Strona 40 z 209
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Member
    Katharina

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny... Ja byłam już na 2 wizycie, 1 sierpnia i było słychać serduszko.. To mnie naprawdę poruszyło, chyba wtedy też dotarło co się dzieje generalnie boli mnie podbrzusze jak na okres i mam duże wahania wagi- chyba przez tą wstrętną wodę w organizmie. Czasami to różnica 2-2,5 kg z dnia na dzień.. Też tak macie? Następne badania mam 24.08. Przedwczoraj dopadły mnie jakby objawy zapalenia pęcherza ale póki co zwalczam domowymi sposobami.. Podczas 1 pobierania krwi przed 2 wizytą zrobiłam cały kompleks badań - bo mi się czasami mdleje i na szczęście wszystko wyszło dobrze. Jakieś krwawienie po 2 usg niby mi groziło, ponoć nie ma się aż tak czym martwić ale do 24 mam trochę odpuścić co też się staram robić. Jak minie pierwszy trymestr to wrócę jeszcze na chwilę do aktywności sportowej. Poza tym myślę o Pappa i Nifty... Tak na wszelki wypadek. Co Wy na to? No i marzy mi się sushi z surowym łososiem i kieliszek wina buuu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ja jutro mam wizytę u gina i będę umawiać się na prenatalne,koszt to u nas koszt wizyty czyli 120zl
    Co do snów to na początku ciąży miałam koszmary,że krwawie itd bo było podejrzenie ze ciąża się nie rozwija a tak na prawdę ciąża jest duuuuuzo młodsza niż wg OM - jest 4 tyg młodsza. Koszmary przeszły bo sytuacja się wyjaśniła,pewnie koszmary zaczną się od 20tc do 24tc bo będę strasznie bała się przedwczesnego porodu,nie chciałabym aby poprzednia sytuacja nam się powtórzyła..

Member
    magnoliaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Katharina Zobacz posta
    Dzięki dziewczyny... Ja byłam już na 2 wizycie, 1 sierpnia i było słychać serduszko.. To mnie naprawdę poruszyło, chyba wtedy też dotarło co się dzieje generalnie boli mnie podbrzusze jak na okres i mam duże wahania wagi- chyba przez tą wstrętną wodę w organizmie. Czasami to różnica 2-2,5 kg z dnia na dzień.. Też tak macie? Następne badania mam 24.08. Przedwczoraj dopadły mnie jakby objawy zapalenia pęcherza ale póki co zwalczam domowymi sposobami.. Podczas 1 pobierania krwi przed 2 wizytą zrobiłam cały kompleks badań - bo mi się czasami mdleje i na szczęście wszystko wyszło dobrze. Jakieś krwawienie po 2 usg niby mi groziło, ponoć nie ma się aż tak czym martwić ale do 24 mam trochę odpuścić co też się staram robić. Jak minie pierwszy trymestr to wrócę jeszcze na chwilę do aktywności sportowej. Poza tym myślę o Pappa i Nifty... Tak na wszelki wypadek. Co Wy na to? No i marzy mi się sushi z surowym łososiem i kieliszek wina buuu

Ja jeszcze nie rozmawialam z moim ginem o badaniach prenatalnych ale pewnie na nastepnej wizycie wszystko mi wyjasni. Tez chcialabym wrocic na silownie ale narazie jeszcze sie boje:/ teraz tylko spacery z psem i lezenie w lozku nic mi sie nie chce dziewczyny mam pytanie: czy ktoras z was miala moze uczucie takiego jakby przelewania i bulgotania w macicy? ja mialam tak dzisiaj rano po wypiciu kawy. Na pewno nie byly to jelita tylko normalnie w podbrzuszu mam nadzieje, ze to dobry znak!

Member
    magnoliaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Paula07 Zobacz posta
    Ja jutro mam wizytę u gina i będę umawiać się na prenatalne,koszt to u nas koszt wizyty czyli 120zl
    Co do snów to na początku ciąży miałam koszmary,że krwawie itd bo było podejrzenie ze ciąża się nie rozwija a tak na prawdę ciąża jest duuuuuzo młodsza niż wg OM - jest 4 tyg młodsza. Koszmary przeszły bo sytuacja się wyjaśniła,pewnie koszmary zaczną się od 20tc do 24tc bo będę strasznie bała się przedwczesnego porodu,nie chciałabym aby poprzednia sytuacja nam się powtórzyła..

Paula to chyba normalne jesli przezylo sie cos tak strasznego:/ moja siostra miala takie koszmary pod koniec ciazy, np. snilo jej sie, ze dziecko urodzilo sie bez glowy... Ja narazie nie mam takich snow , za to martwie sie calymi dniami

Zazdroszcze wam tych wszystkich przelewan, nudnosci, boli podbrzusza i innych... ja siedze jak na szpilkach bo nie wiem co sie dzieje.. wszystko jakby ze mnie zeszlo.. piersi sa miekkie jak przed ciaza i nic a nic nie czuje... nie moge sie zebrac do kupy normalnie. Moje mysli sa tylko przy wizycie.... nawet o krwaiku zapominam tylko sie modle zeby serduszko nadal bilo, zeby znowu nie stanęło. Slaby mam ten dzien :-(

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    Anek jestem z Tobą! Wiem, że teraz każda minuta to wieczność ale wytrzymaj. Może jakaś dobra książka pozwoli Ci się odprężyć?

Member
    magnoliaa

O mnie
    Anek nie martw sie! Ja przez dwa dni tez sie czulam jakos lepiej i zaczelam sie martwic ale wczoraj juz znowu bylo mi slabo a w nocy piersi bolaly jakby ktos mnie pobil! Ja sie pocieszam,ze objawy czasami sa falowo, raz lepiej, raz gorzej. Trzymam kciuki! Dobrze, ze masz dzisiaj wizyte. Lekarz na pewno Cie uspokoi!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Probowalam z ksiazka, z muzyką, teraz leze przed tv ale nic z tego nie wychodzi.. niestety siedzienie juz praktycznie 2 tygodnie w domu na pewno i tez nie służy. . Ale wole lezec w domu niz w szpitalu :-/ Obyscie kialy racje, ze tak sie po prostu dzieje, ze to jest falowe.. mam nadzieje ze maz zdąży wrocic z pracy zeby moc ze mna pojechać bo padne tam sama.

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    ojej trzymaj się Anek.... wierzę że wszystko będzie dobrze i nie chcę nawet wyobrażać sobie tego niepokoju jaki cię meczy teraz. Trzymam kciuki i liczę na dobre wieści po wizycie lekarskiej.

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Katharina to juz jesteśmy we 3 z tym samym terminem porodu. Ja tez miałam w 1 ciąży robiona grupę krwi ale mój lekarz twierdzi, ze teraz się powtarza bo jasne , że grupa się nie zmieni chodzi o jakieś przeciwciała.
    Anek88 u mnie też nudności itp osłably. Czekam na sobotnią wizytę jak na nie wiem co.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów