Strona 61 z 211
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Współczuję,wspolnego mieszkania,masakra jakas...

Musi być dobrze,mamy już swoich trzech prywatnych Aniołków w niebie,bez których jest nam strasznie ciężko żyć i wiem,że będziemy z tym bólem się borykać do końca naszego życia i na zawsze zostanie taka pustka,ale tam na górze razem się spotkamy i już nikt nas nie rozdzieli ..wiem że Bedzie dobrze,bo o ta ciążę jakoś zawzięcie się nie staraliśmy,powiedziałam że jak chłopcy będą chcieli rodzeństwo to po prostu nam je dadzą i tak się stało

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    PatiRR

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Hej zdążyłam się z wami tylko przywitać ostatnio.
    Dziewczyny jestem załamana, tak jak pisałam wcześniej wcześniejszą ciąże poroniłam.
    Dziś byłam u gina, który z jednej strony mówi, że wszystko jest ok. W porównaniu do ostatniego usg, rozwija się prawidłowo co dodnia. Dziś crl ma 9.5mm. Równiutko 7 tydzień, od tygodnia biorę luteinę 2x100mg, pobolewa mnie w podbrzuszu. Do tego doszło swędzenie w pochwie:/
    Dziś dostałam od gina 3 skierowania na patologię ciąży z rozpoznaniem poronienie zagrażające +na chirurgie ogólną.
    Strasznie się boje,lekarz mówi, że jest ok, a tu takie skierowania :/

PatiRR nic nie będzie, zobaczysz wszystko będzie ok ! spokojnie...podejdź do tego.. skoro wszystko według USG jest ok i nie krwawisz to jest ok. Też biorę luteinę...teraz już ostatnie opakowanie... i też się boję, że jak ją odstawie..to nie wiadomo co się stanie...myśl pozytywnie.. !!
    Ostatnio edytowane przez maalinowa ; 11-08-16 o 19:50

Dziewuszki czy ma ktora kolwiek z was tak, ze przestaly juz zupelnie bolec piersi i zeszlo "zasinienie" z sutkow? :-/ a jesli tak to czy te stan utrzymuje sie u was juz chociaz kilka dni?

Aniołek[*] kwiecień 2016...

anek88 mnie już w ogóle nie bolą piersi i to jakoś od 8 tyg. nie masz się czym martwić.

Junior Member
    PatiRR

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Maalinowa oczywiście grunt to pozytywne myślenie. Jeśli chodzi o odstawienie luteiny to mój już dziś powiedział, że jak nic nie będzie się komplikowało to właśnie około 11/12 tygodnia będziemy odstawiać.

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Dziękuję Wam za powitanie...macie rację, co nas nie zabije, to...

Paula07
    bardzo Ci współczuję, że Twoje Maluszki urodziły się tak wcześnie...masz teraz Aniołki w niebie, które na pewno się za Tobą wstawiają, żeby tym razem było ok...Twoje Aniołki były jednokosmówkowe, dwu/ czy mieszane?

Zobaczymy, czy jednokosmówkowość się potwierdzi...mam choć nadzieję, że będą dwuowodniowe...z wizyty u gina zapamiętałam tylko, że jedna kosmówka, bo wtedy jeszcze nie byłam świadoma różnych możliwości...i zwiazanego z tym ryzyka...

Maalinowa, mogę spytać o Twoją historię? Bo piszesz, ze Twoja pierwsza ciąża też była bliźniacza... Jeśli chodzi o stres w ciąży, to wiadomo, że nie jest wskazany, ale chyba musialybysmy życ na bezludnej wyspie, żeby uniknąć stresu i spieć z innymi ludźmi...myśle, ze taka jednorazowa akcja nie powinna mieć wplywu na Dzidzię...ja w ciąży z Lilą miałam bardzo stresujący okres, kiedy ZUS się mnie czepiał i ścigał i musialam jeździć na "składanie zeznań", trwalo to tygodniami, ale na szczęście nie zaszkodziło ciąży...choc wiadmo, ze warto stresu unikać....

Anek...wiesz co, slyszalam wiecej historii o krwiakach, które się wchłonęły i wszystko bylo ok, niż o tym, ze doprowadziły one to straty i tego trzeba się trzymać....u mnie zaczęło się niewinnym planiemiem z końcem 6tyg. Jeszcze nie zdążyłam iść do gina...spanikowana poszlam prywatnie do pierwszej lepszej ginki, która potraktowala mnie niepoważnie, jakby nie wierzyła, ze jestem w ciąży...nawet nie zrobiła mi USG...na drugi dzień, w drodze do pracy trwamwajem, poczułam, że wyływa ze mnie krew, ledwo doszlam do szpitala (akurat jechałam w okolicach szpitala)...tam okazalo się, ze jest serduszko, ale że kosmówka się odkleja...beta spadała, ale po kilku dniach wzrosła...niestety pojawił się też krwiak. Wtedy usłyszałam od ordynatora: "może bylo drugie, ale polecialo"....chwilami było lepiej, pojawila się nadzieja, ale niestety, po dwoch tygodniach dostalam kolejnego krwotoku, uspokoił się, a za kilka dni trzeciego i już wtedy ostrych bóli brzucha i dowiedziałam się, ze serduszko przestalo bić, bo krwiak się rozrósł, rozlał i zdusił Dzidzię...po licznych badaniach okazało się, ze miałam dwie bakterie, które pieron wie, gdzie złapałam i to one mogły być przyczyną poronienia albo po prostu Dzidzia byla za slaba - nikt na 100% nie powie...
    Dlatego bądż dobrej myśli, musi być dobrze! Kilka moic koleżanek mialo krwiaki i się wchłonęły!

PatiRR
    współczuję Ci takiego stresu...gin powinien Cię przynajmniej poinformować, co jest nie tak trzymam kciuki, zeby bylo dobrze!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    rosalinn no u mnie to było bardzo wcześnie, 6-7 tydz. byłam na weselu i zaczęło mnie boleć..ale nie krwawiłam. Poszłam kilka dni później do gin, wszystko ładnie na USG, tego samego dnia wylądowałam na izbie z krwawieniem...no i na drugi dzień łyżeczkowanie... czułam się jak świnia... przed zabiciem...strasznie się załamałam... teraz dopiero po 3 latach udało mi się zajść w ciąże.. i dlatego denerwuje się każdą rzeczą, ale wiem, że nam wszystkim się teraz uda urodzić zdrowe dzieci

Rosalinn jamam jednego dziadowskiego wirusa, ktorego nie da sie niczym wyleczyc, oprocz tego u mnie immunologia zawalona, slabo dodatni zespol antyfosfolipidowy, przeciwciala ANA 2 dodatnie o wysokim mianie, ATPO duzo za duze... wlasnie tego "zaduszenia" bardzo sie boje w piatek na usg pecherzyk byl dosyc szeroki, we wtorek golym okiem bylo widac ze troszke sie splaszczyl eh:-/ staram sie byc dobrej mysli ale okropnie sie boje, dodwtkowo wszystkie doslownie wszystkie objawy minęły. ..
    Maalinowa a obrzek tez Ci zszedl i zasinienie czy tylko bol minal?

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Rosalinn ja miałam cc 22+6 tc,pękł pęcherz,który wcześniej wyszedł do pochwy i musiałam mieć cc,podjęto decyzję ratowania moich synkow,którzy byli z nami kilka dni.
    Ciążę miałam trojkosmowkowa,trojowodniowa,niestety ale chłopcy bardzo szybko rosneli,Marcelek był nawet dwa tygodnie do przodu,a mój organizm tego nie wytrzymał...niestety czasu się cofnąć nie da..
    Jednak teraz na pewno skończy się dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów