Strona 50 z 211
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Chomiczek ja normalnie stosuje aplikatorem tak zalecilo 2 lekarzy. A co do krwiaczka to na zdjeciu albo opisie musisz mieć wymiary. Ide spac dziewczynki. Musi ae mnie wszystko zejsc. Dobranoc:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cześć
    Ja się właśnie szykuje bo mam zaraz wizytę,bardzo się cieszę bo w nocy miałam niepokojące bóle brzuszka na samym dole z lewej strony,nie takie ciążowe ale takie ostre pulsujace,mam nadzieję że wszystko jest Oki

Termin prenatalnych ustalony na 5.09 na 16:30:-) w prawdzie wizyte mam dzien po tym ale mysle ze najwyzej 6.09 nie bedziemy robic usg i wsio :-) Jak tam u was.
    Kto ma teraz najblizsze badania?

Paula07 3mam kciuki i czekam na dobre wiesci ♡♡♡

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez anek88 Zobacz posta
    Nihill, Chomiczek jak po wizycie?♡
    Witajcie, wczoraj miałam wizytę pierwszą niestety bez usg i dość krótką bo Pani ginekolog w trakcie wizyty dostała telefon od podopiecznej,że ma skurcze i już jadą do szpitala więc myśląc o tej dziewczynie nie miałam sumienia trzymać lekarki.
    Ale spokojnie jutro mam kolejną wizytę już USG po ogólnym badaniu pani doktor stwierdziła że macica jest należycie powiększona, szyjka zamknięta na amen Wyliczyła mi termin na 21 marzec więc wcześniejszy niż kalendarz pokazywał, jednak to się może zmienić po jutrzejszym USG. Co do zaleceń to mam jedynie zwiększyć dawkę kwasu foliowego i dostałam lek na zaparcia które niestety towarzyszą mi od początku ciąży.

Reszta już jutro, skierowanie na badania. Zastanawiam się tylko jak to wygląda u was z USG bo słyszałam o dziewczynach które mają po kilka USG. Ja dostałam info że to USG i w 13 tygodniu jest w moim zakresie, a na NFZ mam dopiero w 20 tyg bezpłatne USG. U was też tak to wygląda? Lekarza macie na NFZ czy prywatnie.

Nihill oj szkoda. Tzn tez bym pewnie tak jak Ty nie miala sumienia jej trzymac ale Ty tez bys chciala juz to pewnie miec za soba ♡ ja mialam juz 4 razy usg. Do lekarza chodze prywatnie. U niego bylo wczorajsze usg, 2 usg mialam w poradni patologii ciazy-to jest normaknie na nfz i 1 na izbie przyjec. A Ty chodzisz prywatnie czy na Nfz?
    O fz slyszalam rozne opinie ale rzeczywiscie najczęściej nie jest to usg przy każdej wizycie. Chociaz to i tak pewnie zalezy od lekwrza I placówki.

Senior Member
    nihill

O mnie
    Ja chodzę pół na pół wczoraj i jutro idę prywatnie, ale mam założoną kartę tez u mojej pani ginekolog w placówce na NFZ i tam mam wizytę 1 września. Potem kolejna wizyta znów prywatnie bo i tak trzeba zrobić USG we własnym zakresie. Tak naprawdę to zastanawiam się czy jest sens chodzić na NFZ skoro i tak muszę też chodzić prywatnie...

Wiesz ja jestem cierpliwa... Do ciąży podchodzę z dystansem. lekarka powiedziała że nie ma żadnych problemów, szyjka jest zwarta więc jeśli tylko serduszko bije, to już nic nie powinno się wydarzyć.
    Ostatnio edytowane przez nihill ; 10-08-16 o 09:06

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nihill

O mnie
    a taka jeszcze wolna myśl...

Jak to jest u Was z L4 i pracą w ciąży? Pracujecie? Ustalałyście z lekarzem lub pracodawcę do kiedy pracujecie? Lekarz pytał o warunki w pracy itd? Czy to wy zaczynałyście rozmowę?

Nihill zrobisz jak bedziesz uważać ale generalnie jedno nie przeszadza drugiemu,z tym ze jesli nie bedzie potrzeby to tez bez sensu zebys np co 2 tygodnie byla badana. Ale to wszystko zalezy od tego jak bedzie przebiegala ciaza:-) co do lekarki to oczywiście bez urazy ale odwazne stwierdzenie daje ze jak byje serduszko to juz nic nie powinno sie stac. Ale to tez kwestia kto czego oczekuje. Tak czy inaczej mam nadzieje ze juteo zobacsysz swoja sliczna fasoleczke z pieknie bijacym serduszkiem ♡♡♡

Ja jestem na zwolnieniu od mementu krwawienia, wczoraj lekarz tylko sie upewnil i zapytal ze ma nadzieje ze bylam na l4, no i nadal przedluzone do konca ciąży.
    W pierwszej bylam na zwoknieniu od 13 tc bo trafilam do szpitala z porojieniem zagrazajacym, a w drugiej ciazy od 6 tc ze wzgledu na zawód.
    A ty chcialabys pracowac czy isc na zwolnienie? Najwazniejsze jest jak dana kobieta czuje sie w ciazy i jaki rodzaj pracy wykonuje. Znam takie co sa od poczatku a maja lajcikowa prace, a znam tez takie co lekkiej pracy nie maja ale czuja sie bdb i chca jeszcse popracowac. Takze znowu indywidualna kwestia:-)
    Ostatnio edytowane przez anek88 ; 10-08-16 o 10:07

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów