczego... tylko krotko mówiąc jest hipochondrykiem i jest wygodna.. no wiec sie tak zastanawia i czekamy na odpowiedz... O.l

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Katharina ja w pierwszej ciazy pracowalam w sklepie, codziennie mialysmy dostawy towarow i nie bylo ze boli... plus 8 godzin na nogach. Takze sproboj sie juz nie denerwowwc, jakxnie zaczelas krwawic to nic sie nie stalo ♡

Nihill co u Ciebie, jak po wczorajszej wizycie???

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów