Strona 46 z 209
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Paula07 rodziłaś też naturalnie czy tylko przez cc zastanawiam się ile razy można mieć cc.Mąż się śmieje,że jak teraz wszystko będzie ok za dwa lata postaramy się o trzeciego maluszka

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez anek88 Zobacz posta
    Pati88 wizyte mam dzisiaj o 20:40 bo i tak musimy zbadac co sie dzieje z krwiakiem.
    To super,że już dzisiaj będziesz spokojniejsza ja muszę czekać do 26.08 zastanawiam się tylko czy nie przesunąć wizyty u mojej lekarki,bo jestem umówiona na 29.08 czyli tylko trzy dni między jednym,a drugim usg.

Ja mam 4 dni dni roznicy bo teraz bylam w piatek na wizycie. Pytalam sie lekarki czy to nie przeszkadza, to mowila ze nie i spokojnie moge miec znowu usg. Eh jeszcze 4 godziny. Obrzek piersi i tkliwosc nadalxnie wrocily... no nic zobaczymh. Mam nadzieje ze Bozia tym razem bedzie dla nas łaskawa i nie doswiadczy nas znowu czyms tak bolesnym.

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Junior Member
    AniaK112

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a ja mam wizytę w piątek na 3 godziny przed wyjazdem. Mam nadzieję że będzie ok już się nie mogę doczekać aż zobaczę maluszka

Ja mam badania prenatalne 31 i chyba tez zrobie testy pappa jesli cos na usg bedzie nie tak w innym wypadku to nie.

Dziewczyny dajcie znać po wizycie u lekarza i trzymam kciuki

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cytat Zamieszczone przez Pati82 Zobacz posta
    Paula07 rodziłaś też naturalnie czy tylko przez cc zastanawiam się ile razy można mieć cc.Mąż się śmieje,że jak teraz wszystko będzie ok za dwa lata postaramy się o trzeciego maluszka
    Ja miałam tylko cc,po cc ciąży donoszonej kolejna ciążę można rodzić sn - jeśli nie ma żadnych przecieskazan,ja natomiast miałam cc w 23tc przeszło 9 m-sc temu,niby jak jest cesarka robiona na macicy ciężarnej (czyli cc wykonywana do 30tc) to taka kobieta już nigdy nie będzie mogła rodzić sn,jest to bardzo niebezpieczne.
    Ja powiem tak wiele kobiet chce mieć robione cc,nawet na życzenie,wiadomo każda kobieta przechodzi to inczeh dla mnie po cc ból był bardzo duży (przez 2 doby po cc jesteś na morfinie) co prawda ja nie odlezalam nawet 12h. Tylko zwleklam się szybciej z łóżka i zamiast odpoczywać średnio co pół godziny wloklam się do dzieci,z tego też powodu mi pusscily szwy na brzuchu,wiadomo może inna kobieta cc przechodzi lepiej tak samo z sn,jedna przejdzie w miarę oki a druga będzie schodzilla z tego świata z bólu

Nowa akcja fundacji Kobieta z Brzuszkiem !

UWAGA ‪#‎COACHING‬/‪#‎PSYCHODIETETYKA‬ za Pluszaka,
    ruszamy z nową akcją na Dolnym Śląsku, Pomorzu i interaktywnie w Polsce - ilość miejsc ograniczona!

https://www.facebook.com/fundacjaKzB/?fref=nf
    http://kobietazbrzuszkiem.esy.es/
    https://twitter.com/fundacjakzb

Zapraszamy !

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Na pewno zrobię to usg prenatalne, idę do takiego fajnego i bardzo dobrego lekarza którego poleca mój standardowy ginekolog i którego lubię i mu ufam (synek jest zdrowy) W poprzedniej ciąży polecał te testy pappa więc teraz od razu zapytam 16 mojego ginekologa o skierowanie, żeby jak ostatnio nie biegać z samego rana. Trzeba je zrobić bodajże do 24 h od usg żeby lekarz mógł je sparować. Mam abonament w Medicover, ostatnio dopłacałam tylko za płytkę z nagraniem z badania, mam nadzieję, że teraz też tak będzie bo jak słucham ile płacić za te wszystkie badania to się włos na głowie jeży...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    A co do porodu to rodziłam SN do wody, polecam i chyba teraz też się zdecyduję jęśli będę miała możliwość. Mam wątpliwości czy w tym samym szpitalu, bo wiele rzeczy mi się nie podobało (głównie przed i po porodzie)...

Starfish swietnie ze mialas taka mozliwosc porodu, u nas niestety w zadnym szpitalu nie ma takiego rarytasu, a bylo by wspaniale.
    Ja mam jeszcze dwie godziny stresu przed soba O.o
    Ostatnio edytowane przez anek88 ; 09-08-16 o 18:46

Nihill, Chomiczek jak po wizycie?♡

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów