Strona 56 z 211
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Mona_Lisa Aplikacja 'moja ciąża' jest spoko

magnoliaa http://www.suwaczek.pl/ jak już sobie wybierzesz to Ci wygeneruje adres. Wchodzisz w swoje ustawienia profilu i klikasz edytuj sygnaturę i tam sklejasz ten adres

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Synek 20 sierpnia będzie miał 19 miesięcy, też miał problemy z napięciem, rehabilitacja pomogła teraz biega, wspina się po meblach. .. tylko z przemieszczanie się do celu jest problem, bo zawsze jego plany są inne niż moje. Waży chudzinka niecałe 11kg.

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Witaj Mona Lisa z aplikacji polecam jeszcze dwie anglojęzyczne Pregnancy+ bo są fajne wizualizacje dzidziusia A jeszcze fajniejsze jest Ovia, ciekawe informacje, przepisy kulinarne i spodobała mi się funkcja pokazująca wielkość dłoni malucha w porównaniu z przewidywaną wielkością dłoni noworodka (działa od 9 tyg. ).

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Co do aplikacji to ja używam: Asystent Ciążowy i Happy baby

Dziś kolejna wizyta u ginekologa i pragnę usłyszeć serduszko, bo już się zaczynam ta niepewnością denerwować. Niby macica powiększona i mam obolała piersi ale zero wymiotów dobre samopoczucie.

Nihill o ktorej masz wizyte?♡ ja kochana nie mam juz zaaaadnych ale to zadnych objawow, nawet kbolalych piersi, zawrotow w glowie nic. Czuje sie jakbym w ogole nie byla w ciazy. Ale 3 mam sie tego ze we wtorek tez juz sie tak czulam a na wizycie bylo wszystko ok z dzidziusiem wiec widocznie mamxto szczescie ze zjowu bedzie ciaza bezobjawowa:-) chociaz i tak po wizycie 26.08 zakupie chyba detektor tetna zeby sie troszke uspokoic pomiedzy tymi wizytami, tym bwrdziej ze jesli na kolejnych bedzie ok to wydluza sie juz normalnie do wizyt co 3-4 tygodnie♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez KlaudiaB Zobacz posta
    Mona_Lisa Aplikacja 'moja ciąża' jest spoko

magnoliaa http://www.suwaczek.pl/ jak już sobie wybierzesz to Ci wygeneruje adres. Wchodzisz w swoje ustawienia profilu i klikasz edytuj sygnaturę i tam sklejasz ten adres
    Dzieki

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Dzień dobry wstałam z bólem podbrzusza i bioder. Z typowych i kawie ciążowych mam tylko rosnące piersi i bóle. Wymiotywałam zawsze po śniadaniu, ale odstawiłam witaminy dla kobiet w ciazy i przestałam. Zaobserwowałam ze to zawsze po ich zarzyciu przytulałam sedes. Powodzenia na wizytach. Trzymam kciuki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wow, ja to jakaś nie na czasie jestem :-) a do czego służą te aplikacje? :-) hihi

Co do objawow, to u mnie mdłości jakby trochę mniejsze. Piersi też mniej obolałe. Jedyne co mi zostało to ciągła chęć spania, aczkolwiek ja to śpioch jestem i przed ciąża tez lubiłam sobie drzemki robić.

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Anek wizytę mam o 16 dziś.
    Wczoraj dowiedzieliśmy się z mężem że jego siostra jest w 10 tygodniu ciąży ma termin porodu na 8 marca i to jej 3 dziecko jest załamana, bo to wpadka i nie planowali kolejnego dziecka. A ja poczułam się tam przybita tym wszystkim, brakiem pewności że od rana mam zły nastrój, odechciało mi się nawet urlopu. Jeśli dziś nie usłyszę serduszka to się poryczę. To ostatni dzień 8 tygodnia ciąży, więc jeśli wszystko jest dobrze to powinnam usłyszeć na usg już serce dziecka.

Nihill rozumie twoje rozlalenie i rozgoryczenie, wszystko jest spowodowane ta niepewnoscia. Ja jednak wierze i 3 mam kciuki z calych sil za Twoja dzisiejsza wizyte♡ Uslyszusz serduszko malenkiego szkraba i uspokoisz się na troszke :-*

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów