Strona 51 z 211
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    CO do wizyty to ogólnie było dziwnie,bo niby super wszystko co mogłyśmy było zbadane ale nie dostałam żadnego skierowania na badania krwi czy moczu, mamy zająć się tym jutro jak będzie już USG. Stwierdzenie że nic nie powinno się wydarzyć dotyczyło mojego pytania o wakacje, gdyż w poniedziałek wybieramy się na urlop i zapytałam czy wszystko w porządku i czy mogę wyjechać, wtedy pani doktor powiedziała że wszystko jest dobrze i jeśli serduszko bije to nic nie powinno się wydarzyć i możemy wyjechać.

Zobaczymy co bedzie jutro...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nihill

O mnie
    W kwestii pracy to mam mieszane uczucia, bo mam prace lekko biurową od 8-16 poza pozycją siedzącą to nie jest praca zagrażająca ciąży więc teoretycznie mogłabym pracować i do 8 miesiąca. Jedynym zdrowotnym przeciwwskazaniem jest stres, bo moja praca wymaga stalowych nerwów a stresujące sytuację pojawiają się codziennie. Firma się rozwija szef dokłada nam obowiązków nie oferując żadnej nowej osoby do pracy, jestem tym oburzona bo nie liczy się z pracownikami choć ogólnie kontakty mamy raczej przyjacielskie.

Jednak jest druga strona medalu, finanse... praca po prostu mi się nie opłaca. Gdy postanowiliśmy z mężem że chcemy mieć dziecko pierwszy krok uczyniłam do szefa w kwestii umowy o pracę i tak w maju 2015 r po wielkich negocjacjach dostałam umowę o prace na czas nieokreślony jednak składkę zdrowotną mam potrącaną z wypłaty co miesiąc, gdyż szef stwierdził że jego firmy nie stać na taką umowę dla mnie. Teraz wygląda to tak, że zarabiam mniej niż należy mi się na L4.

Aaaa :-) no to co innego:-) mysle ze jutro powinna ci wszystko powiedziec, jakie badanie, na kiedy itd. Wydaje mi sie ze przez ten telefon wypadla pewnie z rytmu i jutro na spokojnie pogadacie o wszystkim:-) ja zawsze biore sobie karteczke o co chce ew zapytac, i jak w trakcie nic nie mowi o tym co mialam akurat na liscie to pytam :-) jak nie napiszę to na ogol5 gdzies mi to ulatuje w trakcie wizyty a tak przynajmniej wychodze z gahinetu ze wszystkim co chcialam wiedziec:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Nihill kochanie jesli wiesz ze sa strsy to po co sie na nie swiaeomie narazac ♡ skoro wiesz, ze nie dostaniesz i tak pomocy w postaci dodatkowej osoby, to lepiej Ci zwyczajnie siedziec w domku. Co do tej skladni zdrowotnej, a to dziad jeden :-P dobrze ze jest umowa o prace, to jest najwazniejsze :-) a co do finansow to fakt z jednej strony sa bardzo istotne, ale z drugiej wybierajac np 200 zl wiecej a spokoj i pewność mniejszego strsu, ja bym wybrala to drugie :-)

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    witam
    dziewczyny trzymam kciuki zeby wasze kwiaczki poznikały jaknajszybciej
    mam wrażenie że tylko ja nie byłam jeszcze na pierwszej wizycie, w sumie coraz bardziej się tym przejmuje bo przecież może byc coś nie tak?

A czekaj bo teraz do mnie doatarlo tak naprawdę to Ty mialabys wiecej bedac na L4 niz teraz masz na reke po odjeciu tejcskladki tak?:-)

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    nihil po przeczytaniu twojej sytuacji w pracy to chyba tez bym zdecydowała sie na zwolnienie, spokój jest wazniejszy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wiolcia89 naprawde jesli nie masz wykrytych zadnych przewleklych chorobsk, ani nie musisz przykmowac na stale zadnych lekow to na prawde nie ma sie co spieszyc ♡ w tym przypadku czas dziala ttlko na korzyść bo dzidus bedzie juz wiekszy i na pewno zobaczysz serduszko:-) na kiedy masz wizyte?

Senior Member
    nihill

O mnie
    tak teraz mam mniej wypłaty, niż dostałambym z L4.

Szef potrąca mi dość sporą cześć wypłaty.

Nihill to tym bardziej masz chy a jasna sytuacne ;-) powiedz ze masz stresujaca prace, ze firma jest w goracym momencie i nie czujesz sie na silach zeby pracowac i wsio:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów