Strona 43 z 211
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Ryjek a nie myślałaś o Nifty?

2. dzieckozakupy.pl
    Katharina a czy sa w Twojej rodzinie jakies duze wady genetyczne? Ja sama nie wiem co do konca myslec o tych badaniach, bo z jednej strony daja nam jakies tam whniki, ake czy zastanawialyscie sie co by bylo gdyby jednak wyszlo ze dzieciatko bedzie chore? Czy zmienilo by u was to chec posiadania go nadal? Czy nie denerwowalybyscie sie jeszcze bardziej? Ja oczywiscie nikogo tu nie neguje i sama nie wie czy bede robic czy tez nie te testy ale tak ogolnie przyszlo mi teraz to do glowy...

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    Katharina

O mnie
    Chorób nie było żadnych. Ani po mojej stronie ani po jego. Jednak sporo o tym czytałam i to niekoniecznie musi być przekazywane... Ja się okropnie boję tych chorób... Czasami dzieci umierają bardzo szybko- rzadko żyją do 2 roku życia. Ta wizja jest tak przerażająca, że chyba chciałabym wiedzieć od razu. To mój największy koszmar. Zaraz później jest poród heh. A która z Was słyszała o Anibell?

Ja slyszalam i nawet kiedys rozmawialysmy z kolezanka na ten temat. W sumie wydaje sie to byc dosyc ciekawe rozwiazanie. Chociaz jak tak sobie mysle to nie wiem czy tez naprawde skuteczne:-) tak nadmuchujemy ten balonik na chwile, a porod czesto trwa wieeeele godzin i sila napierania na krocze i tak jest inna.co nie zmienia faktu ze cos tam moze troszke porozciaga:-) a zastanawiasz sie nad tym?:-)

Member
    Katharina

O mnie
    Anek tak. Zapytam mojego ginekologa co o tym sądzi. Ja bardzo chciałabym wrócić jak najszybciej do sprawności. Przeraża mnie to nacinanie. Jeśli jest to sposób, by tego uniknąć to ja mogę zacząć ćwiczyć już teraz

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Katharina Nie słyszałam nigdy ani o NIFTY ani o Anibell

Ja mam za sobą dwa porody SN z czego pierwszy koszmarny trwający 17 godz , drugi już lepiej bo trochę ponad 8. Kolejnego boję się strasznie ale każdego dnia sobie powtarzam że tysiące kobiet dziennie rodzi to co ja nie dam rady!!! Poza tym mam cichą nadzieję, że może tym razem uda mi się dostać znieczulenie- do trzech razy sztuka hihi

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Ja tez rodzilam SN i nie mialam nacinanego krocza. I poszlo mi to bardzo sprawnie bo na porodowce bylam tylko 3 godziny, z czego bole parte to niecale 10 minut:-) a jestem naprawde drobniutka. Takze nie ma reguły. Jedynie Jula miala 2 pkt odjete bo musiala sie biedna pomiedzy moja miednica naprzeciskac bo wąska i przez to obnizylo sie napiecie i miala dol cialka podsiniony. A do sprawnosci po pirodzie wrocilam ekspresowo. 3 dni po porodzie jak przyszly doxmnie znajome to nie mogly sie nadziwic ze moge sobie siedziec z podlozonymi nogami pod tylek. Byly slabsze dni ale bylo ich mniej niz wiecej. Poza tym nie raz mowilam na ten temat roznym osobom, najwazniejsze jest nastawienie, nie mozna sie spinac i trzeba byc dobrej mysli w tym temacie ♡♡♡ nie my pierwze i nie ostatnie rodzimy:-) ♡♡♡

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Jezusie ... za 1 godzinę wychodzę z pracy żeby zdążyć na 16 do lekarza...i jak czytam o tych chorobach i problemach to aż się boję tam iść.
    Ponieważ też między dniem zapłodnienia, a pozytywnym testem ciążowym piłam alkohol....wierzyłam dotychczas ze to się wielu kobietom zdarza gdy nie wiedzą o ciąży i nie skupiałam się nad tym. Teraz jednak powiem jej o moim problemie.
    Mój maż ma 37lat i nie ma w swojej rodzinie żadnych chorób....u mnie tez nie było.

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny dzwoniłam dzisaj do poradni patologii ciąży gdzie mam mieć zrobione prenatalne 250zł to koszt samego usg podczas badania,gdyby było coś nie tak jak mogę dodatkowo zdecydować się na test pappa kosztuje kolejne 200zł.Mam 34 lata,ale w tych czasach taki wiek na rodzenie dzieci to nic niezwykłego,mamy bardzo wielu znajomych,którzy nie mają ich jeszcze nawet w planach.Ja jestem po cc podobno w szpitalu gdzie mam rodzić z automatu będę miała drugą cesarkę.

Member
    Katharina

O mnie
    Pappa zrobię na pewno. Tylko to Nifty ponad 2 tys kosztuje... Masakra

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów