Strona 52 z 209
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Mam nadzieję że lekarka nie będzie sprawiała problemów z L4 bo czułabym się idiotycznie gdyby mi nie dała pomimo mojej prośby. I tak planuję w pracy powiedzieć wszystkim w 16 tygodniu więc to L4 to pewnie od 20 tygodnia by wchodziło w grę. Ze względu na kolegę z którym pracuję wiem że po moim odejściu On sam będzie musiał prowadzić całą firmę na pewno przez jakiś czas.

Chciałam dowiedzieć się najpierw kiedy pasuje powiedzieć o tym lekarce, żeby nie było za wcześniej i nie wyglądało to jak wyłudzenie L4. Myślałam o tej wizycie w 20 tyg, żeby wówczas po USG poprosić o L4.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Nihill dobrze że nam wytłumaczyłaś o co chodzi w Twojej pracy. Ja wybrałabym spokój i bezstresowe przebywanie w domku bo stres działa na niekorzyść, ale to jest tylko moje zdanie.
    Ja jestem na zwolnieniu od 6 tygodnia ciąży (druga wizyta). Ze względu na moją pracę fizyczną z noszeniem ciężarów, kończącą się umowę na czas określony i torbiel na jajniku.
    Mam nadzieję że jutro okaże się czy ten torbiel zmniejszył się czy nie. Mam nadzieję że będzie dobrze.

Dziewczyny cieszę się że na wizytach było wszystko ok. A te krwiaczki napewno wchłoną się i będzie dobrze.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez anek88 Zobacz posta
    Wiolcia89 naprawde jesli nie masz wykrytych zadnych przewleklych chorobsk, ani nie musisz przykmowac na stale zadnych lekow to na prawde nie ma sie co spieszyc ♡ w tym przypadku czas dziala ttlko na korzyść bo dzidus bedzie juz wiekszy i na pewno zobaczysz serduszko:-) na kiedy masz wizyte?
    niby tak ale chyba dopóki nie usłysze od lekarza że na tym etapie jest ok to sobie bede wkręcac cos ciagle
    wizyte mam w przyszły wtorek, chociaż przez weekend bedę myslami zajeta bo 15 organizuje 3 urodzinki córki wiec zleci mam nadzieje

Wiolcia rozumie Cie w 100% i Twoj niepokoj♡ Mam nadzieje ze ten tydzidn szybciutko Ci zleci♡
    Monika0603 mam rowniez nadzieje, ze Twoja jutrzejsza wizyta przebiegnie pomyślnie i torbierek sie zmniejszy.
    Nihill jesli planujesz isc dopiero ok 20 tygodnia na l4 to na pewno na tym etapie nie bedzie to wygladalo na wyludzenie;-) z czego i tak ciaza sama zweryfikuje czy dasz rade wytrzymac w pracy do tego 20 tygodnia ♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member
    nihill

O mnie
    wiem wiem że to wszystko to tylko moje plany..... kończę powoli 8 tydzień dlatego odnoszę wrażenie że do 20 tygodnia spokojnie wytrzymamy. A co będzie czas pokaże.

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Wiolcia ja bym nie wytrzymała... popędziłam do lekarza od razu jak tylko zrobiłam test, weszłam o 23 bo powiedziałam, że bez 100% pewności się nie ruszam teraz jestem po 2 wizycie, serduszko biło więc chwila ulgi.

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Nihill pewnie w 20 tygodniu będziemy miały już lekko zaokrąglone brzuszki zwłaszcza te dziewczyny które już raz rodziły.
    Anek dziękuję za słowa otuchy
    Katharina ja jeszcze nie słyszałam serduszka. Na pierwszej wizycie było tylko endometrium takie jak na początku ciąży, druga wizyta to ciałko żółte. Teraz mam nadzieje że usłyszę serduszko. W pierwszej ciąży miałam podobnie i dopiero na trzeciej wizycie ujrzałam zarodek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    ciesze sie, ze wszystko u was dobrze dziewczyny
    Mam pytanie z zupelnie innej beczki czy stosujecie juz jakis balsam przeciwko rozstepom? macie jakis sprawdzony?
    Ja wlasnie kupilam palmersa, to tak na poczatek. Pozniej mam zamiar stosowac Mustele, jest duzo drozsza ale podobno rewelacja, lekarze ja polecaja.
    Chcialabym was jeszcze wszystkie przestrzec bo mamy lato zebyscie stosowaly kremy z filtrem, najlepiej 50! Moja kolezanka w ciazy dostala hiperpigmentacji. Ma na polikach dwie duze brazowe plamy i niestety nie ma na to zadnej rady takze zabezpieczajmy sie przed tym

Senior Member
    nihill

O mnie
    ja kupiła tylko Palmersa jeden balsam przeciwko rozstępom w ciąży i poza tym wykańczam stary balsam nawilżający cały czas.

Ja jade na urlop w poniedziałek i tez mam już kremy z filtrem i planuję tylko cień.

Ja mam sprawdzona oliwke z baby dream z rossmana, cale 13 zl a jest rewelacyjna:-) zreszta kazdy kosmetyk, ktory bedzie stosowany regularnie bedzie rewelacyjny:-P

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów