Strona 55 z 211
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Mona_Lisa witam w marcóweczkach. Na forum jesteśmy już w trzy z terminem 26 marzec. Który tydzień wyliczył Tobie lekarz?

2. dzieckozakupy.pl
    Wg okresu leci teraz 8 tydzień ale na usg bąbelek był o tydzień młodszy 7t4d. Nie przejmuje się tym bo w poprzedniej ciąży moje dziecko co usg (a miałam je co wizytę - na NFZ) było młodsze, urodziło się po prostu mniejsze, w 41tc z wagą 2900g.

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    dziewczyny jak ustawilyscie sobie ten fajny paseczek liczacy tygodnie ciazy?

Jejku ile stron do przeczytania. Super ze wszystko ok po wizytach i mam nadzieję że krwiaczki wam zejda dziewczyny. Ja mam wizytę dopiero w przyszłym tygodniu.wczoraj miałam przerwę w objawach ale dziś wszystko wrocilo.juz zaczęłam panikowac witaj mona lisa mamy termin na ten sam dzień.

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Cześć
    Ile naklilałyście hehe
    Temat rozstępów dla mnie to bolączka.
    W pierwszej ciazy smarowałam się 3 razy dziennie, a mam ich sporo. Na szczęście najwiecej pod pępkiem i na boczkach. Nie chce wiedzieć jak bym wygladała gdybym sie nie smarowała. Teraz troche nie mam na to siły. Mój syn to wampir energetyczny- w pozytywnym znaczeniu. Wieczorami zazwyczaj padam ze zmęczeni. Dziś bolał mnie brzuch i to bardzo mocno... W pierwszej ciąży z takim bólem byłabym już w szpitalu... Teraz wiem, że to nie musi być nic złego. Ciężko się oszczędzać mając jeszcze małe dziecko. Ciesze się z kolejnych osób na grupie.

O mnie
    Może założycielka grupy podjęłaby się stworzenia listy z loginami. Tak dla jasności ile nas jest. Pózniej możemy dopisać płeć dziecka i np datę porodu??

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    No z maluchem nie jest łatwo w ciąży. Np. jak próbuję się z nim przemieścić np. do auta to za rękę za nic nie pójdzie tylko trawersuje jak uciekający zając, więc nie puszczam go na ziemię tylko taszczę, bo bym nigdzie na czas nie dotarła... Do tego ma jakiś regres z kp, wisi na mnie godzinami. Chyba mam już mniej mleka. Przestawił sobie drzemki, teraz np. jeszcze nie śpi, wczoraj chodził mi po głowie do 23:00

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Starfish Zobacz posta
    No z maluchem nie jest łatwo w ciąży. Np. jak próbuję się z nim przemieścić np. do auta to za rękę za nic nie pójdzie tylko trawersuje jak uciekający zając, więc nie puszczam go na ziemię tylko taszczę, bo bym nigdzie na czas nie dotarła... Do tego ma jakiś regres z kp, wisi na mnie godzinami. Chyba mam już mniej mleka. Przestawił sobie drzemki, teraz np. jeszcze nie śpi, wczoraj chodził mi po głowie do 23:00
    Ile ma twój synek ?
    Mój nie chodzi i tutaj jest problem... Ma mocno obniżone napięcie osi ciała i podobno ma czas do 18m. Nie jest łatwo. Jednak waży te 10 kg. W dodatku mam mieszkanie poziomowe i w ciagu dnia wchodzę i schodzę z nim wiele razy.

Dziewczyny macie/znacie/polecacie może jakieś fajne aplikacje na tel dotyczące ciąży?

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Mona lisa - aplikacje 1.moja ciąża, 2.nasza ciąża i 3.asystent ciążowy. Ja używam tej 1 i tej 3 w tej 1 jest bardzo dużo ciekawych informacji

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów