Strona 38 z 209
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Strach jest zawsze i to jest normalne. Jak już nasze dzieci się urodzą to będziemy się bały i rozwój o wagę o centyle i całą resztę. Mój synek miał 5 miesiecy i wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem nerek. Po porodzie okazało sie ze ma anomalia i żadne USG w brzuchu tego nie wykryło. Ma skończony roczek i od miesiaca wiemy dlaczego miał bardzo mocno podywższone Aminotransferazy. Cały rok żyliśmy w ogromnym stresie. Dziewczyny temat już bardzo blisko, decydujecie się na test PAPPA ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    witajcie. U mnie raz lepiej raz gorzej , mdłości nie dokuczają codziennie. Ogólnie pod tym względem czuje się lepiej niż w pierwszej ciąży , natomiast dziś znów miałam lekkie plamienie w kolorze kawy z mlekiem ,,, nie pojechłałam dna ip ani do swojego lekarza bo mówił że gdyby coś takiego miało znów miejsce mam zwiększyć dawkę duphastonu na 3x1. staram się odpoczywać na ile jest to tylko możliwe ale przy 2,5 latce różnie to bywa . rano byłam na badaniach . robiłam grupe krwi (bo teraz wymóg żeby to mieć przy każdej ciązy aktualne) Toksoplazmoze igg,igm , cytomegalowirus igg,igm . HIV , HBs , HCV , kiła , mocz , morfologia i tsh całe 330 zł ... wyniki już mam na internecie oprócz grupy krwi , na moje oko wszystko ok w moczu tylko mam liczne leukocyty co wskazuje na jakiś stan zapalny . W sobotę idę do lekarza mam nadzieje ze coś zaradzi na to .

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    co do testu Pappa to mam mieszane uczucia, razczej sie nie zdecyduje, pamietajcie że to statystyka - usg, wywiadu oraz badań krwi nie ma wyniku na 100 % tylko statystyka i często wiele niepotrzebnych nerwów, ale wiadomo każdy sam musi podjac decyzję, ale poznałam wiele osób którym test wskazywał na duże ryzyko choroby i po wielu miesiącach nerwów rodziło im sie zdrowe dziecko, może w wielu przypadkach wczesne wykrycie cos dało może nastawienie sie czy wczesna pomoc po narodzinach, same musicie to w sercach rozstrzygnąć, ja osobiscie mam ryzyko 1:4 bardzo powaznej choroby, i ciagle sie waham czy iśc na badania prenatalne ale mam na mysli inwazyjne biopsje kosmówki lub amniopunkcje

Aplaneta18 ja dzisiaj tez robilam ten sam zestawik :-) Nie robilam tylko grupy bo mam z pierwszej ciazy i nikt u nas nie mowil ani tym raze ani przy druhiej ciazh zeby za kazdym razem trzeba bylo robic nowa:-) w sumie nawet tego nie kumam bo krupa krwi sie nie zmienia:-) Ja tez wierze ze wszystkie jak tu jestesmy po kolei bedziemy rodzily w marcu zdrowe i sliczne maluszki ♡♡♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Witaj Glooo jestem z Mysłowic

Member
    Pati82

O mnie
    Dziewczyny u mnie mdłości porane,popołudniowe i wieczorne do tego włosy strasznie mi wypadają i pojawiły się wypryski czyli jednym słowem marnie Ja po ostatnim poronieniu obiecałam sobie nie korzystać z doktora Google i się tego trzymam,podczas ostatniej ciąży robiłam betę co kilka dni,siedzieliśmy z mężem z kalkulatorem i liczyliśmy przyrosty,doszło do tego,że przestałam się cieszyć ciążą i chodziłam ciągle smutna i płakałam po kątach.Teraz też część mnie trochę się boi,ale zaczynam z każdym dniem myśleć bardziej pozytywnie

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    W zeszłym tygodniu również robiłam ten sam zestaw badań,również z wyjątkiem grupy krwi,bo mam z poprzedniej ciąży
    Co do włosów,wypadają,ale troszkę,nie żeby garściami.
    Za to psuje mi się dwójka :/ lekka pruchnica wchodzi,jednak chce poczekać 2 tygodnie,akurat wejdziemy w II trymestr,więc będę mogla skorzystać ze znieczulenia bez znieczulenia do stomatologa bym nie poszła

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Pomóżcie... !
    Jestem głupia. Dzisiaj jak wkładałam aplikatorem luteinę to czułam opór...takie zgrubienie w pochwie i nie mogłam jej włożyć...po czym mi ona wypadła więc jeszcze raz włożyłam ją palcem.. ale jakoś tak po 15 min jeszcze raz włożyłam tam palec sprawdzić czy tabletka tam jest... czy mogłam zaszkodzić ciąży... ręce miałam czyste umyłam itd.... i co to za zgubienie w pochwie czy to może być szyjka... bardzo mnie to martwi a wizytę mam w środę...

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Co do PAPPY- w pierwszej ciazy robiłam, bo bałam się wszystkiego. Teraz robie, bo przebyłam Cytomegalie, a to paskudztwo powoduje ogromna niepełnosprawność u dzieci, a nawet uśmierca dzieci w brzuchu matki. Nie ma leków, ale świadomość da mi spokój albo przygotuje mnie na ewentualne problemy. Ja grupę krwi mam z poprzedniej ciąży jak i toxoplazmozę(miałam przebytą)

Member
    Pati82

O mnie
    Ja idę na pierwsze prenatalne 26 sierpnia,ale do końca nie wiem jakie to badanie czy samo usg czy jeszcze coś.Dostałam skierowanie od swojej lekarki liczyła,że uda mi się je zrobić na nfz,ale okazało się,żę muszę mieć wypisy ze szpitala potwierdzające poronienia,a mam tylko jeden w związku z czym płacę 250zł.W pierszej ciąży 10 lat temu zrobiłam dodatkowe usg w 5 miesiącu u innego lekarza i byłam spokojniejsza.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów