Strona 54 z 211
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    My meldujemy się po wizycie,nasza dzidzia jest 3 dni do przodu wg crl czyli na 11+1tc,machala mamie łapkami jak tylko chcieliśmy ją podglądać tu wszystko w najlepszym porządku,szyjka też ok
    Co do boli brzuszka lekarz zwiększył dawkę luteiny ( biorę pod językowo dla mnie wygodniejsze)straciłam synkow więc dlatego od początku jestem na luteince mając nadzieję,że ona działa dobrze baaardzo zapobiegawczo,a co do wyników moczu,jest infekcja,ale jak na razie nie mogę brać antybiotyków biorę urosept 3x2 na kolejnej wizycie dostane antybiotyki bo będziemy już w II trymestrze,plus będę musiała wtedy zbadać crp żeby sprawdzić stan zapalny w całym organizmie

Co do lekarza na NFZ w poprzedniej ciąży chodzam na NFZ wizyty miałam co 2 tygodnie - ciąża mnoga,na kazdje miałam robione usg - wydane mi się że wszystko zależy od lekarza,teraz chodzimy prywatnie
    Ja na l4 jestem gdzieś od 4-5tc od razu wzięłam zwolnienie od lekarza,na głowę bym w pracy dostaala,z każdym bólem bym biegała do ubikacji,w poprzedniej ciąży dostałam zwolnienie od lekarza ale nie chciallam go bo koleżanka była na zwolnieniu i obarczylabym wszystkim jedna dziewczynę,zostałam kolejne tygodnie później bardzo zalowalam bo nawet dziękuję nie uslyszam od nikogo tylko pretensje były ze nikogo na moje miejsce nie ma. Teraz wzięłam zwolnienie dałam w pracy i baju baju

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez chomiczek Zobacz posta
    Wiolka ja wczoraj byłam na pierwszej wizycie. Tez się bałam, że idę zbyt późno. Gin powiedziała, że jeśli nie ma plamień, specjalnych boleści brzucha to nie ma sensu przychodzić np. w 5 tyg bo często nic jeszcze nie widać. Nie martw się!.
    Stosowałam zwykła oliwkę w żelu Johnson^s baby. Delikatne rozstępy mam, ale to już chyba genetyka, Rozstępy np. na nogach miałam już jako nastolatka....
    a w którym tygodniu jesteś?

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Cytat Zamieszczone przez Pati82 Zobacz posta
    Starfish kliniczny to Ligota?
    Tak, a teraz myślę o szpitalu Bonifratów. Termin mamy podobny, może się spotkamy. Mój lekarz obecnie nie pracuje w żadnym szpitalu, a wszystkie pacjentki śle na Ligotę.
    Koleżanka rodziła u Bonifratów i ogólnie oceniała ok, chociaż miała ciężki poród indukowany 2 razy i tak zakończony cesarką.

Wybór jest trudny, o każdym szpitalu są różne opinie, chyba wybiorę się na rekonesans) Wybadam klimat.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Paula07 dobrze ze po wizycie wszystko w porządku

co do rozstepów to mocno sie w poprzedniej ciazy smarowałam, bo miałam rozstępy z czasów wyrastania, szczerze to myśle ze jak ma sie do nich tendencje to troszkę da sie ochronić ale nie zawsze sie udaje, mi duzo pojawiło sie tak w 33 tyg i po porodzie kiedy nie dałam rady po cc sie smarować i wtedy mocno mnie wysypalo, o tyle lepiej że sa cieniutkie i po 3 latach mało widoczne, mam tez znajomą która 3 razy rodziła i nie ma ani jednego rozstepu a nawet szczególnie sie nie smarowała,
    także geny maja duze znaczenie, ja wiem że musze sie mocno smarować żeby nie pojawiło sie ich duzo wiecej i zeby nie było głębszych,
    a co myslicie o bio oil ?

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    ja póki co też stosuję palmersa chociaż ciężko mi się zmusić do regularnego smarowania. zapach jest intensywny ale na szczęście jeszcze mnie od niego nie mdli chyba mi się udzieliło i też męczyły mnie w nocy dziwne sny. hormony powodują, że tak wyobraźnia działa czy co

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Co do rozstępów,próbowalam wielu specyfików,dla mnie najlepiej sprawdziła się oliwka rossmanwska dlaa kobiet w ciąży,baby dream czy coś takiego

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    A ja mam rozstępy po okresie dojrzewania i zmiany wagi, a po ciąży na szczęście nic nowego nie zauważyłam. Bałam się bardzo o brzuch, bo mnie koleżanka postraszyła, a mój wygląd bez zarzutu i oby tak po drugiej ciąży zostało, bo tych wcześniejszych na plecach, udach i trochę na biuście mam wystarczająco. Smarowałam się Elancyl'em, najlepiej kupić na allegro, jest wydajny, ma ładny zapach. Do tego co drugi dzień podczas kąpieli szorowałam strategiczne miejsca gąbką do masażu )
    A co do pracy póki co jestem na wychowawczym i rozwijam własny biznes co daje mi satysfakcję i mogę pracować po swojemu i kiedy mi pasuje☺ Poprzedni praca to był etat w korporacji i było wstrętnie. ..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witajcie mamusie czy można jeszcze do Was dołączyć?
    Mam termin na 26 marca, jest to moja druga ciąża, mam już 2-letniego szkraba . Jestem dopiero po pierwszej wizycie u ginekoga i upragnione serduszko już pięknie biło . Dostalam skierowanie na badanie i początkiem września dopiero kolejna wizyta. Z ciążowych objawów to męczą mnie mdłości, senność - muszę codziennie zrobić sobie krótką drzemke bo bez tego nie mogę funkcjonować, ból piersi i moja ulubiona kawa teraz jest bleee :/.

Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Dziewczyny co do rozstepow to wydaje mi sie ze tu najwieksze znaczenie ma jednak genetyka jedne sie smaruja ciagle.a I tak popekaja a inne wcale I ani jednej kreseczki...ale dbac trzeba. Ja uzywLam bio.oil.I podobno palmers jest dobry wiec dokladnie tak jak piszecie :-)

Ja w pierwszej ciąży przeciw rozstepom smarowalam się seria z rossmana babydream, balsam i oliwka i świetnie się sprawdziły a poza tym mają świetny sklad, same naturalne składniki, bez żadnych konserwantów, parabenow, Peg-ow . Polecam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów