Strona 58 z 209
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Anek współczuję!!! Co tu robić całymi dniami... Oszalałabym

2. dzieckozakupy.pl
    Sama juz nie wiem bo w kolko tv, tablet i sudoku:-P na czytanie ksiazki nie mam akurat weny, ake dzisiaj wpadlam na pomysl ze chyba znowu zaczne szydelkowac bo juz nie mam pomysłu na nic innego O.o

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    Katharina

O mnie
    też myślałam o szydełkowaniu

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    anek współczuję takiego ograniczenia ale wierzę że szybko znajdziesz jakiś "zabijacz" czasu i nim się obejrzysz będziesz mogła wstać.

Member
    magnoliaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez anek88 Zobacz posta
    Magnoliaa a co do tetna to ono jest rozne u kazdego dzieciaczka wiec tetno Twojego jest idealne:-) wazne zeby ponoc bylo pomiedzy 120-170 wiiec duuuuzy zakres:-)
    ok to sie uspokoilam ogolnie zauwazylam,ze od kilku dni jestem jakas dziwnie spokojna. Nie szukam juz w google problemow i zle mysli przeszly. Tylko czy to dobrze...

kurde nie wiedzialam,ze musisz tak lezec plackiem:/ ja tylko przy plamieniu mialam nakaz przez tydzien sie oszczedzac. Teraz tez wiekszosc dnia leze ale to bardziej z nudow. Co innego chciec a co innego musiec:/ wspolczuje!

Magnoliaa no ja mialam duze krwawienie dwa tyg temu i od wtedy juz sie zaczelo lezenie, pozniej wyszedl krwiak wiec dalej lezenie, a teraz okazalo sie ze jeszcze wiekszy 3,5 cm na 1,5 cm i cala macica niejednorodna wiec wyboru nie ma O.o ale to fakt tak jest, jak sie chce lezec to nie ma kiedy itd, a jakby sie cokolwiek zrobilo nawet obiad to nagle okazuje sie ze nie mozna.. ale wszystko zniose byle bylo dobrze:-) Te co moga niech sie poruszaja i podotleniaja za mnie hihi:-P

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Anek88 jak musiałam leżeć w pierwszej ciąży to właśnie dużo książek czytałam. A potem tak sie przyzwyczaiłam do leżenia, ze leżałam nawet wtedy, jak już nie musiałam :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Glooo Zobacz posta
    Ile ma twój synek ?
    Mój nie chodzi i tutaj jest problem... Ma mocno obniżone napięcie osi ciała i podobno ma czas do 18m. Nie jest łatwo. Jednak waży te 10 kg. W dodatku mam mieszkanie poziomowe i w ciagu dnia wchodzę i schodzę z nim wiele razy.
    Mój młodszy syn też miał bardzo obniżone napięcie zaczął chodzić jak miał 18 miesięcy i u nas bardzo pomogły masaże metodą bowena

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Anek współczuję leżenia ale dzidzia najwazniejsza. zobaczysz 3 tygodnie szybko minie a później napewno wszystko będzie dobrze i będziesz pokonywać maratony spacerowe

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    [I]Nihill[/I powodzenia u lekarza i trzymam kciuki za bijące serduszko. Daj znać jak będziesz po wizycie.

Anek Oj biedna oszaleć można tak leżąc ale to dla dobra fasolki. Może zaproś jakąś przyjaciółkę i zróbcie sobie babski wieczór na leżącą.

Co do rozstępów. Ja w obu ciążach rzadko się smarowałam. Tak ze 2 razy w tyg. Rozstępu nie mam ani jednego ale moja mama ich nie miała więc ja też nie powinnam mieć. Teraz mam plan się smarować żeby mieć jędrniejszą skórę.

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów