Strona 4 z 209
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Newmom to podobno normalne. Ja też tak mam

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Mnie brzuch tez cały czas pobolewa także to normalne Czekałam nawet ze zrobieniem testu bo już byłam pewna że okres będzie.

Junior Member
    bara

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-15 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie Marcówki Ja w poniedziałek w dzień spodziewanej @ zrobiłam pierwszy test i wyszły dwie kreski choć jedna bardzo blada, dzisiaj powtórzyła i już są dwie lepiej widoczne, na 11.07.2016 mam ginka więc jeszcze muszę wytrzymać choć boję się bardzo tej wizyty. 2 lata temu poroniłam w 10 tc i przez te dwa lata to była walka o tą ciążę ... oczywiście zaszłam jak już praktycznie zrezygnowałam ze starań bo psychicznie nie dawałam rady. O ciąży domyślałam się od ok tygodnia bo ból piersi był zupełnie inny niż przy @, do tego jeszcze ból podbrzusza. Także teraz muszę stawić czoła na pierwszej wizycie u ginka i usłyszeć upragnione bicie <3... Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki aby każda z nas to słyszała za każdą wizytą

Klaudia B, Anex2, dziewczyny, pocieszylyscie mnie!! dziekuje

bara, gratulacje Bedzie dobrze, trzymamy kciuki Wszystkie jesteśmy zestresowane więc nie jesteś sama

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Bara, wiem co czujesz bo o tym zawsze będzie się pamiętać. Każda z nas się stresuje, najważniejsze to być dobrej myśli

Bara nie stresuj się tak, wszystko będzie dobrze zobaczysz, usłyszysz bicie serduszka dzidzi, ale na pewno nie 11.07 bo to za wcześnie, na tym etapie może być widoczny tylko pęcherzyk ciążowy, bo okres miałaś mieć w ten poniedziałek. Ja jak byłam na pierwszej wizycie to nic nie było widać dopiero tydzień temu pęcherzyk, a w poniedziałek tylko zarodek, a 18 dopiero usłyszę już mam nadzieję bicie serduszka. Ja sama żałuje, że poszłam tak wcześnie bo teraz tylko się stresuje bo chciałabym zobaczyć już wszystko. Ja swoją pierwszą ciąże poroniłam i też strasznie się boję...tak że czasem na necie czytam różne rzeczy i potem płacze nie potrzebnie. Bo na internecie same bzdury piszą a my w to wierzymy. Zobaczysz wszystko będzie dobrze, tylko się nie stresuj Uda nam się i bądźmy dobrej myśli * ja muszę czekać jeszcze dwa tygodnie na USG. Ale mam 8 tyg Yorka więc mam zajęcie

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13588809_10209665590306891_1753346211_o.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	44.8 KB
ID:	97949Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13621708_10209665341100661_595323797_o.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	54.8 KB
ID:	97950

Dziewczęta dziś dostałam książkę 'Ciężarówką przez 9 miesięcy'. Dopiero zaczęłam czytać ale już Wam mogę ją polecić. Napisana jest z humorem i dystansem a jednocześnie zawiera bardzo dużo przydatny informacji. Każdy tydzień jest opisany osobno. Plus informacje dla przyszłych tatusiów

Cytat: " W samym poradniku znajdziesz mnóstwo dodatkowych informacji dotyczących wszelkich ważnych kwestii, począwszy od tego, co można bezpiecznie jeść w ciąży, po wyjaśnienie, kiedy można współżyć po porodzie (każdorazowo kiedy w drzwiach pojawi się Johny Depp)'

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    KarolinaJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Gdy bylam u lekarza przed zajsciem w ciaze powiedzial ze wizyta wczesniej niz 6-7 tydzien nie ma sesnu, poniewaz zbyt czeste usg moze zaszkodzic plodowi.Jestem umowiona po wakacjach czyli dokladnie w 7,5 tygodnia po ostatniej miesiaczce. Wczesniej wybieram sie tylko do internisty bo przeciez on takze bedzie mogl wykonac zlecic wszelkie badania, jak pomiar cisnienia tetniczego, czy morfologie I mocz. Czuje sie dobrze poza mdlosciami I bolem glowy ktore ma pewnie wiekszosc z Was.Pozdrawiam serdecznie

Junior Member
    KarolinaJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Do Anex 2: Sluchaj nie zwkleja i idz szybko do endokrynologa, ja jestem pod opieka endo od jakiegos czasu i TSH w ciazy nie powinno wynosic wiecej niz 2,5.
    Jesli nie masz terminow, idz prywatne, przepisze Ci Euthyrox I w ciagu kilku tygodni poziom TSH spadnie, ja mialam 5 przed ciaza, zbijalysmy do ponizej 1 bo to podobno optymalne warunki do zaplodnienia no i udaolo sie:-) w kazdym razie 5 w ciazy to na pewno za duzo:-(POzdrawiam

Badanie USG w żaden sposób nie szkodzi ciąży i jest bezpieczne pierwszy raz taką bzdurę słyszałam....badanie usg wręcz przeciwnie może uratować ciążę...wiec dziewczyny nie martwcie sie tym....a lekarz powinien sie douczyć...badanie rentgenowskie szkodzi, ale usg jest całkowicie bezpiecznie. Do lekarza idzie sie miedzy 6-8 tygodniem tylko z względu na to, że na tym etapie już cos widać i to tylko z tego powodu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów