Strona 39 z 211
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maalinowa Zobacz posta
    Pomóżcie... !
    Jestem głupia. Dzisiaj jak wkładałam aplikatorem luteinę to czułam opór...takie zgrubienie w pochwie i nie mogłam jej włożyć...po czym mi ona wypadła więc jeszcze raz włożyłam ją palcem.. ale jakoś tak po 15 min jeszcze raz włożyłam tam palec sprawdzić czy tabletka tam jest... czy mogłam zaszkodzić ciąży... ręce miałam czyste umyłam itd.... i co to za zgubienie w pochwie czy to może być szyjka... bardzo mnie to martwi a wizytę mam w środę...
    to pewnie szyjka ja jak bylam mloda to myslalam, ze mam miesniaka a to byla szyjka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Pati82 Zobacz posta
    Ja idę na pierwsze prenatalne 26 sierpnia,ale do końca nie wiem jakie to badanie czy samo usg czy jeszcze coś.Dostałam skierowanie od swojej lekarki liczyła,że uda mi się je zrobić na nfz,ale okazało się,żę muszę mieć wypisy ze szpitala potwierdzające poronienia,a mam tylko jeden w związku z czym płacę 250zł.W pierszej ciąży 10 lat temu zrobiłam dodatkowe usg w 5 miesiącu u innego lekarza i byłam spokojniejsza.
    U nas wyglada to tak 90 zł krew i 200 zł w gabinecie lekarza. Robi USG i coś wpisuj do programu. Wprowadza też wyniki z krwi i drukuje opis. Po czym omawia szczegółowo wszystko. Nie wiem jak teraz będzie to wyglądało, bo mam skierowanie na NFZ.

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    My prenatalne mamy 24.08. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! Jeśli chodzi badania wstępne to też było wszystko ok tylko pełno bakterii w moczu. Jutro oddaje na posiew żeby sprawdzić co to za paskudztwo i zacząć leczyć. Mdłości już mi zupełnie przeszły. Mogłabym tylko spać cały czas Na mięso nie mogę patrzeć tylko jogurty, mleko, owoce i słodycze

Member
    Katharina

O mnie
    To i ja się przywitam Termin mam na 16.03. Ciąża pierwsza, dość niespodziewana i niezupełnie planowana. Po początkowym szoku - okres spóźniał mi się tydzień (ale zrzuciłam to na stres) wykonałam test i tego samego dnia popędziłam do lekarza bo nie mogłam uwierzyć... Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i zawsze się śmiałam, że to po prostu musi się stać samo, gdyż świadomie nigdy się nie zdecyduje.. a gdy się stało.. no cóż.. trochę popłakałam ale jak szok minął teraz się zaczynam cieszyć. Któraś z Was też miała problem z "akceptacją" swojego błogosławionego stanu?

Member
    magnoliaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Katharina Zobacz posta
    To i ja się przywitam Termin mam na 16.03. Ciąża pierwsza, dość niespodziewana i niezupełnie planowana. Po początkowym szoku - okres spóźniał mi się tydzień (ale zrzuciłam to na stres) wykonałam test i tego samego dnia popędziłam do lekarza bo nie mogłam uwierzyć... Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i zawsze się śmiałam, że to po prostu musi się stać samo, gdyż świadomie nigdy się nie zdecyduje.. a gdy się stało.. no cóż.. trochę popłakałam ale jak szok minął teraz się zaczynam cieszyć. Któraś z Was też miała problem z "akceptacją" swojego błogosławionego stanu?
    Hej
    mamy termin na ten sam dzien
    u mnie tez bylo zaskoczenie bo maz pracuje za granica i jak wrocil bylam pewna, ze moje plodne dni dawno sie skonczyly a wychodzi na to, ze do zaplodnienia doszlo podczas jednego, jedynego seksu w tym cyklu (19dc)
    u mnie radosc byla, ze tak powiem stlumiona watpliwosciami bo w pierwszej ciazy mialam pusty pecherzyk ale jak juz zobaczylam bijace serce troche sie uspokoilam. Teraz czekam na kolejne usg z nadzieja, ze moja mala kropka dobrze sie rozwija )

Member
    magnoliaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez KlaudiaB Zobacz posta
    My prenatalne mamy 24.08. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! Jeśli chodzi badania wstępne to też było wszystko ok tylko pełno bakterii w moczu. Jutro oddaje na posiew żeby sprawdzić co to za paskudztwo i zacząć leczyć. Mdłości już mi zupełnie przeszły. Mogłabym tylko spać cały czas Na mięso nie mogę patrzeć tylko jogurty, mleko, owoce i słodycze

u mnie dokladnie tak samo wczesniej bylam miesozerna, teraz z trudem kawalek kurczaka. Owoce rzadza Martwie sie tylko bo od warzyw tez mnie odrzuca :/ mam cicha nadzieje, ze te preferencje zwiastuja dziewczynke

Maalinowa mialam tak przedwczoraj, nie bylam zadnym wposobem wprowadzic tak gleboko lutki jak trzeba, ukladalam wie w rozne pozy ale zwycaajnie nie szlo, i jestem pewna ze to szyjka:-) macica sie powiększa, szyjka tez jest teraz rozpulchniona i tak sie moze dziac. Tez zupelnie wypadla mi tanletka i tez wsadzilam ja paluszkiem bo byla lekko rozpuszczina wiec aplikatorem by nie poszlo ♡ takze spokojnie:-*
    U nas nie bylo problemu z akceptacja, poniewaz wszystko planowane♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze nie rozmawiałam z moją lekarką na temat prenatarnych ale poruszę ten temat na wizycie w czwartek.
    Grupe krwi miałam robioną na nowo bo podobno w każdej ciąży powinno się robić. Pierwsze słyszałam, ale dla świętego spokoju zrobiłam.
    Dziewczyny czy Wy też macie głupie smy? Dzisiaj mi się śniło że zaczęłam krwawić Tak bardzo boje się o moje maleństwo. Byle do czwartku i będę spokojniejsza. Mam też nadzieję że tak jak jesteśmy tutaj wszystkie w grupie to w marcu będziemy szczęśliwymi mamusiami

Katharina witam nową mamusię.

Monika tez mam takie sny:-/ jak nie krwawie to rodze za wczesnie, to cos sie dzieje itd... ja na szczescie mam wizyte dzisiaj o 20:40 ale to i tak jeszcze cale 12 godzin... a jak obkawy zniknely tak ich dalej nie ma... wiec nie wiem o co kaman...

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    oh co do snów to ta noc była bardzo długa.... Miałam sen tak realny, że gdy się obudziłam to nie mogłam uwierzyć ze to tylko sen, przecież czułam nawet zmęczenie nóg, i krople potu na czole... A śniło mi się że idę na zajęcia na uczelnię ( studia skończyłam już dawno) i wstąpiłam do sklepu po drożdżówkę a wyszłam z niego po 1 godzinie z 1kg ciastek ( nie jadam słodyczy, a już na pewno nie w ciąży), i teraz najlepsze!!! Wyszłam ze sklepu w centrum miasta i zapomniałam drogi na uczelnię, po prostu nie wiedziałam gdzie ja mam iść...i tak szłam i szłam i żarłam te ciastka. I nagle się budzę zmęczona po całej nocy łażenia po mieście.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów