Strona 37 z 211
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Justyn-a u mnie zalezy od dnia, zawsze daje na taka sama głębokość, bo stosuje ten aplikator co jest dolaczony. I sa dni ze prawie nic nie leci a sa ni tak jak np dzisiaj ze ok 2 godz po podaniu lalo sie ze mnie co chwile, tylko sorawdzalam czy to nie krwawienie O.o wiec nie wiem od czego to tak naprwede zależy. Co nie zmienia faktu ze zawsze po podaniu nalezy troszke polezec. Ja biore ja teraz zawsze co 8 godzin, o 21, o 5 nad ranem i o 13. A pomiedzy tymi godzinami duphaston. Co do buzi tez tak mialam, z tym ze u mnie wypryski pjawily sie na pograniczu żuchwy i szyi plus sama gora plecow/katku.
    A ja leze dzisiaj jak na szpilach:-( zszedl mi taki bolesny obrzek piersi jak miałam do tej pory i juz glupie mysli:-( zbliza sie ten moment co ost stanelo serduszko. Strasznie stresujaca ta ciaza :-(

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    ja biore luteine dwa razy dziennie i mam bialy sluz, raz taki gesty a raz mniej, bardziej wodnisty ale bialy. Nie jest to jakos specjalnie uciazliwe ale caly czas mam mokro i tez sprawdzam czy to czasem nie plamienia:/
    anek 88 ja wczoraj tez bylam zalamana bo oprocz bolesnosci piersi wszystkie objawy jakby ustapily... Ale dzisiaj juz znowu sie srednio czuje i chyba niedlugo bede musiala stanik wymienic Ja caly czas sie martwie, ze cos bedzie zle. Dzisiaj np. przy aplikacji luteiny zeschizowalam sie, ze mam otwarta szyjke (normalnie jej nie badam wiec nie wiem jak ja niby to stwierdzilam ale pozniej sprawdzilam i juz bylo ok. Caly czas tylko google i szukanie kolejnych problemow. Masakra jakas, chyba oszaleje

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    No właśnie to jest stresujące coś poczuję i zaraz biegnę spr czy to plamienie czy co. Nerwowo to nie idzie wytrzymać. I jeszcze jutro do 19 :|

Member
    magnoliaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez justyn-a Zobacz posta
    No właśnie to jest stresujące coś poczuję i zaraz biegnę spr czy to plamienie czy co. Nerwowo to nie idzie wytrzymać. I jeszcze jutro do 19 :|
    Ty masz wizyte jutro, ja dopiero za dwa tygodnie:/ gdybym mogla to chodzilabym na usg co trzy dni zebym byla spokojna nawet zastanawialam sie nad detektorem tetna plodu ale boje sie, ze jak nie wyczuje to dopiero bede panikowac wiec odpuszczam

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Justyna - mi może nie wypływa luteina ale majtki mam zawsze trochę brudne z jakby rozpuszczone tabletki ale nie jest tego wiele.

Co do włosów to nie zauważyłam różnicy ale mi zawsze przy karmieniu wypadają.

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Cześć brzuchatki.
    Napisałam długi post i mi go wcięło.
    Termin porodu mam na 8.03
    To moja druga ciąża. W pierwszej też należałam do forum i do dziś mamy super kontakt. Mam nadzieje że tym razie też tak będzie. Są tutaj dziewczyny ze śląska ?
    Ostatnio edytowane przez Glooo ; 08-08-16 o 20:25

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    ja pierwsza ciaże miałam o niebo spokojniejszą ale chyba tylko dlatego ze nie byłam świadoma wielu zagrożeń i problemów, teraz inaczej podchodze do tego, boje sie bo córeczka przyszła na świat z ogromnymi problemami i ledwo ja lekarze odratowali wiec jakos nie jestem tak naiwna ze na pewno wszystko zawsze sie dobrze układa, nie jest tez tak że widze wszystko w czarnych kolorach poprostu chyba wiem że różnie bywa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Glooo Zobacz posta
    Cześć brzuchatki
    witaj

Senior Member Awatar Glooo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Wiolcia89 Zobacz posta
    witaj
    Ja pierwsza miałam zagrożoną od 8 tc. Od 5 miesiaca leżałam plackiem i mogłam wstać dopiero w 7. Urodziłam w dniu terminu. Szcześliwie rodziłam naturalnie i sprawnie mi poszło 3,5 h. Po porodzie miałam ogromne komplikacje. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie.

Member
    magnoliaa

O mnie
    ja tez jestem zdania, ze im czlowiek mniej swiadomy tym lepiej...nigdy nie myslalam,ze ciaza moze sie skonczyc na pustym pecherzyku albo przestac sie rozwijac w ktoryms momencie:/ przeciez kobiety zachodza w ciaze, rodza i tyle. A jednak...roznie to bywa. Teraz juz wiem i bardziej sie stresuje, baczniej obserwuje swoje cialo. No nic, co ma byc to bedzie, trzymam kciuki za nas wszystkie!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów