Strona 63 z 211
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Rosalinn witaj! Fajnie, że do nas dołączyłaś.

Paula ile Ty przeżyłaś........pomimo tego jesteś silną , pełną optymizmu kobietką!
    współczuję Ci z wymiotami. W pierwszej ciąży też to przechodziłam, wymiotowałam po 30- 40 razy na dobę, ale byłam przez to bardzo częstym gościem w szpitalu. Teraz mam mdłości , wymiotów jeszcze nie było. Wypracowałam sobie system. Jak czuję, że mnie mdli wychodzę na taras i piję coś gazowanego, najlepiej Sprite. Wiem, że w ciąży nie wolno gazowanego, ale wolę trochę wypić tego gazowanego niż wymiotować.
    [

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Anek nie tresują się tak tym krwiakiem! (patrzyłam na moje USG i nie ma tam wymiarów poza wymiarami dzidziusia)
    w pierwszej ciąży też go miałam, dostawałam luteinę i się wchłonął i teraz też tak będzie i u mnie i u Ciebie!!!
    Moja szwagierka i przyjaciółka też miały krwiaczki, a teraz ich dzieci są zdrowymi łobuzami. Leżysz, przyjmujesz leki NIC NIE MOŻE SIĘ STAĆ!

Współczuję dziewczynom , które mieszkają z teściami.........ja bym nie wytrzymała, popodgryzałabym im tętnice dlatego mieszkamy sami z dala od nich ( ponad 100km) widzimy się raz w miesiącu, niekiedy rzadziej i jest OK.
    [

O mnie
    Ze względu na mój błogosławiony stan postanowiliśmy zaszczepić Zosię przeciw ospie, Nie chorowała, a boję się, że przynieście choróbsko na jesień lub wiosnę jak już będzie dzidziuś, Zaszczepiliśmy ją dzisiaj, Jak przystało na starszą siostrę była bardzo dzielna!
    [

Paula tak bardzo Ci współczuję... Zresztą wszystkim dziewczyna które straciły dzieciatka. Po drugiej stracie nie chciałam już dzieci ale moja córka ma już 4 lata i tak bardzo chcę rodzeństwa. Mam nadzieję że mi się uda tym razem. Nie wiedziałam że poronienia dotyczą tak wielu z nas...

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Ewa mam te same przemyślenia. w życiu bym nie pomyślała, że stres może mieć takie fatalne skutki i ogólnie... ja to się często denerwuje ostatnio, dzisiaj to w pracy myślałam że wyjdę z siebie. jeszcze się nadźwigałam przy remoncie i tak mnie brzuch okropnie boli że jak panikarą nie jestem to teraz zaczynam się mocno stresować...

O mnie
    Katharina może weź nos-spę?
    [

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Jak tak czytam wasze wypowiedzi to sobie uświadamiam, że mam sporo szczęścia do tej pory.
    Co do objawów to mdłości już prawie się nie pojawiają, senność jest mniejsza, jedynie pryszcze mnie obsypały chociaż jako nastolatka nie miałam do nich tendencji. Ale to przy tych krwią kach, konieczności leżenia itd po prostu pryszcz... 3 mam kciuki za zdrówko całej naszej ekipy ☺ Jesteśmy coraz bliżej końca 1 trymestrze, więc ryzyko utraty maluchów jest coraz mniejsze!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Chomiczek ból zniosę tylko ta obawa czy z bobo wszystko dobrze... krwi żadnej nie ma, więc pewnie tyle dobrego ale taka teraz się po tym osłabiona czuję, że szok. takie dźwiganie/naciągnięcie może spowodować poronienie?

O mnie
    Wydaje mi się, że no-spa będzie korzystna dla Ciebie i Dzidzi. Nic złego nie wydarzy się, jeśli nie plamisz, to znaczy, że nic złego się nie dzieje! 3maj się dzielnie
    [

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    A co do teściów to mieszkają 450 km od nas a od 3 tygodni mam w domu sajgon po tym jak przyznałam się na ich wizycie, że za nimi nie przepadam i wolę wypić herbatę i iść się zająć swoimi sprawami. .. Hormony mi chyba trochę w tej szczerości pomogły. Mąż się obraził i mam niewesoło. . Też mam nadzieję, że nie odbije się to na dziecku..

Moi są z gatunku pozornie miłych i "troskliwych", cały czas się o wszystko zamartwiają i w ten sposób przekazują swoje mądrości .. Wiedzą, że nie chcę nieproszonych rad to przez męża próbują forsować swoje wizje. Do tego teść gada takie głupoty, że na samą myśl mam mdłości. A mąż oczywiście mówi jacy oni wspaniali, dobroduszni itp. Raz potrzebowałam pomocy, bo miałam mnóstwo pracy na konkretny termin i poprosiłam, żeby przyjechali wcześniej to mieli inne ważniejsze sprawy, a na swoją rodzinę zawsze mogę liczyć i nic nam nie narzucają.
    Nic mnie tak nie wyprowadza z równowagi jak oni...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów