Strona 45 z 211
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    U mnie jest o tyle inaczej, że z moim partnerem nawet razem jeszcze tak 100% nie mieszkaliśmy razem. Pomieszkiwanie to coś zupełnie innego. Wyobrażałam sobie, że najpierw odpowiednio przetestuję jego hehe ale widać los chciał inaczej, zostanę wyrzucona na głęboką wodę. Zamieszkamy razem od połowy września. A mi hormony buzują, wszystko mnie denerwuje. Będzie się działo! Biedny on :P

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Badanie prenatalne mam na 30.08. Chcę zrobić też testy pappa, bo mam 32, a mąż 39 lat.
    Zmykam zrobić coś do jedzenia. Pozdrawiam ciepło!

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Starfish tylko Pappa tak?

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Ja nie będę robiła żadnych testów bo zwyczajnie mnie na nie nie stać. W pierwszej ciąży też nie robiłam i mała urodziła się zdrowa. Wiem że każda ciąża inna ale w mojej sytuacji każdy grosik się liczy. Na wyjazd nad morze zbieraliśmy cały rok i jedziemy tylko że względu na Amelie. Druga ciąża była dla nas zaskoczeniem, ale już kocham moją małą fasolkę. Z tego wszystkiego aż popłynęły mi łezki.
    Dziewczyny które macie dzisiaj wizytę dajcie znać co i jak. Odezwę się później

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    chomiczek słodka ta twoja córa ile ma lat ? Moja bratanica ma 8 lat i ciągle męczy swoich rodziców a najbardziej jej się to udziela jak zobaczy mojego synka i trochę się z nim pobawi.
    Mój roczny maluszek jeszcze nic nie rozumie, choć już mamy rewolucje w jego życiu bo tak naprawdę ja się nim zajmowałam cały czas a teraz muszę odpoczywać i przyjechała teściowa później moja mama przyjedzie, potem mój mąż bierze urlop. I tak mam nadzieję że od września ja już dam radę się nim zajmować i lekarz mi na to pozwoli. Nie jest to łatwe bo do rodziny mamy 200 km. Ale i tak synek bardzo szybko akceptuje zmiany i nie przeszkadza mu że babcia się nim zajmuje.
    Co do testu papa i innych w pierwszej ciąży nie robiłam ponieważ USG wyszło książkowo i nie było potrzeby. Teraz mam 30 lat i jeśli badanie wyjdzie prawidłowo to nie będę go robić jeśli będą zastrzeżenia to się zdecyduję ale tyko na test Papa ale i tak trzeba się liczyć z tym że nie daje on 100% gwarancji. A błędy się zdarzają.

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Mój 9 latek wie o ciąży od samego początku,podobnie było z poprzednią,ale on jest starszy wszystko rozumie,nawet mój pobyt w szpitalu i stratę maleństwa.Z racji,że nie mogę dzwigać chodzi ze mną na zakupy,sprząta z mężem mieszkanie,a ostatnio nawet zaproponował,żeby dzidziuś dzielił z nim pokój,bo byłoby mu razniej zasypiać,jednym słowem bardzo się cieszy

Member
    Pati82

O mnie
    anek88 u mnie będzie 10 lat różnicy i już swoje lata mam podobno u mojej lekarki to wskazanie cc fakt,że cięcie musiałam mieć,bo synek ani razu się nie obrócił,możliwe,żę to przypadek lub taka moja anatomia okaże się Mam koleżankę,która w tym roku urodziła drugą córkę,pierwsza ciąża zakończyła się cc teraz miała wybór i zdecydowała się na kolejne cc i szczęście w nieszczęściu,że podjęła taką decyzję w trakcie zabiegu okazało się,żę ma ogromne zrosty i naturalny poród mógłby spowodować rozerwanie macicy i byłby zagrożeniem dla mamy i dziecka.Jej operacja trwała 1,5 godz,leżała dwa tyg w szpitalu i ma zakaz zachodzenia w koleją ciążę.Niestety cc to operacja i do końca nie wiadomo jak to wszystko w środku pózniej wygląda

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ja również nie będę robiła żadnych dodatkowych testów,chyba,że będzie jakieś wskazanie od lekarza.
    Ja mam już na koncie cc ta ciąża o ile dobrze się skończy również będzie rozwiazywana cc,innego wyboru nawet nie mam,lekarz tłumaczył mi ze już nigdy w życiu żaden lekarz nie puści mnie sn..już nie mogę się doczekc jutrzejszej wizyty

Member
    Pati82

O mnie
    anek88 nie przejmuj się brakiem dłości ja w pierwszej ciąży też nie wiedziałam co to jest nie miałam żadnych objawów ciążowych poza sennością ba remonotowałam mieszkanie w tym zrywałam tapety,skręcałam meble,a teraz totalne przeciwieństwo,czyli sprawdza się reguła,żę każda ciąża jest inna Trzymam kciuki żeby wszystko było ok kiedy masz kolejną wizytę?

Pati88 wizyte mam dzisiaj o 20:40 bo i tak musimy zbadac co sie dzieje z krwiakiem.

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów