Strona 44 z 209
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Pati82 spory ten koszt O.o a chcesz miec druga cesarke? Bo to ze kiedys byla nie jest wskazaniem do kolejnej. Moja bratowa dokladnie 15 misiecy po cesarce rodzila SN. Chociaz wiadomo kazda sytuacja, ciaza i porod sa inne:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Nihill daj znać. Ja też piłam, skąd mogłyśmy wiedzieć

Nihill 3mam kciuki za wizyte♡♡ wszystko bedzie dobrze kochana♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    Katharina

O mnie
    A mam jeszcze pytanie... Na jednym z portali, gdzie jestem zarejestrowana pokazuje mi że jestem w 9 tygodniu ciąży, na innym że w 8. Jak jest 8 tygodni i 6 dni to jak na to się patrzy?

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Witaj Katharina może taka niespodzianka to idealne rozwiązanie U mnie wszystko szło według planu ślub i za dwa miesiące ciąża szczęśliwie zakończona,natomiast starania o trzecią straconą trwały ponad poł roku,a o czwartą w której jestem teraz 9 miesięcy.Był to czas nerwów,płaczu i pytań czemu się nam nie udaje, może powinnaś sobie to inaczej tłumaczyć,żę spotkało Cię wielkie szczęście i wyróżnienie! w tych czasach tyle par ma problemy z zajściem w ciążę i donoszeniem jej.Życzę powodzenia i dużo zdrówka dla Was

Member
    Katharina

O mnie
    Może i Pati masz rację też tak to sobie właśnie tłumaczyłam. Teraz psychicznie mi o wiele lepiej ale jeszcze się nie mogę przyzwyczaić do myśli, że będę mamą. I tego całego zawirowania i przeorganizowania życia się boję! Jak to wszystko pogodzić, żeby i spędzać czas w domu i rozwijać się zawodowo

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Witajcie dziewczyny!!

Ale stron naskrobałyście wsparcie grupowe jest!!!!
    Ja już w blokach startowych czekam na wizytę, choć ta dopiero o 17tej. (to moja pierwsza, więc stres duży)
    Zastanawiamy się czy powiedzieć córce o ciąży. Ona biedna tak czeka, ostatnio dała nam swoją skarbonkę(zbiera na kota brytyjskiego) i mówi " Rodzice macie tą skarbonkę i kupcie mi w końcu siostrę.....już nawet może być brat, ile można czekać???" Odmawiam jej noszenia na rączkach, mąż ją kąpie i ona nie wie dlaczego tak się dzieje.
    Co do różnego rodzaju testów, ja nie robię, chyba, ze lekarz zadecyduje inaczej. W naszych rodzinach nie ma chorób, Zosia zdrowa i tego się trzymam, Nie chcę się dać zwariować......ale oczywiście to tylko moje prywatne zdanie
    [

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Katharina witaj!

na przyzwyczajenie się do nowej roli masz 9 miesięcy. Moja pierwsza ciąża była wymodlona, wystarana przez 9 miesięcy, a całą ciążę towarzyszyły myśli" Jak to będzie, czy sobie poradzę, czy będę umiała być dobrą matką i żoną??( teraz też mam takie myśli) Nowy członek rodziny to zawsze rewolucja , ale zawsze kończy się dobrze
    [

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Cześć, ale się rozpisałyście☺ Ja napisałam długą odpowiedz i mi się skasowała . ..

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Glooo, jestem z Chorzowa, a mieszkam w Zagłębie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów