Strona 6 z 211
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    KarolinaJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Oczywiscie jesli jest koniecznosc i kobieta musi byc pod stala opieka to jak najbardziej USG moze uratowac zycie, nie mowie tez ze kazde badanie wywoluje jakies uszkodzenia, napisalam tylko ze nie ma potrzeby wykonywac badani USG zbyt czesto poniewaz moze to zaszkodzic plodowi. Lekarz ktory prowadzil moja poprzednia ciaże i mam nadzieje poprowadzi rowniez te jest lekarzem z wieloletnim doswiadczeniem, pracuje w szpiatlu na Kamieńskiego we Wroclawiu, douczac sie nie musi, ma olbrzymia wiedze. Tlumaczyl mi to w ten sposob ze ie wieadomo czy nie dojdzie do jakis mikro uszkodzen od zbyt czestego i np maly czlowiek nie urodzi sie np genialnym muzykiem. Czytajcie uwazxnie i ze zrouzmieniem, nie chodzi absolutnie o sytuacje gdy dziecku czy matce cokolwiek zagraza, po prostu kobiety naduzywaja badania USG i niektore robie je zbyt czesto.

PIerwszy z brzegu artykul na ten temat:
    http://badaniaprenatalne.pl/czym_jest_usg/
    Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez KarolinaJ ; 14-07-16 o 12:35

2. dzieckozakupy.pl
    Czesć dziewczyny, ja bylam wczoraj na wizycie i juz ladnie widac pecherzyk, ale to dopiero 5t3d, na wizytę serduszkową idę równo za tydzień, juz sie nie moge doczekac my tą ciązę się staralismy rok czasu, nie obyło się bez leczenia, wiec troszkę sie martwię.
    Co do zmian w zyciu to zdecydowanie one są, ale są tego warte

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    JagodowaMama Trzymam kciuki! Wszystko będzie na pewno dobrze My do wizyty jeszcze 18 dni.

Witajcie kochane;-) Ja również prawdopodobnie po raz drugi zostanę mamą; -) Mam już cudownego skarba Maje , która 1 lipca skończyła roczek. Ta ciąża jest planowana i póki co zapowiada się, że będzie dobrze;-) W czystej teorii powinnam mieć już 7-8 tc jednak ten cykl okazał się spóźniony gdyż owulacja wystąpiła w 24 dc :-) dlatego nie jestem jeszcze w stanie przewidzieć dnia porodu. Pierwszą bete zrobiłam 10 dni od ovu i wyszła 28 , kolejna 60 i następna ponad 600 :-) Byłam w zeszłym tygodniu i ginekologa i póki co było widać tylko pecherzyk ciążowy. 15 lipca mam nadzieje ujrzeć upragnione serduszko; -) Z objawów mam jedynie delikatne wieczorne mdlosci i czestomocz :-)

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny to moze i ja sie przywitam.w srode testowalam i wyszly 2 kreseczki.az sie boje zapeszac.mam juz synka,a teraz po pol roku staran mam nadzieje ze bedzie mial rodzenstwo
    we wtorek mam wizyte u gina.troche szybko,wolalabym za tydzien zeby ten 7tydz byl i juz cos wiecej bylo widac,ale w srode rano jedziemy na wyczekany urlop do mojej mamy i jednak zdecydowalismy sie na wizyte jeszcze przed wyjazdem.
    z obliczen termin mam na 11 marca

Dziewczyny, nieśmiało się witam licząc, że zagoszczę tutaj właśnie do marca
    w czwartek 10dpo - beta 25,5 mUI/ml, dzisiaj 14dpo - beta 211 mUI/ml, jak myślicie jest w normie?

może trochę coś o mnie ... z mężem o potomka staramy się od października 2017, ostatnie dwa cykle wspomagane były CLO i pregnylem i mam wrażenie, że stał się cud wierzę, że wszystko będzie ok, tego również życzę Wam dziewczyny!!!!

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    agniesia19_87 dagmaraz Kinea Cześć dziewczyny! Trzymam za Was wszystkie kciuki!

Kinea Kinea od października 2017? To tak przyszłościowo! Przypuszczam, że chodziło Ci o 2015? Gratulacje!

Normy beta hCG dla tygodni ciąży, licząc tygodnie od ostatniej miesiączki:

3. tydzień 5 - 50 mIU/ml
    4. tydzień 5 - 426 mIU/ml
    5. tydzień 18 - 7,340 mIU/ml
    6. tydzień 1,080 - 56,500 mIU/ml
    7. - 8. tydzień 7, 650 - 229,000 mIU/ml
    9. - 12. tydzień 25,700 - 288,000 mIU/ml
    13. - 16. tydzień 13,300 - 254,000 mIU/ml
    17. - 24. tydzień 4,060 - 165,400 mIU/ml
    25. - 40. tydzień 3,640 - 117,000 mIU/ml

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    KlaudiaB, oczywiście 2015!
    właśnie ta ciąża sprawia, że nie mogę się skupić i uwierzcie mi nie wynika to z mojego charakteru

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Haha Ja normalnie jestem zakręcona a teraz już w ogóle!

Junior Member
    bara

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-15 zobacz kalendarz
    No i pierwsza wizyta u gin za mną... co prawda na usg widać było tylko pęcherzyk ciążowy ale jakoś mnie to uspokoiło dostałam luteinę 2x dziennie i oczywiście kwas foliowy plus witamina D bo mam za niską ale to łykałam od dawna :P i teraz pozostało mi tylko odpoczywać i myśleć pozytywnie za 2 tygodnie kolejna wizyta serduszkowa pozdrawiam !!!

Ostatnio edytowane przez bara ; 11-07-16 o 20:10

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów