Strona 42 z 209
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Nihill wiem ze masz racje ♡ rozwiazuje właśnie sudoku ;-) takze teoszke sie odcinam od myslenia o jednym:-) za chwile mama odprowadzi mi core, pojdziemy spać i jakos zleci ♡♡♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    Ja dopiero dziś o godz.16 czyli w 8 tygodniu wg kalendarza mam pierwszą wizytę u ginekologa. Mam nadzieję, że to nie za późno i dopytam o harmonogram wizyt i badań. Wy już tak wiele wiecie o badaniach że zaczynam się martwić czy nie popełniłam błędu odkładając tą wizytę na 8 tydzień. W dodatku boli i ciągnie mnie podbrzusze, trochę się martwię.

W najbliższym czasie chcę powiedzieć mężowi o ciąży ( wiem, wiem późno, pewnie wasi partnerzy już dawno wiedzą) ale ja się powstrzymałam po zrobieniu testu ciążowego i potem postanowiłam poczekać na potwierdzenie od lekarza i na trochę lepsze okoliczności. Wybieramy się na urlop w przyszłym tygodniu i pomyślałam że wrócę do domu w piątek i powiem mężowi że kupiłam mu lekturę na wakacje. I dam mu : Jak być fajnym tatą i nie zwariować - Michał Będźmirowskiego, która już zamówiłam w księgarni. i tak się dowie że będzie ojcem.
    Świetny pomysł !! ja takiego samozaparcia nie mam i jak zrobiłam test to od razu pobieglam cała zaryczana do łóżka mówić o wszystkim

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Właśnie odczytałam wyniki badań i niestety mam bakterie w moczu, ciężar właściwy jest poniżej normy, erytrocyty za wysokie. Może dlatego brzuch mnie boli??? Sama już nie wiem, poczekam do wizyty w czwartek i będę wszystko wiedziała...

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cytat Zamieszczone przez Monika0603 Zobacz posta
    Właśnie odczytałam wyniki badań i niestety mam bakterie w moczu, ciężar właściwy jest poniżej normy, erytrocyty za wysokie. Może dlatego brzuch mnie boli??? Sama już nie wiem, poczekam do wizyty w czwartek i będę wszystko wiedziała...

Ból brzuszka na pewno nie jest tym spowodowany,każda z nas pewnie teraz brzuch pobolewa i to coś normalnego. Co do wyników moczu mam identycznie + liczne nablonki,płytek krwi również mam za dużo,a hemoglobina i hematokryt obniżony,krwią się nie martwię bo hemoglobinke damy radę podwyższyć,ale z bakteriami w moczu trzeba powalczyć,jutro idę do lekarza i zobaczymy co na to przepusze,ale pewnie jakiś antybiotyk
    Plus do tego ph moczu mam mocno zasadowe,płyn muszę zmienić na silnie kwaśny no i zobaczymy co doktorek nam jeszcze poradzi
    Z wynikami nie ma co szperac w wujku google,bo pierdol jest tam co nie miara

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Gloo- Witam. Ja jestem ze śląska (okolice Mikołowa)

[url=http://www.suwaczki.com/][/url

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Paula07 nie szperam w wujku google bo tam zwykle same głupoty a po co się niepotrzebnie nakręcać.
    Dziewczyny, co macie już dzieciątka. Powiedziałyście już że będzie rodzeństwo?? Ja czekam do II trymestru i wtedy przekażemy małej nowine. Póki co to Amelia codziennie mówi że chciałaby mieć braciszka, a my jej mówimy że jak tak chce to nie może mamy denerwować i musi być grzeczna (jak dotąd niezły urwis z niej). Chyba jednak coś mała tam czuje, bo co jakiś czas przychodzi a to po buziaka a to żeby się przytulić, a ja nie szczędze jej czułości. W końcu we wrześniu wraca do przedszkola.

Monika0603 my tym razem nie mowi y tzn na pewno nie w 1 trymestrze. Jak sie dowiedzielismy o 2 ciazy to jej powiedzielismy, cieszyla sie bardzo i byla dzieki temu niesowicie ostrożna. Ale jak wrocilam do domu po zabiegu a julcia orzyszla jak zwykle do przuszka i go poglaskala i powiedziala jak zawsze "czesc dzidzusiu" to myslalam ze peknie mi serce. Teraz czekamy jak najdluzej i nic jej nawet o tym nie wapominamy.

Aniołek[*] kwiecień 2016...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Cieszę się, że razem będziemy przez to wszystko przechodzić ja do tej pory nie spodziewałam się, że to tyle ryzyka, nerwów, stresu.. Jakby temat dzieci jeszcze mnie tak bezpośrednio nie dotyczył a to inny świat w każdym razie podczas wizyty 24 mam się określić, czy chciałabym wykonać któryś z testów i chyba zdecyduje się na oba... Okropnie się boję, żeby dzidzia na pewno była zdrowa. O ciąży dowiedziałam się w niecałym 3 tygodniu więc dość szybko ale zaraz po zapłodnieniu, podczas wakacji ze znajomymi piłam alkohol itd.. Dlatego też się trochę denerwuję. Te testy są kosztowne ale chyba warto? Któraś z Was też już o tym myślała? Mam 31 lat, niby po 35 powinno się je robić no ale już sama nie wiem...

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Monika U mnie chłopcy wiedzą chociaż młodszy (2 latka) chyba średnio świadomy. Musiałam powiedzieć bo bardzo dużo czasu spędzaliśmy wygłupiając się na ziemi między innymi oni po mnie skakali i robili z mamusi konika. Tego typu zabawy niestety musiały zostać zakończone więc od razu wytłumaczyłam dlaczego. Teraz starszy syn przychodzi i co chwile pyta kiedy się ta siostrzyczka urodzi ? Nie mam pojęcia skąd mu się wzięło że siostra a nie brat.

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Katharina Zobacz posta
    Cieszę się, że razem będziemy przez to wszystko przechodzić ja do tej pory nie spodziewałam się, że to tyle ryzyka, nerwów, stresu.. Jakby temat dzieci jeszcze mnie tak bezpośrednio nie dotyczył a to inny świat w każdym razie podczas wizyty 24 mam się określić, czy chciałabym wykonać któryś z testów i chyba zdecyduje się na oba... Okropnie się boję, żeby dzidzia na pewno była zdrowa. O ciąży dowiedziałam się w niecałym 3 tygodniu więc dość szybko ale zaraz po zapłodnieniu, podczas wakacji ze znajomymi piłam alkohol itd.. Dlatego też się trochę denerwuję. Te testy są kosztowne ale chyba warto? Któraś z Was też już o tym myślała? Mam 31 lat, niby po 35 powinno się je robić no ale już sama nie wiem...
    Jeśli mówisz o prenatalnych to ja robię usg. Mój lekarz ma usg 4D więc zrobi mi sam przy wizycie. Ja też już mam 32 lata więc się trochę stresuje ale cóż co ma być to będzie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów